Ben şimdi ne yapacağım hiç bilmiyorum...

25 yşndym biraz kısaltıcam

17 yaşındayken 3 sevgilim vardı :P en son sonra urasmaktan yoruldum sürekli kapris falan tek tek ayrıldım zaten Aşık'ta değildim

Sonra bi hafta falan düşündüm aşk nası bişey dedim baya bi düşündüm aşk dedim bumuymuş adına şiirler şarkılar yazılan bitti işte hiçde üzülmedim falan ve bomba

Bi gece bi rüya gördüm hayatım değişti karakterim herşeyim resmen formatlandım rüyada:

Güneşli mevsimlerde bi kızla tanışıyorum konuşuyoruz anlaşıyoruz geziyoruz eğleniyoruz ve hep onunlayım ona baktıkca o gülümsedikce ben yeniden doğuyorum sanki ben boş bi sürahiyim oda beni avuç avuç aşkla dolduruyor ben neydim noldum demeden bi bakıyorum delicesine baglanmısım herşey mükemmel rüya ama bi ömür gibi bi sürü yere gidiyoruz bir sürü yer geziyoruz beraber fotograf albümü gibi baktığım her resimde ona dahada bağlanıyorum artık ben oyum nefesini tutsa benim kalbim duruyor ( ve sorunun cvbı)

Bi aksam yine ona gidiyorum dag evi var heryer beyaz karlı etraf ağaç falan küçük bi kulübe içeri giriyorum bütün ailesi orda dışardan kulübe içerden saray onu okadar seviyorum ki bütün akrabalarıyla can ciğer olmuşum konuşuyoruz makara muhabbet herşey mükemmel sonra neyi oldunu tam olarak hatırlamıyorum 35 yaslarında bi adam o nerde diyorum bi an sessizlik oluyor duruyorum o nerde ses yok bakışları anlatıyorda ben anlamak istemiyorum bi süre duruyorum içimde bi boşluk oluşuyor kalıyorum acayip duygular kendi içimde kitleniyorum o anki duygularımı anlatamam neyse sonra üst kattan merdivenlerden biri geliyor hemen merdivenlerin başına koşuyorum o geliyor onun her indiği basamakla bana yaklaştığı her adımla ben mutluluktan ölüyorum ya bikere öpmemiştim bile hani cinsellik sıfır ona bakmak yanımda oldunu bilmek aynı havayı solumak onu sadece izlem yetiyor bana öl dese o an nefesimi tutar kendimi bogarım karşıma geliyor duruyor ve BİTTİ diyor durup dururken ben bırak kelimeyi ses çıkaramıyorum kalıyorum içimde bi boşluk herşeyi yutuyor ben yokum artık öldüm ama nefes alıyorum kör bıçakla parçalansam ses çıkarmam çünkü hiç bişey hissetmiyorum sonra kapıya yöneliyorum kapıyı açıp son bikez arkama bakıyorum hiç bişey demiyor çıkıyorum kapıyıda arkamdan çekiyorum

Öylece yürüyorum hiç bişey düşünmeden onumu bile görmeden artık zombiyim ya yavaşlarından :) sadece yürüyorum bi patikada yol beyaz karlı kenarlarda sıralı ağaçlar ağaçların arasında parlak gözler çakallar hırlıyolar ben sadece yürüyorum belkı saldırır parçalarlar beni biter ama yok ben yürüyorum çakallar hırlıyor hırladıkca büyüyorlar sonra önümde bi ışık başka bi kadın elini uzatıyor duruyorum arkama bakıyorum BİTTİ diyen beni bitiren orda ben duruyorum ne ileri gidiyorum ne geri hem geri gitsem nolcak ya bidaha terk ederse hem bikere yaptı bi daha yapması daha kolay

İleri gidemiyorum bunuda öyle seversem oda giderse diye

Ben orda öylece beklıyorum ben bekledeikce çakallar hırlıyor hırladıkca büyüyorlar kap karalar büyü büyü büyü en sonunda karanlık ve uyandım.

Güncellemeler:
Kalkar kalkmaz ben nerdeyim oldu gerçekmiydi rüyamı hayır gerçekse yüzümü yıkamakla uğraşmadan balkondan aşa atlicam dicenki intahar edilmez bi rüya ama nasıl bi rüya uyandım sabah yarım saat ağladım ya nası ağladım aklıma geldikçe zamanla atlattım unuttum ruyayıda ondan sonra bi daha aşk falan uzak Dursun dedim
ben kaldıramam bi insan bu kadar sevilmemeli dedim yasaklanmalı 25 yasındayım aşk dedimi o rüyadan başkası yok hayatımda gerçekten hiç aşık olmadım e aşık olmadan o duyguyu yasamadan evlenmekde istemiyorum nolucak şimdi soru bu ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şu an kendime sastım , zaten kçcük olan yazı karakterinde bu sayfayı okudumm .önce kendimi tebrik ediyorumm :)

neyse gelelim sana ve soruna , bu kadar duygusallıkk zararr bünyene , valla devreleri yakarsınn ,

bırak hayatı akışına , 40 yıllık evli eşin ölmüşte sankii ne yapacağını bilmez gibi konusuyosunnn..

arkadasım bi kendine gell :) silkelen daha 25 desinn , karsınaa ne aşklar cıkacakk şimdiden , evde kalmış gibi kızlar gibi konuşmussunn

NOlucak simdi biliyomusunn , biligisayarın başından kalkıp soğuk suyla yüzünü yıkıcaksın ve dünyaya dönüşş yapıcaksınn ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rüya ç/alıntı ve soru spam. Açıklamadaki ilk cümleler ve rüya kısmı o kadar tezat ki; okumadan alıntı olduğunu anladım. Ya bisg!

0|0
    0|1
    • Ya bi git neyin alıntısı yuhhhhhh bunu ilk kez anlatıyorum v her cvba kendimi hazırladımda büne lan alıntı çalıntı ne ya bi linklesene hangi soruymuş ?

• Noldu ? Bi link tasana madem alıntı çalıntı

• heralde kızlardan biri beddua etmiş :)

0|0
    0|0
    • Ole olduysa bedduası bayaaaaa tuttu yani herşeyim degişti

• Olurmu diyosun :( inş

Zaten o günden sonra bi kıza boşa heveslendirmek istemedim nası bişey oldunu anladıktan sonra

1 tane olsun son olsun

• olur olur ben 19 yaşında buldum ilk aşkım inş son aşkım olsun farkı şehirlerdeyiz çok büyük bir aşk var gönümde 7 ay görmediğim halde okulum bitsin evlenececeğiz inş kavuşucaz birbirimize :)

Erkekler Ne Diyor 2

• oh aaa bu ne be matbaaya yollada kitap olarak çıkarsınlar :D hiç okuyamam kusura bakma.

1|0
    0|0
  • insan aşık olunca herşey güllük gülistanlık

ama aşk bitince hakaret ve bir çırpıda silme

bir kız sana aşık ken sana iyi davranıyor

ama aşk bitince seni çöpe atıyor

halbuki aşk olmasada insanlar bir birine

iyilik temenni etmesi gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...