Kapat

İlişki sonrası kanama sebebi nedir?

1,5 yıl önce bakaretim bozulmuştu ama kanamam olmamıştı. Küçük ve ince olmasına bağlamıştım bunu. Dün bir ilişki yaşadım ve kanamam oldu hemde ara ara hala devam ediyor. Bakire olmadığım halde bu neden olur acaba? Vajina dar penis kalın olduğu için mi yoksa endişelenmelimiyim?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlk ilişkinde kızlık zarı bozulmamış olabilir.

2|0
    0|0
    • DR bozulduğunu söylemişti. Ayrıca beni rahatsız eden hala kanama olması.

• Bazen zar kendini yenileyebiliyor, devam ederse doktora görünmekte fayda var. Kafana takıldıysa beklemene de gerek yok.

En İyi Kız Görüşü

• 1,5 yıl önce bozan bozamamış şimdi bozulmuş her ilk sekste bozulmak zorunda değil bekaret ama devam etmiyor diye duymuştum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Vajinayı hor kullanma mevzusu olmuş olabilir. Bilinçsiz bir ilişkiye maruz kalmak hassas noktaları doğru bir şekilde uyaramamış ve zorlanma sonucu tahriş olmuştur. Tahriş olduğunun farkına varamayıp devam ettiğin zaman kanama meydana gelmiştir. Erkeğini senin yönlendirmen gerekiyor bu durumda. Hazır hale gelmeden tam birleşme yaşamamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • o kadar kalın alırsan olacagı budur sonra damarlar yırtılsın ondan sonra amelıyat olmaya gıdınce doktorların elıne dus elleyıp elleyıp oynasınlar gecen gun amelıyathaneye bır kadın getırmısler kadın pinpon topu sokmus cıkaramamıs valla ya amelıyatla cıkardılar hade sıze kolay gelsın

0|0
    0|2
  • bekaretin bozulmuş olabilri kızlık zarı yeni patlamıştır veya vajinan çok zorlandı tahrişp oldu onun etkisidir öğleye kadar devam ederse doktora başvur derim

0|0
    0|0
  • çok kalın alnıs olabılırsın

0|0
    0|0
  • Uzun zaman yapmayunca kanama olabilir. Korkacak durum yok.

0|0
    0|0
  • önceki giren alet ufakmış içne giren şimdiki iri ve kalın aletini kullanmış güzel becermiş seni

0|0
    0|0
  • O deilde. Millet ne rahat anlatıyor bunları ne rahat yapıyor bazen cok şaşırıyorum.

0|0
    0|1
  • Tayland da bende yaşadım bunu. kız şok oldu

0|0
    0|0
  • Kanaman ne denk ve 1.5 yil sonra iok defami ilişkiye girdin?

0|0
    0|0
    • anlamadım ilk söylediğinizi.

• Nedeni bana kalsın.

• Oo bir şey diyemem ama hem ilk nhem nir kere olmasi garip geldi bana mrrak ettim

• Doktora git bir an önce

0|0
    0|0
  • Kalın bir penis girdiyse olabilir endişelenecek birşey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yirtilmalar olmuş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...