Cinsellik ile ilgili Konular

Erkek arkadaşımla çok kısa süredir birlikteyiz birbirimiz ile ilgili ciddi düşünüyoruz daha 2.haftada birbirimizin ailesıyle tanıştık.benımle konuşurken cinselliğin evlilikte çok önemlı olduğunu sırf bu yuzden ayrılan kişiler tanıdığını söyledi. Her görüşmemızde muhakkak cinsellik ile ilgili bir konu açıyor b... çıkartmadan.ilişkımızın 1 ayında. Kısa sürede ciddi düşündüğüm bir insan bana neden bunu dedi anlam veremedım. Cinselliğe düşkun birisi mi? yoksa sapık mı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• erken olduğunu söle böle konuları konuşmanın açıyosa düşkündür sanırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne alakası var sapıklıkla ya. Cinsellik bir ihtiyactır. Tabiki konuscak senle konusmasında baska kızlarla mı konussun.

0|0
    0|0
  • kısaca sapık desek doğru olur çünkü herşey cinsellik değildir saygı, hoşgörü, dürstlük, huzur yoksa o evlilik beş kuruş etmez

1|0
    0|0
  • ama cinsellikte olacak tabiki

0|0
    0|0
  • onunla paylaş herşeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen ciddi dusunuyorsun peki ya o?

seni ayartmaya calisip yari yolda birakmayacagi ne malum..

ama dedikleri de gayet normal de olabilir, soncta evet cinsellik onemlidir.

sapik mi degilmi onu taniyarak ve gozlemleyerek anlarsin.

ona daha erken buldugunu soyle, sana deger veriyorsa seni anliyacak sana uyum sagliyacaktir.

ama yok olmaz diyorsa belliki baska amaclari var. boyle bir insanin da sevgisi belli zaten

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumunuz için..

• sence bu normal değil mi? Evlenecekseniz cinsellik konusunda da fikirleriniz uyuşmalı. Onunla konusmalısın.

1|0
    0|0
    • Normal tabıkı ama daha ilk haftalarda bahsetmesini garipsedim

• Haklısın çok da sağlıklı görunmeyebılır ama 2 senelık bir ilişkımde tanıyamadım arkadaşımı. Kişi ile alakalı birazda

• bence acele etme. Sen acele edince o da acele ediyor doğal olarak.

Yükleniyor...