Bıktım bu hayattan?

arkadaşlar 11 yaşından beri vajinamda mantar enfeksiyonu var ve çok kaşınıyor bende fazla kaşıdığım için kan geldi bende tahriş olduğu için kan gelmiştir dedim doktor kontrole gittim çok kaşınıyor kaşırken kan geldi dedim doktor kızlık zarına zarar vermişsin dedi psikolojim bozuldu kimse bana inanmaz evlenmez dyerek intihara kalkıştım ama beceremdim hastaneye yetiştirdiler kimse bana inanmıyacak herkes erkeklerle yattım sanıcak annem parmağımla bozduğumu biliyor evleneceğim kişi inanmaz yalan söylediğimi düşünür benim gibi parmağıyla zarını bozan var mı? lütfen düzgün yanıtlar verin..

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Oha okudum da sakin ol öncelikle ben sana yardimci olucam. Mantar enfeksiyonunu geçiren ilaçlar var kullan temiz tut orayi bol su iç. Tam olarak patlatmis misin belki zedelemissindir. Herkes ilişkiye girdiğinde kan gelmiyor bide. Doktora gidersin evlebcegin kişi ile. İlişkiye girmedigon anlasiliyo. Ayrica bakire olmayan kizlar evlenemez diye bisi yok bende bakireyim ama seveceğim kişi seni her türlü kabul etcektir inancaktir ki zaten inanmak zorunda bakire olmayip herşeyi yapanlar varken sen daha kimse ile cikmamisken seni kabul etmek zorunda. Zaten bakiresin sen. O kan akinca noluyo sanki üzme kendini

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yahu şimdi ne desem bilmiyorum ki. bir zar senin hayatından daha mı değerli.. Kimseyle yatmamışsan yatmamışsındır yatmışsan yatmışsındır bu kimseyi ilgilendirmez. seni kabul eden birisiyle yatmış olsan dahi öyle kabul etmelidir. kaldı ki sen kendi elinle zarına zarar vemişsin. lütfen bu zara bu kadar anlam yükleme. hepi topu bir zar. inanmıyor mu? cehennemin dibine kadar yolu var. önemli olan senin kendi vicdanına ve değerlerine karşı hassasiyetin.

1|0
    0|0
  • iyi de kızım doktora gittiniz madem neden rapor hazırlatmadınız. doktor ilişkiyle olmadığını kazara olduğunu raporlasaydı evleneceğin adama gösterirdin

0|0
    0|0
  • Mantarı tetikleyecek şeylerden uzak durman gerekli öncelikle.

0|0
    0|0
  • Tek kelime ile sana inanamiyorum...
    Annen durumu biliyor ve bir yanlis anlama durumu olmamis sana destek olmus..
    Gelelim su erkeklerle yattim sananlara... Herkes karsisindakini kendi gibi dusunur unutma... Bunu boyle sanan aklina baska sey getirmeyen adam inan ki baska kadinlarla yatmistir...

0|0
    0|0
  • Düzgünsen, düşündüğün kadar sorun olmayabilir.

0|0
    0|0
  • arkadasım git diktir o zaman niye intihar girisimin de bulunuyorsun ki. Sonuçta çaresi olan bir sorun senin ki !!

0|0
    0|0
  • arkadaşım nasıl bir insanla evlenirsin bilmiyorum da o duruma gelince dos doğru açıkla sana inanmayan insan seninle evlenmek istese bile yolver gitsin ve kendini bu kadar üzene deymez zar için seni yargılayan insanlara tama etme

0|0
    0|0
  • Doktor raporu al. Sorun yok.

0|0
    0|0
  • Doktor teşhis koyduğunda ki kağıtlar ispatına yeter.

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • bakirelik zara bakmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Doktorlar bizim burada ona dair bir kagit veriyolar onu iste kanit olarak

0|0
    0|0
  • sevdigin anlayışlıysa kocan diyelim ya da anlayacaktır yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Iste kizlik zari baskisinin eseri intahara bile kalkisan var canim o senin canindan degerlimi seni seven insan sana guvenir ve sana inanir seni oldugun gibi kabul edicek ve bu konuda yargilamiycak biri mutlaka vardir kendini sakin uzme kotu seyler dusunme ne kizlar gordum on kisinin elinden gecmis evlendi sen mi evlenemiceksin

0|0
    0|0
  • Bekarete önem vermeyen bir erkekle evlenirsin

0|0
    0|0
  • ya hastaneden niye rapor almadın?

0|0
    0|0
  • Diktir o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...