Vajinam dar mı ki?

Ağrılı adet geçirmiyorum.
Vajinam bacaklarımı açınca veya eğilince görünüyor ama tabi minik bir delik olarak.
Ayrıca parmağımı içime sokuyorum bir tanesini alabiliyorum ama çok kolay olmuyor. Çünkü girişte boşluğa çıkmadan önceki et kısım itildiği için canımı yakıyor.
Penisin genişliğini düşününce vajinam çok dar geliyor. Islanmakla da ilgisi yok çünkü bunları yaparken gayet ıslak oluyorum zaten.
Kafama anatomik olarak vajinamda bir sorun var mı sorusu takıldı? Sizinki nasıl? İçine parmağınızı veya penisinizi soktuğunuzda vajinanın yapısı nasıl?
İlk cinsel birleşmemden önce vajinamı biraz açmak istiyorum. Yardım :/

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sana öyle geliyor.
    Anormal derecesi yoktur.
    İlişki sırasında rahat ve yeterince ıslanırsan sorun olmaz.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• penisimizi sokamıyoruz biz :d

1|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 24

• ilişkide farklı olur merak etme.

0|0
    0|0
  • Penis kestiği için sorun kalmayacak öncesinde açma olmaz şansını zorlama.

0|0
    0|0
  • sacmalama ya vajina dedigin bekaret oncesi dar olur dar olani makbuldur zaten sonra sarkacak dudaklar disariya cikacak istesende istemesende birak boyle kalsin

0|0
    0|0
  • Acmaman lazim zatenniliskiyle acilir

0|0
    0|0
  • Birak öyle kalsin. Erkekler daha cok sever.

0|0
    0|0
  • ben sizin bayan oldugunuza inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Ben yardım ediim 😂

0|1
    0|0
  • Hade len

0|1
    0|0
  • Bakire değilmisin?

0|0
    0|0
  • resim atsana bakayım

0|0
    0|0
  • vajinam yok anatomısını bılemıyorm :)

0|0
    0|0
  • Rahat ol bunu deneyeceğim diye zarindan olma

0|0
    0|0
  • sen bakiremisin..

0|0
    0|0
  • nası bişi bu

0|0
    0|0
  • Lastik mi kiz bu acacan

0|0
    0|0
  • Brak oyle kalsin bence cokdaha gzl olur seks sonuncta daha cok zevk verir erkeginde hosuna gider

0|0
    0|0
  • Her vajina Öyledir ilk seksten sonra genişler

0|0
    0|0
  • tam aranan vajina bulundu

0|0
    0|0
  • ilişkide açılır sıkıntı etme..!

0|0
    0|0
  • mesaj kutumu actım :D acil servisin geldi bayan

0|0
    0|0
  • el krikosu kullanmalısın

0|0
    0|1
  • Salatalık dene :D

0|0
    0|0
  • kimle birleşeceksen o genişletsen bırak az bir zevki olacak adamın hevesini kursağında koyma :D istersen ben genişletebilirim ama

0|1
    0|0
  • Vajina esnek bir yapıdadır zaten penis girdikce delik genisler yeteri kadar kayganlık olursa acı cekmezsin zaten ayrıca dar olması cok iyidir değerini bil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bakireysen bir parmak alması gayet normal.

0|0
    0|0
  • ilk cinsel birleşmem için açmak istiyorum demişsin de parmağını nasıl sokabiliyosn pardonn? nasıl ilk olacak bir sonraki?

0|2
    0|0
    • Bekaretin kızlık zarıyla bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. Beni kızlığımı aldığı için sevecek biriyle olmamak için kendim almak istiyorum zaten. Eğer bekarete önem vermeyen bir erkekle olmak istiyorum diyorsa bir kadın ilk önce kendisi önem vermemeli

• demek istediğini anladım o halde bunu bekaret olarak niteleyemezsn senin dediğin manevii anlamda bekaret öyle hissetmek düşünmek vs. yani biyolojik olarak bakire değilsin açık ve net bunu herkesin anlayacağı şekilde ifade et herkes cinsellikle açıldığını bilir zira sen ne düşünüyorsn demez sana kimse bakireyim diyemezsn biyolojik olarak okey

• Bakirenin kelime anlamı daha önce seks yapmamış demektir ve ben de bakireyim. Kan görmediği için 9652852 erkekle yattığımı düşünecek adam zaten varsın olmasın. Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim

• Sadece kizlara sorsaydin keske mahrem diye bisey var ya delitceniz beni en sonnnnn

1|0
    0|1
    • Takma bu kadar kafana

• Çünkü sorum vajina anatomisi ile ilgili. Penisini veya elini vajina içine sokmuş erkekler de bana yardım edebilir

• Ya bir git

Yükleniyor...