Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı?

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı. Bir de dikim için kadının az ilişkiye girmiş olması vs gibi bir gereklilik var mı?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayr yok oyle bisy kesinlikle belli olmaz ayrica istersen profilimde hakkimda bolumume bir goz at merak etttigin bisy varda ozeldende yazabilirsn

0|0
    0|0
  • Karsindakini insani bastan kandirma boyle. bir yalanla. Haberim olsa benim kalai disari koyardim hic dusunmeden. Oysa durust olsan zarin hicbir onemi yok. Erkegine sadik ol yeter. Benim gibi dusunen binlerce erkek var rahat ol.

0|0
    1|1
  • evet az ilişki bir kaç defa ya da vajina içi daraltma sonra zar dikimi ve sarkık dudakları düzetme uzun iş sen ka sefer yaptın

0|0
    0|0
  • koca salaksa anlasılmaz

0|0
    0|0
  • Anlaşılır.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz.. Öyle bir gereklilik yok..

0|0
    0|0
  • İnsallah diktirirken masada kalırsın

0|3
    2|2
  • Hayir anlasilmaz. Iliski coklugu arttikca dikimi biraz zorlasir cünkü zarda tahribat cok olur.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz

0|0
    1|0
  • annene söyle diksin iğine iplikle... utanmaza bak yau...

0|1
    1|0
  • anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • ben anlarim

0|0
    0|0
  • Internette bu dikimi yapan doktorların siteleri ve bu soruların Cevapları var

0|0
    0|0
  • iki tür dikiş operasyonu var biri anlaşılmaz ve pahalı

0|0
    0|0
  • anlaşlılmaz 3 4 defa sahıt oldum

0|0
    1|0
  • Yok tabiki... kiz diktirme alirim ben seni:)

0|0
    0|1
  • Adam hafif eliyle açıp bakarsa çok net anlaşılır..!

0|0
    0|0
  • anlaşılır tabi sazan:) Doğruyu söle zamanında si kişmişsin bari arkaasında dur. Artık o vajina zaten pert olmuştur her türlü anlaşılır

0|0
    0|1
  • Noldu bir serseri ugruna kaybettiğin zarını adam gibi adam bulunca geri mi kazanmak istiyorsun?

0|0
    0|1
    • Bakir olmayan bir Erkeğin kadınından bakirelikle beklemesi de ayrı bir saçmalık ama neyse

• Bakir olmayan biriyle evleniceksen neden diktiriyorsun ozaman?

• Çünkü sadece bakir erkekler bâkire kız istemiyor bazı bakir olmayan erkeklerde bakirelik düşkünü

• Bunlar uzun meseleler ama her isteyen diktirebilit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlasilir vajina darligindan

0|0
    0|0
  • Hayır yok diye biliyorum. Bir doktordan bilgi al bu konuda.

0|0
    0|0
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun :)

0|0
    0|0
  • Bunun vebalini nasıl ödeyeceksin onu düşün

0|0
    0|0
  • Ya sen diğer yazılanlara aldırma kız, darlaştırma da yaptırırsan anlaşılmaz yapanlardan biliyorum ben.
    Hayatta kaçtane diktirenle beraber oldun da anladın desen sus pus olurlar anca tecrübe fıçısı olduklarını düşünürler burada..

0|0
    0|1
    • sen nasıl hayırsız bir insansın. Güzelmiş gibide anlatıyorsun. Kim yırtmışsa gitsin onunla evlensin..!

• @mhmtbrun sana ne l*n sensin hayırsız soran kişi sormuş ben de cevap vermişim sana noluyor mk.
      biraz haddinizi bilin ilğilendirmediği konulara burnunuzu sokmayın.. sorana mesajın varsa git kendi görüşünde yaz.. uzak dur şmdiburadan..

Yükleniyor...