Erkek Olmak Istiyorum. Sizce etraf tarafından nasıl karşılanır dışlanmaktan korkuyorm ne yapmalıyım?

Yardıma ihtiyacım var bilen biri yardım etse... zor bir karar ama kız olmak istemiyorum yani kendimi erkek gibi de hissetmiyorum ama kız olmak is-te-mi-yo-rum...

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bende kız gibi değilim ancak kız olmak istiyorum. Ama mecbur hayat kısa bir ölüm gerçeği var ve ölümün ardından ayrımcılık olmayan bir adalet terazisi olduğu da bir gerçek. İnsanın içinde bir ruh var bu ruhu kimse inkar edemez. O yüzden ahirette hesaptan dolayı bu ise kalkışmak istemiyorum. İnanki bir kız olmak senin için daha iyi olduğu için sana o cinsiyet verilmiş bilmediğimiz çok durum var. Hayırlısı olsun diyoruz ya işte o hayır kısmı noktasını göremediğimiz için isyan edip duruyoruz. Çevre beş kuruş etmez dedi kodu hele hele turkiyeye asla bitmez ama değmez yani...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dislarlar ilk basta ama alisilir zamanla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kul affetse Allah affetmez

0|0
    0|0
    • Evet yaratılışada isyan oluyor ama kurtuluş gibi geliyor

• Sana gore kurtuluş gibi gelebilir ama aksine pişmanlık olur

• sen bir psikoloğa görün destek al.

0|0
    0|0
  • selam kardeşim bu ne günah ne de suç sen bakma suç günah diyenlere sakın kendinede yargılama bu senin yaradılışında olan bişey bize bu duyguyu veren kim yaradan tabiki ben şahsen mantık olarak düşününce günah degil gibi geliyor , yazarmısın bana ben sana yardımcı olacagım

0|0
    0|1
  • Etraf iyi karşılamaz bu durumu tabi. Mümkün mü sence

0|0
    0|0
  • Allah islah eylesin.

0|0
    0|0
  • Once bir psikiyatri kontrolunden geç

0|0
    0|0
  • erkek olunca herşeyin düzeleceğine inanıyormusun?

0|0
    0|0
    • En azından bu kadar yükü taşımam...

• İngiliz dil edebiyati okumus yarım bırakmıştım ama bilmiyorum ya yapamazsam

• ooo daha iyi, ingilizcede biliyorsun, bence bu yolu düşün, istersen yaparsın, çok fazla insan başka ülkeye taşınıp hayata başlıyor, sen ilk olmayacaksın, korkma

• bence sende dht hormonu çok var git bir doktora sana östrejen yüklesin isteğin geçer

0|0
    0|0
  • Ne yaşadın

0|0
    0|0
  • Neden erkek olmak istysn

0|0
    0|0
  • erkek olmak çok mu farklı sanıyorsun? biraz özgürsün sadece ama geri kalan herşey daha zor aslında.

0|0
    0|0
  • sacmalama hem erkek olsan kızmı tavlıyacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cok dolmussun belli ki. kim bilir neler yasadin. Ama bu kafayla dogru bir karar alamazsin ki. Hayatin icin cok onemli. Once biraz durulman lazim. Dertlesmek rahatlamak istersen mesaj atabilirsin. Bazen tanimadigin birisibe anlatmak daha kolay.

0|1
    0|0
  • Ayy canim benim korkma toplumdan sen birak onlar senddn korksun

0|0
    0|0
  • Benim manitte öyleydi

0|0
    0|0
  • neden kız olmak ıstemıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...