Baylar bayanlar yardım?

Merhabalar arkadaşlar yaşım 24 ve sürekli seks yaşantısı olan birisiyim ama artık böyle gitmez dedim düzenli bir ilişkiye başladım ve kararlıyımda ama artık seks sevişme vb zevk vermiyor hiç heyecan tat yok haz duygu hiçbirşey bunu kız arkadaşıma yansıtmamaya çalışıyorum nereye kadar ama son 1 aydır böyle doktora gidicem utanıyorum neden bilmiyorum ama zevk haz hiçbişey yok arada oluyor oda hemen gidiyor eskiden böyle değildi hemde hiç lütfen lütfen yardım

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• B*kunu cıkarmışsın

0|0
    0|0
    • Vallahi öyle oldu haftada 3 4 kez ama en son artık zevk haz ne bilim en ufak bir cinsel istek yok içimde doktora gidicem alıcam cevaptan korkuyorum

• Gidemem işte korkuyorum alacağım cevaptan

• Korkunun ecele faydası cok korkarak zaman kaybedip gec kalabilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• Doygunluk...
    yanlış anlama ama bu tip vakaların devamında heteroseksüellikten homoseksüelliğe geçiş olabiliyor. Yani değişiklik isteği buraya geçişe neden olabiliyor. (Birçok ünlünün sonradan değişmesi buna örnek)
    Tekrar diyorum bundan yanlış bir çıkarım yapma. Sana bir ithamda bulunmuyorum.. ama başka bir partner seni tekrar heyecanlandırabilir.

o da olmadı kurşun döktür😆😆😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Utanma seks ayip bsey degil

0|0
    0|0
    • Seks neki yaşam tarzım bildigin ama şu an en ufak cinselik ile alakalı bir şey yok olmuyor

• Hm bıkmışsın ama bu da iyi birşey hemen hemen. Türk toplumu cinselligi sapıklık olarak algılar

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...