Regl geçikmesi?

4 ay önce bir birlikteliğim oldu. Üstüne 4 kez regl gördüm test yaptım negatif çıktı. Ama şimdi regl olamıyorum ailedeki hastalıklar sıkıntılar derken bunuda kafama taktım gecikmenin sebebi hamile olmam olamaz sanırım stresten ve ya hormon nozukluğundandır değil mi

Güncellemeler:
Sizinde geçikmeleriniz oluyor muydu doktor şart mıdır

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• aşırı stres aşırı düşünce yoğumluğu aşırı yorgunluk düzensiz beslenme düzensiz uyku aşırı üzüntü adet düzensizliği yapar

0|0
    0|0
    • Doktora gitmeyede korkuyorum açıkcası bekle mi dersin

• Ben gittim vallahi doktora.

• @keineanung gitmeseydin kavga ederdik seninle. elbette gideceksin. hele senin gibi tahsilli bir kadın cahillik yapacak değil

En İyi Kız Görüşü

• Ilski sonrasi birkez adet gormeniz hamilelik riskini tamamen ortadan kaldirir. Siz 4 defa gormussunuz hamile olmaniz imkansiz stres ve mevsimsel degisikliklere bagli 7 ila 14 gun arasi gecikmeler oluyor uzu suredir olmuyorsaniz bir jinekolog ile gorusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tamamaen psikolejik bir olay stresli bir hayat tum dengeleri alt ust edio istersen profilimde hakkimda bolumume goz at bir sorun olursa ozeldende yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamilelik değil aile ici sıkıntılar sebebi ile hormoaldir takma kafana. Ona odaklandikca daha gerilirsin akışına birak

0|0
    0|0

• Bekle tabi bu kadar kafana takma rahat ol.. birkac gune duzelir mutlaka

• Stressten rahat ol. Stress yaoma ama gecikmesi hamilelik degil.

0|0
    0|0
  • psikolojiktir doktora git

0|0
    0|0
  • stres veya hormon bozukluğudur ama kimisi hamileliğin 9uncu ayında anlıyor hamile olduğunu

0|0
    0|0
  • Stres ya da kist olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• stresten oluyor sınav haftaları falan

0|0
    0|0

• Biraz bekle ben bir kez öyle stress yaptım niye olmuyorum diye hani internette araştırınca bir ara kanser olduğumu bile d
      üşündüm ama bence biraz belkemelisin

• Psikolojik o da etkiliyor

0|0
    0|0
  • Strestendir.

0|0
    0|0
  • stretir kesın

0|0
    0|0

• bekle

• psikolojik regli etkiler yani bu sıkıntılar 4 ay önceki birlikteliğin şimdiye kalmaz eğer olsaydı şu an 3 aylık bilemedin 4 aylık hamileydin

0|0
    0|0
    • Test yaptım geçen ay belki farketmemşimdir diye üstüne br daha oldum olmaz herhalde gebelik gibi bir durum. Doktor şart mıdır

• aç karnına derken sabah erken yap pardon yanlış anlaşılmasın

• olacağını düşünürsen ya da takılmazsan olursun :)

Yükleniyor...