Bakirelik bu devirde dezavantaj mı artık...

27 yasındayım.. Kimseyle beraber olmadım şimdiye kadar...

Çok hoşlandığım adam bakire olduum içi benden uzak duruyor.. Bunu biraz geç olsada anladm... Çünkü cinselliği yaşamak istiyor ama belliki sorumluluk almış olacağını hissediyor... Kafam oldukça karışık. Doğrular yanlışlar karıştı artık... Dezavantajmı bu devirde bakire olmak... İlişki yaşayamayacak gibi hissediyorum artık. Çünkü benm yaşlarımda bekar bir erkek yaşayacağını yaşıyor.. Daha muhafazakar olanlar çoktann evlendi.. Sanrm yanlızlığa mahkumum...

Güncellemeler:
Kendimi cok daha iyi hissediyorum. Gercekten cok tesekkurler cevaplarniz icin. Sanirim kendime geldim tekrar.. İnsan bazen karamsarliga dusup karistiriyor dogrulari..

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• BİN TANE BOZUK KIZA , BİR BAKİREYİ TERCİH EDERİM!

BAHSETTİĞİN ADAMDA KİŞİLİK VARSA , BENDE HALI SAHA DA DİREKTEN DÖNEN TOP OLAYIM!

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Erkek ciddi düşünüyor olsa korkmazdı. Ben korkmazdım ve seviyorsam ciddi düşünen her erkeğin atacağı evlilik adımlarını atardım.

1|1
    0|0
  • Hayat bacak arasında değil daha önce ilişkiye girmenin yada girmemenin ne avantajı olur ne dezavantajı.

Vicdanı bakire olan her insan mutluluğu er yada geç tadacaktır diye inanıyorum.

Bu kadar kötümser ve umutsuz olma.

0|0
    0|0
  • bu devırde sevqı evlılıqı yapmak ıstıosan cok beklersın sımdıkı moda mantık evlılıqı cunku yalansız sevqıler eskıdenmıs.. oyuzden bunu dusunme bence bekaretını bozma.. zaten 27 yasındasın belkı en quzel caqların ama bırazdaa sabret derım ben ıllakı senın beqendıqın bırı cıkar karsına..cunku sex uyum işidir.. sadece yapmak ıcın yaparsan zevk alamazsın..

0|0
    1|0
  • En iyisin.

0|1
    1|0
  • Takılma bunlara. Doğru olan bu. Seni gerçekten seven cinsellik olmasa da seninle birlikte olur. Bakiresin diye senden uzak duran adamdan da zaten sana hayır gelmez. O yüzden hiç üzme kendini.

0|1
    0|0
  • Eğer çok hoşlandığın adam sırf senden bakire olduğun için uzak duruyorsa canını yakmak istemiyordur. Bu yaşa kadar bakire durduğuna göre varsın evleneceği erkekle olsun ben hiç bulaşmıyayım diyor olabilir.

1|0
    0|0
  • bence şanslısın boşver birinin elinin kiri olmamışsın birgün evlenirsen eğer o kişiyle olman daha iyi düşünsene 21 yaşında kaybettin bakireliğini ve o kişi ile bitti sonra birine daha güvendin onla da yaptın o da gitti yani bunlar olasılık tabi ki veya biriyle yaşadın onunla evlendin bu da olabilirdi. bence güzel birşey üzülme ilerde güveneceğin adam gibi adama ver o kişi ile yaşa evlensende evlenmesen de dezavantaj değil kesinlikle mutluluklar dilerim.

0|1
    1|0
  • iyide sen neden evlenmiyorsunki ? böyle düşünmene hiç gerek yok burdan bile sana talip buluruz evlendiririz :))

0|0
    0|0
    • Talip var her zaman ben gercekten hoslandiim kisiyle beraber olmak istiyorum. Diger turlusu imkansiz..

• hiç hoşlandığın biride mi çıkmıyor karşına ?

• ah be millet böyle kaşarların bol oldugu bı devirde böyle kız bulamaz die yakınır buda bulmş bunuyo:d vlla şahsn benimkde bakire alalha şükür sevinctn takla atıyorm.gitsnler sevişsnlr,öpisnler yalşsnlar farketmz:d evlncegm gnu bklrm arkadaş

0|0
    1|0
  • Sabretmelisin kesinlikle sabrının karşılığını burda almasanda ahirette mutlaka alırsın ben senin yaşından daha büyük yaşta bakire erkekler biliyorum korktukları tek şey Allah kaybedecekleri bi bekaretide yok yani ilerde anne olacaksın çocuklarına bunu yapma Onurlu bir yaşam bu acıların karşılığında gelir ve mutlaka cinselik yaşayacaksın bir gün bir anlık tat için değmiyor kesinlikle yazık edersin kendine.

0|1
    0|0
  • 30-33 yaşında bakir evlenen erkekler tanıyorum, hiç de muhafazakar değillerdi. Bekar erkek yaşayacağını yaşıyor diye bir şey yok. Siteye de çok kar yağdı ha

1|1
    0|0
  • dezavantaj da olsa bakir kalmaktan bakir olmaktan mutluyum gururluyum. bir kızın da bakire olduğunu bilmek evlilik dışı ilişki yaşamadığını bilmek benim için bir kat daha değerlidir. evlilik öncesi ilişki yaşamaya karşıyım. hem dinen olması gereken de budur.

0|0
    1|0
  • bozma kendini mayk

bir kısım erkekler onlarca kadınla sevısıp bakıre kız arıyolar (ona da ıfrıtım ya neyse)

sen ender bulunda dağ çiçeklerindensin

0|1
    1|0
  • Takma kafana evleneceğin biri çıkar her şeyi doya doya yasarsin

0|1
    0|0
  • Sordugun soruyla ilgilenmiyorum ama sana saygi duydum.

0|0
    0|0
  • seni sevse cinselliklik düşünmez. yattıktan sonra başına bela olacağın için senden uzak duruyordur.

1|1
    0|0
  • belki de :)

0|0
    0|0
  • kafanı karıştırma sen doğru olanı yapıyosun

0|0
    0|0
  • Ne söylememizi bekliyorsun bilmiyorum ama kendi doğrularını bu zamana kadar belirleyemediysen sana kimse yardım edemez buradaki

0|0
    0|0
    • Kendi dogrulari.i belirledim ve ona gore yasadim su yasima kadar ama mutlu olamadim..

• Mutluluğu cinsel birleşmenin odak olacağı bir ilişki ile bulacağını sanıyorsan sen olayı tümden yanlış anlamışsın demektir

• hiç durma hemen bozdur ne işine yarayacak,durduğun kabahat,nasılsa sonrada gelip burda bekareti olmayan kadını severmisiniz cinsinden sorular soracaksın:D

0|0
    0|0
  • demek ki sen evlilik içinde ğil cinsellik için görüşmek istemiş anlamış bakire olduğunu o yüzden bırakmışş

0|0
    0|0
  • hic oyle dusunme sabrt mutlaka dogru olan gelip seni bulacaktir emin ol

0|1
    0|0
  • ne alaka allahm ya

0|0
    0|0
  • çok istiyorsan ilişkiye gir , sonra diktir..

0|0
    0|3
  • sadece geçi süre ililecekti demeki

0|0
    0|0
  • hee yasamak istiyo tabi cinselligi ama ewlenirken yasamamis olani arar :D bunu unutmada

0|0
    0|0
  • Hayır senin gibi birisiyle sevgili olmak isteyen evlenmek isteyen milyon tane erkek bulursun

0|0
    0|0
    • Benm yaslarimda ama cinselligi yasamayacak... Bana sadik kalacak?

• Ewt bulabilirsin şöyle düşün senin elinde bir şey istersen onu atabilirsin bu sana bağlı

• Güncellemeni okudum sevindim sen doğru olansın kendini kaybetme senin fazlan var

• bu devirde bulmuşsun adamı daha ne istiyon çok azdıysan evlen onunla

0|0
    0|1
  • Ben 29 yaşındayım ve ben de bakirim. Bir tek bayana bile dokunmadım. Yani o düşüncelerinde yanlışsın. Her işte bir hayır vardır. Sabır!

0|0
    0|0
  • nötr durumda bence

bu arada en iyicevabı seçmemişsin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Arkadaşımın halası kırk yaşında evlendi, bakireymiş kadın o kadar beklemiş. Şimdi çok mutlu :( sende o kadar daha bekleyeceksin demiyorum. Bazıları erken yaşta buluyor doğru insanı bazıları biraz geç buluyor ama erkenden evlenip hemen mutsuz olanlar var, sabret gönlünce olacaktır birgün seninde.

2|2
    0|0
  • İlk önce eril egemenliğin dayattığı "bekaret" kıskacından kurtar kendini. Sen kadınsın , değerlisin.. Paketli emtia değilsin ki. Hem zaten herkeste hormonlar var. Tamam sevmek için bekle de , bahsettiğin yaşta çok fazla yani.. Bir kadının da kendi cinselliğiyle tanışması gerek , normali bu. Biyolojimizi inkar edersek mutlaka başka yerden sorun yaşarız.. Bence sabretme yaşı max. 25 olmalı.. Yaş gelip geçio , doğru kişi iyi güzelde.. O kişi hayatına hiç uğramayabilirde. Mezara da bakire girmeyi kafaya koymak normal olmasa gerek. Bana göre normal değil kısacası -.-

0|0
    0|0
  • Ne alakası var, hiç olurmu öyle? Yanlış düşünüyorsunuz. Değer ve öncelikleri olan insanlar, duruma, şarta göre tutum geliştirmezler. Evlenmeden birliktelikler artık olağanmış gibi her ne kadar lanse edilmeye çalışılsada hala büyük bir çoğunluk öyle düşünmüyor. Siz normal olanı anormalmış gibi neden algılmaya çalışdınızki? Yaşınız gereği bir çoğu evli olabilir ama unutmayın sizin gibi bunu değer olarak görenler bırakın 27'i 57 bile olsalar doğrularından vazgeçmezler. Kafanızın karışıklığı inandığınızı yaşayamamakta olursa anlarım, ama inandığınızı yaşamak ve hayat felsefenizlede paralel olan bir durum için karışıklık asla söz konusu olamaz. Evlilik ve eş özeldir ve özelinizide özelinizle paylaşın kesinlikle...

0|1
    1|0
  • Öyle zihniyette olanlar için ilişkide olmaya değmez. Senin değer verdiğine değer vermiyorsa birlikte olmanın anlamı yok, çok kıymetliyse yatabileceği biriyle olsun. Ayrıl gitsin. Çok haklıyım, tecrübe konuşuyo.

0|1
    0|0
  • kendinize saygınızın kalması için asla ödün vermeyin değerlerinizden, güncellemenize yazdım.

0|1
    1|0
  • hayır yaa böyle düşünmemelisin...demekki arkadaşın seninle evlilik düşünmüyor...eğer düşünseydi seninle evlenmeden önce beraber olmak istemezdi

0|1
    0|0
  • sen bakiresin diye senden uzak duran kişinin amacı belli zaten sadece seni zevki için kullanmak o adamda sevgi bekleme sadece ihyiyac giderici olarak görüyo seni ölesine avucunu yalattır sen

0|1
    0|0
  • Hava olucak diye milletin altına yatmaya gerek yok. Kendini kocana sakla. Benim 4 yıllık ilişkim var ben 24 sevgilim 26 yaşında. Bu zamana kadar hep konuştuk bu olayları ama bana hiç cinsel anlamda dokunmadı bile. SEVEN ADAM BAKİRE BİR BAYAN İSTER !

0|1
    1|0
  • Bakirelik konusu kişiden kişiye göre değişir, belirli bir yaşın var, belirli bir hayatın var. Seni sevdiğinden eminsen yaşa, değilsen emin olduğun birinin gelmesi için bekle. İnsanlara bakma, kimse senin vücudun hakkında söz söyleme yetkisinde değil. İnsanların ne dediği umrunda olmasın, şimdi ki aklı başında nesil en azından böyle şeyleri dert edecek bir nesil değil. Farz et yaşadın ve ayrıldın ne olacak ? Sence karşındaki adam seni, sen olduğun için kabullenmesse ne anlamı var birlikteliğin...

Bir kadın olarak bu konuya kendin karar ver, ve değerinden bir şeyin kaybolmayacağına inan. Sen bir bireysin, kim seni yargılama hakkına sahip ki senden başka ?

Hiç sıkıntın olmasın, bu tip konulara takılmadıkça mutlak doğru düzgün adam çıkar karşına, ama dikkatli ol mutlak, güvenmeden yaşama.

0|0
    0|0
    • ''İnsanların ne dediği umrunda olmasın'' derseniz eğer sizinde ne söylediğiniz umrunda olmasın anlamı çıkar.Yani yazmanızla yazmamanız bir anlam ifade etmiyor.

• İnsanlar sonsuza kadar eleştirebilirler, acı verebilirler, kendinle ilgili olan değerlere dil uzatabilirler. Buna karşın yapılabilecek en etkili silahtır umursamamak. Benim düşüncelerimde soran şahsın umrunda olmasın, kendi düşüncesini başkalarının etkisi altında kalmadan yaratabilsin isterim. Benimki akıl vermek değil yol göstermek aslına bakarsanız.

Yükleniyor...