Kızlık zarı bir defa mı kanar yırtıldıktan snra tekrar kanar mı?

kızlık zarı bi defa mı kanar yırtıldıktan snra tekrar kanar mı

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba kızlık zarı bazen 3 4 5 defa denemeden sonrada yırtılabılır ama bazende tek sefer yetıyor yanı bu senın kızlık zarına baglı esnek se kanar ama yırtılmaz penıs tam yanı hepsı vajınaya gırdıyse belkı bır ıhtımal yırtılmıstır ama yok sadece penısın bası gırdıyse ve kanadıysa bu yırtılmamıs demektır buda bır umut ama uzulmenı ıstemem takma kafana piskolojın cok onemlı neden dersen sex ten sogursun ıstegın kaybolur ben tıpta okudum bu yuzden dıkkatlı ol canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bencede bir defa kanar arkadaşlar suyu bulandırmayın bazı kzıların kzılık zarı esnektir kanamaz bile onun için bence bir defa kanar

1|0
    1|0
  • değişiklik olabilir. 3 4 kere kanayanlar da doğumda bozulanlar da oluyor

0|0
    0|0
  • 1 defa kanar brdahda kanamz

1|0
    1|0
  • kızlık zarı kanadığında aslında bir yara olur. Dolayısıyla, ilk beraberlikler zevk almak için değil açılış için yapılır; böyle yapmayanlar cahil kesimdir. Kızlık zarını açınca aslında bildiğin bir yara oluyor; eğer yaranın üstüne gidersen kanar durur; ama üstüne gitmeyip iyileşmesini beklersen kanamaz. Ama diğer açık yaralara göre çok çabuk iyileşir. Buna rağmen bir kere açılınca fazla üstelememekte fayda.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı her kadına göre farklılık gösterir. Kimisi cinsel ilişkide yırtılmayabilir. Bazılarının doğum yaparken yırtıldığı söylenmektedir. Bu yüzden senin zarının esnekliğine bağlı. Ayrıca limon yeyince esnekleşiyor diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • yırtıldıktan sonra bidaha niye kanasınki..

0|0
    0|0
  • Aşırı zorlamadan dolayı 1-2 gün sürebilir kesik kesik

0|0
    0|0
    • f sevglm mastrbasyn yaparkn kan geldi acaba tahriş mi oldu cnkü eve gttiğmde bktım tkrar kanadı

• zedelenmiş olabilir şişlik varmı peki?

• hayır

• Bir defa kanar.

0|0
    0|0
  • tekrar kanama ihtimali tabiki var

0|0
    0|0
  • yırtan we yırtılanlara sormak lazım :)

0|0
    0|0
  • bu ölüyü terkrar öldürmek gibi bişey :)

0|0
    0|0
  • bir kere kanar diye biliyorum ama aklında soru kalmaması için doktor gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • Esnekse ilkinde kanamayabilir yada az kanar. Her kadında değişiktir.

0|0
    0|0
  • hiç yırtmadığım için bu sorunu cevapliyamiyacağim. :D

1|0
    0|0
  • ilk yırtılmada tam yırtılmadıysa diğer ilişkilerde de 3-4 ilişkide tekrarlayabilir kanama

0|0
    0|0
    • yukarıda cevaplayanların yapmadığı çok açık:)

Kızlar Ne Diyor 4

• benmkı 2gun boyunca kanamıstı bozuldugunda cok acı cekmıstım 1 hafta oturmakta zorlandım resmen..

0|0
    1|1
    • of sevglm mastrbasyn yaparkn kan geldi acaba tahriş mi oldu cnkü eve gttiğmde bktım tkrar kanadı

• BİR AN KENDİMİ ARANIZDA HİSSETTİM

• niye sen vajinanın üzerine mi oturuyosun ..

• benimde şuan öyle 3 gün geçemsine ragmen hala kanıyor

0|0
    0|0
  • 1 defa kanar brdahda kanamz

0|0
    0|0
    • Yni benim vajınamda bi yer mi tahrş olms sadece

• benim kanamam yaklaşık bir hafta sürmüştü

0|0
    0|0
Yükleniyor...