Geç boşalma ve erken boşalma ne demek?

Gec boşalma nedir geç boşalma nedir ve nasıl olur? Dogru duzgun cevap verecekler gelsin lütfen. Bilmedigim için soruyorum. Amacindan sapacaklar ve saçma sapan konusacaklar gelmesin lütfen

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğin kendini tutamaması kontrol edememesidir.
    en ideali aynı anda boşalmaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erken boşalma erkeğin bosalma anını ayarlayamamasidir genelde genç erkeklerde görülür geç bosalma da erken boşalma kadar sıkıcıdır geç bosalma psikolojik gerginlik hiç boşalacagi ni dusunmeme anlamına gelir önemli olan partnerim le aynı anda zevke ulaşmak :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ya soru sorarken uyarı yapmayın. sorunuzu sorun geçin. o yazmasın bu yazmasın. yazan yazsın sapık ta yazsın. okuma ya da okusan da önemseme.

sorular böyle uyarılar olunca çok saçma hal alıyor. ve itici hale geliyor. soru sorma özgürlüğü var ise yanıt özgürlüğüde var. bozuk üsluplu olanı siteye şkayet edersin olur biter

neyse yanıta gelelim. aslında insanlar yanılgı içinde erken boşalma diye rahatsızlık var ama çoğu zamansız ilşkiye başlayıp erken boşalıyor bunu erken boşalma olarak niteliyor. geç boşalma ise sevişmeye odaklanamamadır. odaklanma bozukluğu olursa süre uzar.

bekar insanlarda ve düzensiz ilişki yaşayanlarda erken boşalma teşhisi yapılamaz. adam 3 ay ilişki yaşamamış herhalde daha dokunurken boşalır. dolu çünkü. bu erken boşalma değildir. düzenli ilşkisi var ise yani günlük ya da gün aşırı ya da 3 güne bir. bu erken boşalıyorsa iki şık var. ya hastalık var. ya da zamansız ilişkiye başlıyordur. yani sevişmeyi az yaşayıp direk içine giriyordur. daha kadın adapte olmadan erkek boşalıyordur. bu erken boşalma olmaz. zamansız boşalmadır. ama herkes erken boşalma sanıyor. kadın orgazma doğru yola çıkınca içine girilmeli o zaman sorun yaşanmaz

1|1
    0|0
  • bir musluk bir havuzu kaç dakika da doldurur hesabı hıaa :D :D

0|0
    0|0
  • Adı üstünde ''Geç ve Erken'' birinde uzun süreli cinsellik vardır birinde kısa süreli.
    Aslında ben kafaya takılmaması gereken bir konu olarak görüyorum bu konuyu, boşaldıktan sonra devam etmek varken neden duruyor insanlar anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Özelden yazarsan ciddi ve seviyeli cevap verebilirim

0|0
    0|0
  • erken boşalma erken boşalmadır geç boşalma geç boşalmadır

0|0
    0|0
  • adı üstünde işte ilişkiye girerken olan durum ikisi de hastalık

0|0
    0|0
  • bir erkek ne kadar geç boşalırsa kadın o kadar zevk alır eğer erken boşalırsa gece başlamadan biter

0|0
    0|0
  • erken boşalma 3 dakika içinde olur.

0|0
    0|0
  • TDK ' dan geç ve erken sözcüklerinin kelime anlamlarına bak

1|0
    0|0
  • geç boşalma işte geç boşalıyon bu

0|0
    0|0
  • çok kez ilk golü benim yediğim olmuştur ama skor 1-1 tabiki eşim fazlasıyla memnun :))

0|0
    0|0
  • erkeğin kendisini kontrol edememesi..
    genellikle kadınlar bundan şikayet ederler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...