Evlenmeden önce cinsellik yaşanmalı mı?

kız arkadaşım şu an 20 yaşında 28-30 yaşında evleneceğini söylüyor bende evleneceğin yaş önemli değil ama evlilğe daha 8-10 yıl varsa en azından cinsellik yaşamalıyız dedim 5-6 yıl içerisinde ben ne zaman evlenmek isterse o zamana kadar beklicem en azından bişeyler oturduktan sonra cinsellik yaşamamız normal değilmi illa evliliği beklemek zorundamıyız o kadar yıl

Güncellemeler:
kız arkadaşım şu an 20 yaşında 28-30 yaşında evleneceğini söylüyor bende evleneceğin yaş önemli değil ama evlilğe daha 8-10 yıl varsa en azından cinsellik yaşamalıyız dedim 5-6 yıl içerisinde ben ne zaman evlenmek isterse o zamana kadar beklicem en azından bişeyler oturduktan sonra cinsellik yaşamamız normal değilmi illa evliliği beklemek zorundamıyız o kadar yıl
kız arkadaşım şu an 20 yaşında 28-30 yaşında evleneceğini söylüyor bende evleneceğin yaş önemli değil ama evlilğe daha 8-10 yıl varsa en azından cinsellik yaşamalıyız dedim 5-6 yıl içerisinde ben ne zaman evlenmek isterse o zamana kadar beklicem en azından bişeyler oturduktan sonra cinsellik yaşamamız normal değilmi illa evliliği beklemek zorundamıyız o kadar yıl cevap

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• kız 20 yaşında en az 8 sene bekleyeceksin pardon ama neyi beklior bu kız trenin geçmesini falan mı ? Fazla naz aşık usandırır okadar bekletirse aldatılması an meselesi diye düşünüyorum. Soruna gelince eğer birbirinize gerçekten güveniyorsanız cinsellik yaşanabilir

3|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yarının sana ne getireceğini bilemezsin ve ilerde neler yaşayacağınızı kestiremezsiniz bence beklemelisiniz ki ilerde pişmanlık yaşanmasın .Demo ya devam ..

1|2
    0|0
  • O kadar geç düşünüyorsa evliliği o zaman hayatına birisini almasın çnkü kimse o kada zaman beklemez çok zor.

0|0
    0|0
  • ben 20 yasini bilebekliyemedim helal olsun derim 30a kadar beklerse :) :) :) :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadasim amaca ulastiktan sonra mutlaka birbirinizden sikilirsiniz, yapmayin derim. Cinsellik yasadigim her kiz arkadasimdan bir sure sonra ayrildim. Evlendikten sonra beraber olunursa cinsellik en azindan ilk yillarda evliligi ayakta tutuyor, carkin donmesini sagliyor. Ciftler bir sure sonra birbirinden bikiyor ama coluk cocuk filan derken yuvarlanip gidiyorlar iste. Aci ama gercekler boyle malesef. Tecrubeyle sabittir.

1|1
    0|0
    • bende hemen yarın cinsellik yaşayalım die bi isteğim yok açıkcası çok geç evlilik olacağı için eğer evliliği beklersem 35-36 yaşına gelmiş olucam cinsellik orucuna giriyormuş gibi sonuçta kız arkadaşım varken başkasıyla bu ihtiyacımı karşılayacak birisi değilim birbirimizle olacağımıza inandıysak neden olmasın die düşünüyorum daha önce

• Çok güvenmiyosa yaşamamalı bi kadın..Gider hayatım o benim herşeyim diye verir kızlığını 2 gün sonra terkeder sonra bunalımlara gider.Bu gibi durumlarda kendi düşen ağlamaz diyorum..Madem yaptınız pişman olmycaksınız.

0|0
    0|0
  • yani yaşamak ya da yaşamamak büyük bir fark yaratmaz. ama evleneceğiniz garanti değil... 2 ay sonra belki başkasıyla olacaksın emin olamazsın.

kız arkadaşının kararına saygı duy hormonlarına yenik düşme.

1|0
    0|0
    • 8-10 sene daha beklicez anlaşılan :)

• ya bak cinsellik yaşama demiyorum ben sana hobi olarak yine yaşa tabi. :)

ama şimdilik kız arkadaşının kararlarına saygı duy. bu senin sağlığın için daha iyi :D bunu neden söylediğimi umarım anlamazsın :)

• dinen ve ahlaken dogru degil zina yapmak gunahtir ve buyuk gunahlardandir evlilikten once yasanmasina karsiyim

0|1
    0|0
  • iki tarafında baskısız olarak karar vermesi gereken bir konu bence.

0|0
    0|0
  • oral seks haricinde olmaz

0|0
    0|1
  • yaşayan yaşar

0|0
    0|0
  • kişiye özel...isteyen yaşamalı bence...

0|0
    0|0
  • kimseye garanti veremessin yaşanmamalı

0|0
    0|0
  • yaşanmamalı bence

0|0
    0|0
  • kesinlikle 40 yaşından önce yaşanmamalı bence. onun yerine aldatılmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...