Ayayayya bakınn?

İç dudaklarda bir kaşınma var adetim bitti sayılır. Felaket kaşınıyor insanın parçalayası geliyor. Ayrıca bazen tuvalaetten çıktıktan sonra yanma falan oluyor. Annemde mantar var bendede olabilir mi ki? Bide anneme nasıl diyebilitim?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir, bir söyle sen yine.

0|0
    0|0
    • Konuşmaya nasıl başlayabilirim? Bu konuda biraz utanıyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• anne kaşınıyor ne yapayım de. bunun ayıbı yok. uzun süre adet boyunca ıslak kalıyor mantara çevirmiş olabilir. ayrıca pedin sürtmesinden tahriş olur yanma o nedenden olur. annene söyle ama bir de doktora görün. hem sıcak var hem regl boyunca ıslak kalıyor. mantar ıslak yeri sever.

1|0
    0|0
  • Mantar olmussun. Ic camasirlarini ayri ve yuksek isida yikaman lazim. Annende ayni sekilde. Ve tuvaleti her kullanmadan sonra mutlaka dezenfekte edin. Camasirlarinizi beraber yikamayin. Doktora git.

0|0
    0|0
  • Anan sana mantarini soylemis sen ona soylemekten mi utaniyon? Git bir temizlen bitli sigil olusmasin

0|0
    0|0
  • gayet normal yaa söyle annene

1|0
    0|0
  • Mantar olabilir. Termal su alabilirsin eczaneden ya da mantar kremi cok iyi geliyo emin ol

0|0
    0|0
  • anne bende mantar var dersin :)

0|0
    0|0
  • Mantara benziyo doktara git buyuk ihtimalle antibiyotik ve tinactic sprey verir

0|0
    0|0
  • Utanıyorsan başta konuşma yaz anne ne okut ozaten sana yardımcı olur :) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • mantar olabilir şekerim

0|0
    0|0
  • Sende mantar var travazol krem kullan ya da doktora git en etkili ilacı yazar o sana zaten..

0|0
    0|0
  • çok verdıysen demek.. Mantar olmussun

1|0
    0|0
  • iyi oluyo sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Agdasiz oldugun icinde olabilir

0|0
    0|0
  • Evet mantar olabilir bir kaç gün bepanten falan sür geçmezse artık doktora falan sanırım

0|0
    0|0
  • Olabilir söyle annene

0|0
    0|0
    • Konuşmaya ne diyerek başlayabiliri? Bu tür konularda biraz utanıyorum başlamaya

• utanma be annen o

• Yani tabi ama nasıl girilirki konuya

Yükleniyor...