Mast sonrası tuvalette kan gelmesi? Yardım? +1 ?

Arkadaşlar bügün mast ı biraz abarttım mastdan sonra normal meni geldi bundan sonrası biraz iğrenç olduğu için sansürleyerek anlatıcam Küçük tuvaletime girdiğimde yani normal olarak siliyordum ve kan olduğunu birkaç damla değil biraz fazlaydı idrar yollarım iltihaplanmış olabilirmiş yoksa mast ı abarttığım için nroaml mi yani bugün 1 den fazla yaptım?

Güncellemeler:
Arkadşlar lütfen Cevap?
of arkadaşlar yok mu cevap

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Birden fazla yaptıysan normaldir birazda zorlamış olabilirsin kendini tabi eğer devam ederse bu kanamalar bir doktora görün yok devam etmezse iltihap olmadığını net olarak söyleyebiliriz zaten.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • yapaken tuvaletimde vardı ama hatta o da çıkmak üzreyedi ikisi çakıştı büyük ihtimal o yüzden :D

• Olabilir kesin bu yüzden idrar tutmak bizde bile çok büyük ağrıya sebep oluyor size ne yapmaz çok geçmiş olsun ağrın yoktur işallah :)

• yok ağrı

En İyi Erkek Görüşü

• Çok abartmissin ama önemli birşey dır doktora git

0|0
    0|0
    • yapaken tuvaletimde vardı ama hatta o da çıkmak üzreyedi ikisi çakıştı büyük ihtimal o yüzden

Kızlar Ne Diyor 1

• Idrar yollarında iltihap vardır. doktora git ve bol su tüket özellikle yazın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuya hakim biri olarak soyluyoeum ki meni ile beraber kan gelmesi %99 onemsizdir. Cok cok cok kucuk olarak soyluyorum testis kanserinde gorunur. hic takma derim

0|0
    0|0
    • meniyle gelmedi dostum yanlış anlamışsın sen olayı normal meni çıktı sonrasında 5-10 dk sonra benim zaten yaparken tuvaletimv ardı biraz bide tam boşalıcekken oda ucuna geldi çakıştı yani neyse tuvalete girdim küçük tuvaletime o zaman kan geldiğini gördüm çok azdı ama

Yükleniyor...