Nedir bu çocuğun amacı diyin bakim hele bana?

Şu yılbaşına girerken bir yardım ediverin be şu arkadaşınıza. Benim sevdiğim aynı çiçek ama kaktüs tarzı neyse işte dikenleri var sanki böyle batıyor insana. Ama yapım gereği kaktüsleri çok severim sanırım bundan dolayı ondan vazgeçemiyorum. Öhöö konuya girecek olursam bu eşşek herifim beni 4 yıldır sevemedi sevemedi yani sevemedi, bende saf gibi 4 yıldır seviyorum ne varsa kopamıyorum bu kaktüsten. Ama o da benden kopamıyor çıktık 20 gün sonra ayrıldık :Ç Bana yazıyor cevap veriyorum bir daha kendi cevap vermiyor.Sorunlu mu dersiniz? Tabi ben daha yazmam 4 senedir deli gibi seviyorum ama hiç yazmadım bir konu olmadığı sürece hep kendi yazdı bir ara seviyorum dedi ama benle niye olamıyor? Bütün kızlarla cinsellik için takılıyor ben 4 yıldır seviyorum öyle bişeyi agzına bile almadı. Erkekler yardım edin bea kafam karışık anlamıyorum :(

NOT: Yazış tarzımdan dolayı dalga geçiyorum sanmayın sıkıcı olmasın diye okumak öyle yaptım.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Aahahha kaçan kovalanır yapmaya calsııyorda 4 yıldır nereye kadar yahu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni yedek olark kullanmasın

0|0
    0|0
  • seni TDK'ya havale ediyorum; Türkçe'yi batırdınız artık !

0|0
    0|0
    • Saçmalama TDK ile ne alakası var? Kız gayet düzgün yazmış kelimede pek yanlış yok.. Yazış tarzı komik olmuş arkadaşın.

• ahahaha :D:D 1461 oooo oooo :D kavga değil sen atlarsan kızın düzgün yazısına bende atlarım nihahhaa

• :))))))) akşam burda ol kız şimdi işim var çıkmam lazım :)

• Bence yedekte tutmaya çalışmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...