Namusuna düskün olmak suc mu oldu artik ?

benim arkadaşlarımın 70% evli ve nezaman bi yere gidecek yada birşey yapacak olsak hemen bana sen bakiresin annen seni yollamaz diyp dalga geçip duruyorlar ... ben yurdışındayım ve etrafımdaki türkler almanları sevmediığm için arkadaşlık yapmyiorm onlarla ... hep böyle çok sosyetik yani bende allaha şükür kendi paramı kazanıyorum gayet modern ve $ik ğiniyorum ama onlar kadar abartılı açık saçık giynmem ve nezaman beni çağrsalar ben ailemi mahane edip gitmiyorum çünkü sevmiyorum yani gündüzleri duruken gece gece dışarlarda benim işim ne ? hemen tapı sen ııyı aile kızışın biz kötüsüyüz ya gelme diyorlar .. ben anlamıyorum nerde hata yaptığımı ila mini etik giyip göğsümümü açım gece yarılarında disco barlardamı dolanayım ... durmadan bi yerden laf hep ... namusuna düşkün olmak suçsa bakire olmak suçsa evet öyleyim ! en azından benim üstümden 100 erkek geçmedi ... sevgilin hiç olmadımı derseniz tabikide oldu ben 1 kere sevdim 2 yıl sürdü .. ama GERÇEK sevgiydi ve tabikide öptüm ama daha fazlası hiç bir zaman olmadı o öpüşmeyi bile şu an çok utanç verici buluyorum ... sanki evlenceğim kişi aldatmışım gibi his ediyorum :((( ...

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• eğrinin doğrunun farkındasın kafanı neye takıyorsun anlamadım ..? bırak sen başkalarını kadın olmak onların anlattığıyla oluyorsa eğlenmek onların alattığıyla oluyorsa bırak onlar öyle bilsin ...sende senin gibi olanlarla eğlen gez dolaş bak unutma şu hayatta kim ne ister ararsa onu bulur onunla olur ..

sende senin istedğin tarzda onlarca arkdaş edinebilir gezebilir eğlenebilir mutlu olabilirsin ne sen başkalrı gibi olmak zorundasın nede başkalrı senin gibi olmak zorundadır..

bahsettiğin insanların yaşam anlayışı açıkcası bana cazip geliyor bir erkek olarak , ammaaa bilmeni isterimki sen doğru tercihtesin ve bundan gurur duy...!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• seni varya ayakta alkışlıyorum ve saygı duyuyorum o arkadaşların bok yemiş sen baş tacısın onlara yol ver gitsin sen bildiğinden şaşma sen yazdın sana bitanesin diyorum arkadaşın yazım ayyyy ya her gece dışarı çıkıyorum ne varki bunda deseydi sen motormusun derdim

el - haya el - iman bunları kaybetme sen doğru olanı yapıyorsun ve mükafatını elbet göreceksin .

1|0
    0|0
  • o evli kişiler evli oldukları halde bir başlarına gece vakti mini etek dekolteyle mi dışarı çıkıyorlar ben öyle anladım?

suçmuş gibi insanlarla dalga geçiyorlar. ama sakın gururun incinmesin. doğru olanı yapıyorsun. hele ki yurtdışında böyle düşünebiliyorsan eli öpülecek kişisin..

1|0
    0|0
  • sana o sözleri sarfedenler yanlızca masalarda meze olurken değlisin denir... onlar senin tırnağın olamaz senin gibi kızların olduğunu bilmek içime huzur dolduruyo hala kadınlara güvenebilirim umudumu yaşatıyorum Allah yar ve yardımcın olsun sen en doğrusundasın devam et..

1|1
    0|0
  • Kendinle gurur duy kardeşim. Gerisi boMboş meseleler. Onlar varya onlar içten içe senin gibi olmak için kendilerini yiyolardır. Ben de senin erkek versiyonunum diyebilirim Allaha şükür düzeyli bir ilişkim var zamanında arkadaşlarım da bana öyle muhabbetler yaptılar sonra evlendiler hiçbiri yüzüme bakamıyo eşleriyle tanıştıramıyolar :D

1|0
    0|0
  • Sana o gelme diyenlere selam soyle. Sizin yurudugunuz yolda ben zaten yurumem. Benim yurudugum yolda da siz yuruyemezsiniz de.kasar olmamak yanlizlik sebebiyse bana iffetim yeter de.

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman düsüncelerini ezdirme kim ne derse desin ferah tut icini bakam sen.

1|1
    0|0
  • Helal sana aldırma sen boşver biz gerekene gereken notu muameleyi gösteriyoruz sen onlara acı bence :)

1|0
    0|0
  • Ayni kafadaniz. Ben erkek oldugum halde dudaklarim ceyiz diyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes senin gibi olsa keşke böyle devam et :)

Nasıl mutlu hissedeceksen kendini öyle yaşa :)

1|0
    0|0
  • pekı bu evlı olan ve bakıre olmayan bayanlar gıttıklerı yerde yaramazlık mı yapıyrlar oyle ıse eger yazık onların kocalarına

0|1
    0|0
    • yok yaramzlik yapmiyorlar ama söyle diyorlar annen güvenip göndermez seni bizle olur ya yanimizda basina birsey gelir diye

• hımm cocukca o zaman

• namus bacak arasındaysa ben o*larla mutluyum...

0|0
    0|0
  • Avrupada yaşıyorsun ve avrupai yaşantının özentileri ülkemizde bile fazla ama kendin ol namuslu ol kimin ne dediğini takma.

1|0
    0|0
  • Kalbi iman ile sükûnet bulduğu halde (dinden dönmeye) zorlananlar dışında, her kim imanından sonra küfre kalbini açarsa, mutlaka onların üzerine Allah'tan bir gazab gelir ve kendilerine çok büyük bir azab vardır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten 19 yaşındasın ne bekliyorlar? 15 yaşında koalisyon kurmanı mı? Bırak allasen, kimsenin fikri önemli değil. Sen doğru bildiğini yap. Ayrıca o uslupla konuşan ablalar buruşuk muşamba adayları.

1|1
    0|0
  • Sorun kafa yapın, namussuzluk bunları burada anlatıp sana haklısın onlar gibi olma dememizi beklemen.

0|0
    2|0
    • sende onlar gibisin ozaman sözlerim sana dokunmus ben sadece bi sey yazdim buraya ben ne seni ne de buna yorum yazanlari taniyorum ! herkesin kendi fikri tabiki beni kimse tanimaz iyi bilsen ne olucak kötü bilsen ne olcak sanki beni ... senin gibi bir düsüncesi olanda da buraya yorum beklenmez

• sana bir şey diyeyim mi :) daha öpüşmedim bile ama senin gibi de etrafımdakilerin dedikleriyle ugrasmam:) Sen kendini küçük ve kırık görürsen kırmaya çalışırlar ezmeye çalışırlar.

• evet ola bilir canim senin adina da sevindim ne güzell sana birsey dedigim yok zaten ben sadece bir düsünceyi yazdim buraya benim umrumda degil kimin ne söyledigi .. sadece bu devirde böyle tuaf bakiliyor diye yazdim ne söylerlerse söylesin buraya ben tek tek tek ince detayina kadar yazacak halim yok sen haric herkes güzel anladi aynen senin dediign gibi şu an da senin dediklerinle ugrasmicam .

• bende aynen gerçek sevdim bi kere sevdim ve 1 yıldır sürüyo sn takma kimseyi namusunu koru ♥

1|0
    0|0
  • herşey gitgide kötüleşiyo sen onlara takma namusunu koru namuslu kalsın en azından bi kaç tane

1|0
    0|0
Yükleniyor...