Bakire değilse dürüst müdür? Dürüst olabilir mi?

Erkekler evleneceğiniz kızın bakire olması sizin için ne kadar önemli?

Bakire değilse evlilik kararınız değişir mi?

Kızlar evleneceğiniz erkeğe bakire olmadığınızı söyler misiniz?

Söylenmeli mi?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• değilsem söylerim nereye kadar saklaır ki sonuçta belki onun başından kötü bir olay geçmiştir isteyerek yapmamıştır vs.. dürüst olabilir yani

1|0
    0|0
    • bu soruda en iyi cevabı seçerken çok zorlandım ama benim düşüncelerime birebir uyan bir yorum ondan en iyi cevap için teşekkürler bebekk

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakirelik önemlidir. Ama erkekler ne derece bakire acaba. Erkek her bo.u yesin kadına gelince senin zarın yırtık ben senle evlenmem desin. İnanın böyle bir adam umrumda olmaz. Sorduğunda bakire olup olmadığımı neyi ne derece yaşadığımı söylerim bilsin sonradan duymasından iyidir. Hem ilişkiyi bitirecekse de evlenmeden bitirsin napim yani. Çok da umrumda olmaz sonuçta dünya kimsenin üzerine kurulu değil...

1|1
    0|0
    • Sorarsa soylersin de bir erkek sorarsa ve sen bakire isen bu sana hakaret gibi gelir

Eger bakire degil isen evlenmeden once erkek sormadan soyler misin?

• Bu kadar kaybetmekten korkmuyorsan hiç aşık olmamışsındır. Geçmişte birşeyler yaşamışta olsan, aşık olduğunda tüm bunlara bir kulp bulursun.

• 2 kere aşık oldum.Bunun aşkla ilgisi yok.Kaybetmekten tabiki korkarım.Ama sırf bakire değilim diye benden vazgeçebiliyosa vatandaş ne için çaba harcıcam söyler misin?

• çok geniş mideli olduk çok... eskiden kadınlar evlenecekleri erkeklere duygularından bahsederlerdi şimdi geldiğimiz noktaya bakın bi ya. kimse kusura bakmasın ama bu bana biraz garip geliyor

1|1
    1|0
  • elbet söylerim bilmesi hakkıdır ama bunu söylememi gerektirecek bir durum olmadı çok şükür.

1|0
    0|0
    • Gerekirse soyleyebilir miydin?

• bundan dolayı utanabilirsin söylerken belki ama sonuçta o senin eşin olacak kişi elbette söyleyeceksin.sonuçta o ne kadar bakir ki bana bunun hesabını sorabiliyor? di mi.erkeklere mübah bize günah mı? ayrıca beni ne kadar sevdiğini de bunu söyledikten sonra vereceği tepkiylede anlayabiliriz.eğer kabul etmiyorsa zaten bırak gitsin beni böyle kabul eden biri elbet çıkar.

• Ben bakire değilim.

Çatır çatır seviştim de ondan.

1|1
    0|0
    • Sadece evleneceğim erkeğe söyleyecektim değil mi? Söylemiş bulundum. Laf ağızdan bir kere çıkar. Biz bizeyiz zaten.

• Ben gerçekten bakire değilim. Ciddiyim. Dalga geçmiyorum.

Türkiye'deki çoğu bekar kadın, bakirelik durumunu korumaya çalışır. Çünkü geleneksel inanışlar halen yaygın.

• @darkhorn: Teşekkür ederim. Alkışlarla yaşıyorum.

• namus bacak arasında değil beyninde yüreğindedir...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence bakire değilse daha dürüsttür en azından bilirsin ne yaptığını.

Herkes 20 yaşında evlense bekaret önemli olabilirdi ama el insaf kardeşim 30 yaşına kadar da kadın bir şeyler deneyecek herhalde sabır taşı değil ya. Sonuçta 20-30 yaş arası kadının en verimli ve cinsel açıdan en doğurgan zamanı. Yazık kadınlarımıza da...

1|0
    0|0
  • Bakirelik günümüzde hastanede bir günde dikilen bir şey olduğu için pek bir geçerliliği kalmadı bence. Kaldı ki gençler arasında anal ilişki sayısında da herhalde Avrupada birinciyizdir, bakireliği bozulmadan da götürüyor kızlarımız işi yani.

1|0
    0|0
  • bakirelik önemlidir fakat kişiye göre deiğişir bana göre...

0|0
    1|0
  • arkadaş kadının namusu etinde değil kalbindedir.

2|0
    0|0
  • bende değilim sonucda

1|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama çok önemli ben bakirsem o da bakire olmalı tabikide ;)

0|1
    1|0
    • Ben de eski kafayim, katiliyorum :)) Ama ne kadar uyabiliriz veya cok seversek ne olur yasamadan bilemiycem...

Yükleniyor...