Bu devirde temiz kız kalmış mıdır?

ya burda cinsellik bölümünde yazan kızları görünce evlenmekten soğudum yemin ederim, yemedikleri halt kalmamış, anal,oral,sanal,vaginal bu ne iğrençlik ya, eşim diyebileceğim karakterde kız kalmışmıdır sizce?

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Soruya 5 yıldız. Analı oralı geçtim, öpüşenleri elletenleri var. İşimiz çok zor. Boşuna temiz kalmışız dostum

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Aynı şeyi yapan erkekler için neler diyeceksin merak ettim ...

3|1
    0|5
  • bende bu soruyu soracakdım...şu bakire temiz kız arıyorum diyenler umarım cinsellik kategorisinde benimki şu kadar cm...bana oral yapsın...sevgilim ilişkiye girmiyor..vs soruları soran erkekler değildir...öyleyse vay halimize..

1|2
    0|5
    • merak etme öyle bir soru sormadım

• onların zaten ne yaptıkları belli değil

• Tabiki kalmistir, tabi oyle kizi bulabilirmisin onu bilmem.

1|1
    1|1
  • dinime küfreden müslüman olsa.ben de temiz erkek var mıdır diyorum nolcak şimdi?

1|1
    0|4
  • ben vardım bir kaç ay öncesine kadar asla kimseyle birşey yaşamadım elimi tutmaktan öteye geçmedi sevgilim zaten bu yaşıma kadar tek kişi girmişti hayatıma. Sonra geldi biri girdi hayatıma ve herşeyi mahvetti öptüde dokunduda ha bakiremiyim evet. Daha yaşarmıyım böyle bir şey aslaaa ama o akşam yaşadıklarımın vicdanını nasıl ödeyeceğim içimi nasıl rahatlatacağım bilmiyorum.(((((

0|1
    0|1
  • vardır ben varım mesela.D ama evlenmek için daha erken

0|2
    0|1
  • Ben temizim. Evenmeden olmaz böyle seyler

0|4
    0|0
    • +1 veriyorum sana

• aman aklını çelmesine izin verme

• Yok celmez oda karsi cünkü. Evlenmeden olmaz

• senin yemediğin halt kaldımı ole konuşan kızlarda kendi kendine yapmıyo ya erkekler yapıyo onlarda yapmasın o zaman

0|0
    0|5
    • yapmadımki yapmayan istiyorum, sen yaptıysan onu bilmem benim gibilerine yamanmaya çalışmayında ne halt yerseniz yeyin

• allaha şükür daha kimseyle öpüşmedim bile allah karşıma iyileri çıkarsın herşeyden önce adam olsun adam

• amin ne güzel işte gelinlik gerçekten yakışır böyle gidersen

• Bende sanalcıyım:(

1|1
    0|4
    • sen gene iyisin diğerlerine bakılırsa

• sanaldan zevk alanlardansın yani öyle mı.sanal yapmayı bilenle çok harıka oluyor aslında

• Arkadaşlar artılamayın lütfen hiçkimse temiz değil ne yazık ki

• temiz erkek kaldı mı ki?

1|1
    1|5
    • kaldı oda ben günde 2 defa banyo yapıyorum

• kaldı sen merak etme, gidip serseri bulmadığınız sürece

• hahahahah güldüm buna işte :)

• kalmamıştır hepsi ya kirlidir yada bekareti bozulmş

0|5
    1|0
    • yapma ya ümidim azalıyor gittikçe

• Aynı soruyu ben de erkek için sorayım... Boşa başlık açmayayım. Bu devirde tertemiz, zinadan uzak duran, temiz bir erkek var mı?

2|2
    0|2
  • sanki erkekler ak pak pir nur :) bide bize sorsana evlenebileceğimiz erkek kaldı mı diye

4|0
    0|3
    • sana sölim var ama siz gidip kılıksızları buluyorsunuz :)

• hiçte bile evde hanım hanımcık taliplerimi bekliyorum belki ayda 10 kişi görüyorum tanıyorum ama yok yok yok kılıklısıda kılıksızı da aynı adam benle evlilik üzerine konuşmaya gelmiş tamam tanıyalım birbirimizi diyorum eve gidince abuk subuk mesajlar atıyo kişiliğe filan bakmak yok cinsel yönden anlaşıyo mu onu anlamaya çalışıyo erkek deyince gözümün önüne koca bi hıyar geliyo inan

• kalmıştır da sana denk gelir mi bilemem

2|4
    0|1
    • inşallah gelir ümidimi yitirmedim

Erkekler Ne Diyor 8

• sen hayatını nasıl yaşiyorsan,kısmetinde de varrsa senin hayat standartlarında birisi çikar karşina buna inanarak ve sende bu şekilde yaşarsan allh da istediğini karşina çikaracaktir.ama sende kimin eli kimin cebinde şeklinde yaşiyorsan, ve daha sonra koklanmamiiş gül istiyosan malesef ole bir dünya yok.

0|0
    0|0
  • Dostum bu dünyada herkes ne ararsa onu bulurmuş ben o dediğin kızlara hiç rastlamadım. o tür sorularda aranırsan öylelerini bulursun.

0|0
    0|0
  • temiz erkekten çoktur.

3|0
    0|0
  • bu nasıl soru arkadasım ayıp ya bunu bilmeyecek kadar mı düştünüz.

0|0
    0|0
  • tencere yuvarlanır kapağını bulur sen hiç merak etme arkadaşım , su testiside su yolunda kırılır ...

0|0
    0|0
  • bence kalmamıştır her kız en azından elletiyor bu kızlara hiç güven olmaz

0|2
    1|0
  • Klasik türk erkeği mantığı ben her boku yapayım kıza el deymemiş olsun Oldu canım başka isteğin varmı ?

8|0
    0|3
    • ben her haltı yemedimki, sence benim gibi adama bir kaşar düşmesi haksızlık olmaz mı

• erkekler yaptığında yiğitlik oluyoda bayanlar yaptığındamı kaşarlık oluyo ? bu açıdan değerlendirmeyin insanları.. sen bu kelimeli rahatca yazabiliyosun onlar neden yazamasınki ?

6|0
    0|1
    • erkeklerden bakaret istenmiyor, bude dinimize kulturumuze degen bisey raz gele soylenmis bisey degil, sizin gibileri var iken kizlarimiz daha cok telef olu

• sonkırali katılıyorum sana

Yükleniyor...