Gercekten artik bekaret onemli degil mi?

Sosyal medya da gordugum kadariyla cogu erkek artik bekaret onemli degil diyor kadinlar mal degildir diyor bunlari gormek beni sasirtiyor bir yandan da acaba dedirtiyor gercekten onemli degil mi? Yoksa sanal dami boyle derler kiz kardesim bana abla onlar sanalda boyle derler ama bakire kiz ararlar sen bakma onlara dedi. Cevremde bakire olmayan kiz arkadaslarim var birtanesi cok yakin kardesim gibidir ona sordum pismanmisin bende sevgilimle biseyler yasiyorum ama gerisi gelmiyor korkuyorum dedim de ise sakin yapma ben bosluktaydim yaptim sen yapma normal klitoris orgazm daha guzel ve toplumdan ister istemez soyutlaniyorsun iliskilerinde guzel gitmiyor cinsellik yasiyorsun yetmiyor bide hakaret yiyip terk ediyorlar dedi. Simdi bana sende opusuyorsun falan diyeceksiniz ama sonucta benle evlenmis olan adam da illaki biseyler yasamis olcak. Eskiden erkeklerimiz daha katiydi bakirelik konusunda ama son zamanlarda dusunceleri daha degisik olmus yoksa sadece sanalda mi boyle? Duzgun bir dille argosuz cevap verirseniz seviniirim bunu okuyan genc kizlarimiz var belki onlar icinde bir fikir olur cunku google bir sekilde herkesi buraya topluyor.

Güncellemeler:
Anneannem sunu soyler hep; bir kizin ceyizidir bekareti der ve sunuda soyler ag agligini vermis te kiz kizligini vermemis.
Yani ben yine bu sozleri az cok duyuyorum bazi kesimden

0|0
1240

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...