Erken boşalma sorunu

Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım ben. Mastürbasyon yaptığımda kendimi çok zorlarsam 10-12 dk sürüyor.Ama genel olarak konuşursak bazen 3 bazen 5 bazen ise 7 dk sürüyor. Kendim kontrol edebiliyorum sanki. Kafamda bazı şeyler canlandırdığımda ise daha kısa sürüyor. Daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim.Açıkçası erken boşalma problemim varmı diye çok kafama takıyorum. Sizce erken boşalma problemim varmı. Lütfen dalga geçecekseniz cevap vermeyin. Dalga geçtiğiniz bazı şeyler insanlar için ciddi meseleler olabiliyor. Cevaplar için teşekkür ederim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mast la cınsel ılıskıyı kıyaslama kı mast daha erken bosalırsın bundan emın ol erken bosalmadan da kastın ılk bosalman 5 dk dan asagı olmasın 2 bosalmanda 20 dk gıder 3 4 1 saat benım cınsel hayatım bu oyle arkadaslarım ve gorduklerım varkı adam vajınaya gırdıgı gıbı bosalıyo 2 bosalısı 5 dk kendını tutamıyo erken bosalmada buna denıyo sana degıl korkmana gerek yok yanı cınsel ılıskıde yasamıyosan hıc korkma cunku bambaska bısey 2 sı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• En az 6 ay düzenli cinsel ilişki yaşaman gerekli erken boşalmadan bahsedebilmek için.

0|0
    0|0
    • Haklısın sanırım. Ama bu konuda kimseyle konuşamamak yanlış bilgiler edinmeye neden oluyor. Haliyle geriliyor insan.

• 6 ay düzenl ilişki yaşadıktan sonra istem dışı boşalırsan o zaman erken boşalmadan bahsedilir.Hızlı mastürbasyon yapma ama durup başlayarak yaparsan boşalma refleksini kontrol etmeyi öğrenirsin zaten.

• mastla gerçek ilşkıdekı orgazm süresini kıyaslama

0|0
    0|0
Yükleniyor...