Cinsel organımda sivilce gibi bir kitle var mercimek kadar bu nedir?

Sıcaktan olabilir mi? Hayatımda hiç oral seks dahi yapmadım çok korkuyorum ya nasıl bana hastalık bulaşor imkansız?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ici siyah kati bir parcayla mi dolu sivilcenin? Yoksa sadece goruntusu mu sivilce gibi? Herhangi bir kasinti var mi?

0|0
    0|0
    • Hiçbirşey yok kaşıntı falan. O kadar incelemedim ama acısı şeyi yok sadece kabarıklık.

• Adet sonrası oldu.. Kanama ped bu sıcakta çok kotu oluyor bu sorun nasıl aşılır ki

• Tatlim kaliteli ped kullan. Digerlerinin malzemesinden falan da olabilir. Adetliyken banyo yapabilirsin arada

Erkekler Ne Diyor 13

• Genital siğil hiç duymadınızmı

0|0
    0|0
  • Doktora bir göster.

0|0
    0|0
  • kedi şeyini görmüş yara sanmış... klitoristini ve anatomini iyi tanı önce ufaklık. yaşın 15 mi? hahhaaa

0|0
    0|0
  • Belmide sivilcedir

0|0
    0|0
  • Sigil olabilir doktora git. ya da c tarafindaysa cikolota kistidir. Patlamadan doktora görün.

0|0
    0|0
    • Geçti bile iki gun kaldı.. Ne kadar vesvese uretiyorsnz ya.. burada herkes kotu yorumlar yazdı. Sıcaktanmış işte.. Adet olmuştum.. Ondan sonra boyle oldu geçti.. Demek muhim değilmiş

• burada herkes Professor. Ama diplomasiz Professor. Ben tecrubeme dayanarak yazdim. Yanlislik herkeste olur. Sonucta görmedikki.

• Tam neresinde?

0|0
    1|1
  • Zamanla gecer

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    1|0
  • Bir hafta on gün kadar bekle, geçmezse doktora git.

0|0
    0|0
  • Bir doktora gitmek bu kadar mı zor

0|0
    0|0
  • mantar mı yoksaa aaaa bu ara herkeste var e önüne gelen tuttuguna iteliyo nolucaktı kı

0|0
    0|0
  • Mercimeği fırına ver

0|0
    1|0
  • Senin bana ihtiyacın var. İlacın bende

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de deri altında yuvarlak bir kabarıklık oluşuyor acıyıp ağrıyordu. Siğil tipi bişeydi o yüzden uzun süre uğraştım. Tertemiz tut 2 3 hafta içinde geçer dediğim gibiyse :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...