Sevgilimle üniversitede tanıştık

sevgilimle ünide tanıştık ama cinselliğe çok düşkün bende utanıyorum biraz birkere evine gittik zorla tecavüz etti ama kızlık zarım bozulmadı onuda çok seviyorum çok özür diledi affetmeli miyim?

0|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• tecavüz ne ya... direkt ayrıl o hayvandan...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• tecavüz etti ve halaa çok seviyorsun :S

1|2
    1|0
  • tecavüz etti ? sen hakediyosun bence hı hı affet affet.

0|3
    1|0
  • beyin terk :) bu soruya böle cevap arkdaşım sen tecavüzü kabullendiysen ben bişi demiyorum hangi üni desin sen bu kafayla nası üni okursun anlam veremiyorum . . .

4|0
    1|0
  • tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın derler ama sen affetme en iyisi..

affedersen kabullenmiş anlamına gelirsin, erkek arkadaşına tekrar onu yapması için cesaret verirsin..

1|2
    0|0
  • affet devamı gelir sevgilinin macı seni her daim yatagında görmek üzülme fazla senden sıkılınca başkasını bulacaktır kan akmamasının nedeni ise zarrın sanırım esnek uzak dur o kişiden tabi birlikte olmak hoşuna gidiyor ise o başka

1|1
    0|0
  • Adam sana tecavüz ediyor sen hala ona sevgilim diyorsun. Ne içiriyorlar sana.

1|0
    1|0
  • Affet terkedincede tekrar başlık açarsın sizlere hiç üzülmüyorum beter olun

2|2
    1|0
  • bu soruyu samimi bulmadım

ya çok safsın hiç birşey bilmiyorusn yada dalga geçiyorsun

2|1
    1|0
  • yuhh tecavüzz etti ve affetmeyi düşünüyosn nasl bi fikir ya :(

2|1
    1|0
  • "Zorla tecavüz" anlatım bozukluğu var.

"tecavüze uğradın ama kızlık zarın bozulmadı" burada da bi tezatlık var.

Sen bizle kafa mı buluyon?

0|0
    1|0
  • ''tecavüz''cüsünü seven birisine ne denilir bilmiyorum.

1|0
    1|0
  • onu gerçekten seviyorsan affet. eğer namusuna zarar verecek diye düşünüyorsan, kızlığını bozacak diye düşünüyorsan affetme

1|0
    1|0
  • hocam çocugun niyeti belli sende vermeye niyetlysen affet bu kadar basit

1|0
    0|0
  • zaten affediceksin hoşuna gitmiş. hiç kandırma kendini ve affet işte.

0|0
    1|0
  • Dalga geçtiğini varsayıyorum tecavüz etti affetmeli miyim ne demek ya

1|1
    1|1
  • zorla tecavüz?

gönüllü tecavüz nasıl olurdu acep?

1|0
    1|0
  • işte bazi arizali kızlar böyle

0|0
    1|0
    • evet haklisin kardes, agrizali kizlar cok, tecavuz mus bozlmamis, affetmeli miyim deyo

• sen de varmış bişiler... ona yükleme suçu. ama affetme

0|1
    1|0
  • hani tecavüze karşıydınız?hani bu çok adiceydi?

0|0
    1|0
  • malalaki diye bi kent var oraya git

0|0
    1|0
  • hayır.

tecavüz edecek kadar kendini tutamıyorsa, ciddi sorunları vardır. ama tabii sen onu tahrik ettiysen, o ayrı...

0|0
    0|0
  • bence seni iyi becerememiş, seni iyi becerdiği zaman o seni bırakır emin ol. Hem daha üniversite bitmediyse seni daha çok kullanır.

0|0
    0|0
  • hadi be milleti kekleme

0|1
    1|0
  • hangi devirde yaşıyotuz arkadaş? tecavüz diyor hatun :\

0|0
    1|0
  • "Evine gittiniz" ve sana "tecavüz etti" ? Ne büyük bir çelişki. Hangi amaçla eşin olmayan ya da yakın bir akraban olmayan birinin evine gidebiliyorsun? Bir de sevgilisiniz ve tecavüz etti diyorsun. Bence olmamış, istemem yan cebime koy olmuş ve şimdi de sözde vicdanını rahatlatıyorsun. Sen evine giderek olayın temellerini at sonra da tecavüz de. Komiksiniz...

0|1
    1|0
    • oldu, evine gitti diye hemen üzerine çıkması mı lazım kızın?

• Bir bayan eşi olmayan bir erkeğin evine neden gider? Arkadaşlık, kardeşlik, güven deme sakın çünkü sonuç ortada. Adamın da kızın da mantığında bu iş yatıyormuş zaten yoksa bunlar yaşanmazdı ve olaydan sonra kızın psikolojisi bozulurdu. Çıkıp burada da böyle birşey yazmazdı!

• Tecavüzden kaçış yoksa zevk almaya bakın hadisesi gerçek olmuş.

2|0
    1|0
  • Eğerki sürtünmeyi yada sevişmeyi tecavüzden saymıyorsan ve tecavüzden kastın ciddi manada onun penisinin senin vajinan ya da popona girmesi ise kusura bakma ama bu soruyu kendine soracak kadar gururunu yerler altına sermemelisin... Zaten insanlık dışı rezilce birşey yapmış. Ve kalkıp bir de özürünü kabul etsem mi diye soruyorsun.. Nereden biliyorsun ki belkide planları farklıydı ? Sen gelmeden kamera düzeneği hazırlamıştı ve seninle ilişkiye gireceğinden emindi.. Ve belkide sonra bu videoyu arkadaşlarıyla izleyecek bakın nasıl becerdim diyecekti. Baktı sen yapmayacaksın o da erkeklik gururu belkide sırf arkadaşlarına hava atmak için zorla seni becerdi. Sonra da yine havasını attı.. Senden de özür diledi.. Sende düşünüyorsun birde affetsemmi diye.. Sittinsene iflah olmaz bu adam arkadaşım.. İnsanlığını yitirmiş çünkü..

1|0
    1|0
    • haklisin kardes, bukadar salak kiz hala var, ayle itibarini dusunen yok

• teşekkür ederim arkadaşım

• oyle insanlar da var demek, tecavuze ugrayan kizin kizlik zarinin gitmemesi nerdeyse imkyansiz, cunki o zorlama esnada yirtiliyor, bide bakire kiza kolay kolay kimse tecavuz edemez, normal sartlarda girmedigi zamanlar cok oluyor kiz kendini s1ktigi an bence olmasi cok zor, olmus ise de zar gider, af etmeye gelince boyle insanlari hapse atmalari lyazim, bizim de kardeslerimiz var ve boyle insanlari hapse atmak en dogrusu

1|1
    1|0
  • ve beyin sessizce uzaklaşırr

2|5
    1|0
  • affetme git savcılığa dilekçe ver

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Affet tabi üstüne bir de taşaklarından öp.

4|6
    1|0
    • Aynen bnde üstte belirttim ilk yarraği yesin sonra aklı başına gelir :D

• haahahah :D

• Bir insan bu kadar mı güzel cevap verir. Maşallah, maşallah, maşallah, maşallah, maşallah, maşallah, maşallah neyse 41 kere copy-paste yapmayım.

• affedersen seni ikna edip yapıcak olacağı bu?

1|0
    0|0
  • senn birr doktoraa görünn hiçç normal değill söylediklerin banaa sevgilimm tecavüz edecekk allahımm korusunn bir an bilee düşünmem silerimmm hayatımdan ...

1|1
    1|1
  • nerenden tecavüz etti yavrucum..

1|0
    1|0
  • senin gibi hemcinsim oldugu için utan. duyuyorum. Hiç saygın yok kendine. Nasıl affedebilirsin!

0|2
    1|0
  • lan senin gibi kizlar var ya hicmi duygunuz gururunuz yok ya aloo tecavüzden bahsediyoz kafami yapion sen cok seviyomus helal olsun bence sen tecavüzden hoslaniyosun

0|1
    1|1
  • affet affet de gör sonrasını.. tecavüz diyorsun onun kadar iğrenç birşey var mı? demek ki senin için tamda tecavüz değilmiş kaçamayıp zevk almışsın

0|1
    1|0
Yükleniyor...