Kızlık zarım yırtılmış olabilir mi?

Erkek arkadasim penisini girdirmedi ama yuzeysel olarak penisini bayag bir sert dokundurdu , 2 gün oldu hala rahmimde yanma ve biraz acı var tuvalette falan ve erkek arkadasimin gittigi gunden beri su ile karisik kan lekesi geliyordu , bugün ise adetliymisim gibi kan gelmeye basladi ve belim agriyor...
acaba kizlik zarim mi yirtildi
sadece penisini surtmesiyle yirtilir mi?
halbuki adet gunum her ayin 8-9 falan
bugun olmasi imkansiz...
allah askina bir akil verin?
Rahmime bir cm bile girmedi ama cok korkuyorum
acaba zorlamadan dolayi erken adet olmus olabilir miyim?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik olarak strese girdiğin için bir iki hafta kadar erken de geç de olabilir bu normal. Kızlık zarın yırtılmış olması için seviştiğiniz sırada vajinana değdirdiğinde kan gelip gelmediğini belirtirsen daha iyi yardımcı oluruz

0|0
    0|0
    • Bakin , penisi vajinama girmedi , ama penisini rahimin ustunde gezdirdi sert bir sekilde , ya delirecem lutfen yardimci olun ve kesinlikle vajinama bosalmadi , hamile falan olur muyum

• Reglnin ilk gunu gibi eger daha fazla gelirse? sence?

• Fazla gelirse doktora görünmekte fayda var bir rahatsızlık olabilir mi diye. Gidip de kızlık zarım bozulmuş mudur diye sormana gerek yok.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Değişik bir ilaç kullandın mı?

0|0
    0|0
  • Rahmine girdiyse kızlık zarı mı kalır. Vajen içine 2 cm girmesi yeterli, sendeki durum cinsel yolla bulaşan hastalık olabilir kanısını doğuruyor. Doktora gitmelisin.

0|0
    0|1
  • kesin bilemeyiz. sürtünme ile olması zor tabi.. şeyde olabilir sürtünme duygusu bile seni ve o bölgeni çok azdırdından , hareket gelmiştir bölgene.. hani çok ısınınca burun kanar ya.. oda ona benzer bişi.. açıkçası beynin şeftaline ilişkiye hazır ol mesajı gönderince bütün yollar açıldı.. ilk kez oluncada sıvılar kanlar gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Bilmiyosanız sevişmeyin mk

0|1
    0|0
  • ilk önce gidin sevişin
    ondan sonra ben kadın mı oldum diye sorup durun

0|0
    0|0
  • artık kapıyı açtın keyfine bak

1|0
    0|0
  • genel olarak kızlık zarı 8 cm kadar içeridedir ve çoğu kızda esnektir zorlamanın derecesine bağlı olarak zedelenmiş veya patlamış olabilir

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz. Stress yapma.

0|0
    0|0
  • Vermişsin soruyosun.

1|0
    0|0
  • artık dükkan açılmış hadi hayırlı işler

0|0
    0|0
  • Önemli mi ki yırtılması senin için

0|0
    0|0
  • kapının kitili kırmış gecmiş olsun artık rahat sokar içine işte sürtmeye gerek duymasınız :D

0|0
    0|0
  • girmiş farketmemişindir

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir

0|0
    0|0
  • içine girmedigi sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • aşırı baskı ile kızlık zarı yırtılır.

0|0
    0|0
  • Gırdırmeyın arkadaslar

0|0
    0|0
  • Bozulmuş baska alternetıfı yok

0|0
    0|1
  • olamaz merak etme

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Zevki senin
    derdi bizim olsun.
    yok yeaeaea

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun bozulmuş fotosunu çek kendin bak

0|0
    0|0
  • O kadar kasmussin ki kendini zaten istesede giremezmis cocuk

0|0
    0|0
  • Bakarak anla

0|0
    0|0
  • Yırtılmamıştır sokmadığı sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • bence bozulmustur daha once aynı olay bızım basımızada geldı bastırmıstım baya vajınaya cok az gırmesıne ragmen bozuldu sendede oyle olur sanırım

0|0
    0|0
    • Bizimkinde boyle degil
      yani vajinama hic girmedi ama penisinin ucuyla degil hepsini rahimde gezdirdi off anlatamiyorum ama ben aci hissettim ama kesinlikle girmedii

• Kardesim diyorum ki sevgilim gittikten sonra su ile karisik kan lekesi geldi sonra ki gunde geldi bugun isr adetli gibi kan gelmeye basladi ve belim aciyor normaldeadet gunume daha bir hafta var

• o zaman yapcak bısı yok bozulmus? bunda sonra bol bol ılıskı yaparsınız bızde oyle oldu ne yazık kı

Kızlar Ne Diyor 3

• Acilista kirmizi kurdele takmak adettendir.

0|0
    0|0
  • Bozmuş olabilir. Doktora git kontrol ettir bir .

0|0
    0|0
  • Surtunmeyle kalmamistir yuzeysel olarak sert dokundurdu diyorsun 3 cm bile girse bozulmasina yeter ayrica kan gelmis. Gecmis olsun kardes.

0|1
    0|0
Yükleniyor...