Atlatabilir mi acaba?

5 yıllık ilişkim wardı we cinsel anlamda beraber olmuştuk sonra ayrıldık we ben yaklaşık bir senedir başkasıyla beraberim benim bakire olmadığımı biliyordu en başından beri ama daha yeni içindekileri anlattı bu durumun kendisini çok üzdüğünü kafaya çok taktığını söyledi. bende bazı şeylerin adı konulsun istiyorum ama bu konu bana engel oluyor dedi o zaman bitirelim dedim ama beni bırakmadı biz bi çok şey aştık bunuda aşabileceğimize inanıyorum ama zamanla diyor bunları bilerek ne kadar dewam edebilirim bilmiyorum yada kafasındakileri nasıl unutturabilirim onuda bilmiyorum kaybetmekte istemiyorum :( ne yapabilirim

0|0
419

En İyi Erkek Görüşü

• sen cinsel anlamda 5 yıllık sevgilinle illa bir şey yaşamak zorundamısın yniii böylede terk ederler seni kolay lokma bu diyeee seni seven zaten evlilikte sana sahiplenmek ister... bunu anlayın artık

yaa unutacağını hiç sanmıyorum ama şuan varya birde seni seviyorsa içi parçalanıyordur onun emin ol çok zor unutucak senii..

olmaz bu iş ilerisi içinde sakınca...

0|0
    0|0
    • 5 yıllık sewgilimden ben ayrıldım yolunda gitmeyen şeyler wardı...

• unutamayacağını biliyorum hala arada bi arıyor onunda sewgilisi olsada..

• hımm yaa işte var ya böyle büyük aşklar yaşayan insandan uzak durmak gerekir ne yapacağı hiç belli olmaz çünkü kalp ferman dinlemiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• konu kapanmıştır. ilişki bitmiştir. hep sana o gözle bakacak. ama unutmaki seninle birlikte olurken bakireliğini sorgulamayan insan iş evliliğe gelince çark ediyorsa kullanıldığının göstergesidir. bekaret sadece bir tabudur yol ver gitsin seni seven öyle de kabul ederdi.

3|0
    0|0
    • öyle de düşünüyorum ama sırf bunun için dewam ediyor olsa etrafında birlikte olabileceği bir sürü kız war zaten :S

• 1- önce sen cocuga soracaksın: sen benden önce bakir miydin?

2- bakire olmadığını bile bile senle 1 yıldır birlikteyse senden faydalanmak, ihtiyaçlarını gidermek için birlikteymiş. Şimdi de yol vermek için ısınma turlarına başlamış.

3-dünyadaki son erkek o değil. Açıkta da kalmazsın.

4-bu vakitten sonra senin bu adamla durman en buyuk hata.

1|0
    0|0
  • atlatamaz yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • herkes senin bakire olmayışını kabullenebilecek kadar geniş olamaz :// erkek arkadaşının suçu yok, o belki başlarda seni sevdiğinden sesini çıkaramadı, bunun üstesinden gelebilirim diye düşündü ama gelemedi, zamanla bu konu yüzünden kavgalar edebilirsiniz..

0|0
    0|0
    • kawga etmiyoruz şimdilik o benim gibi bu konuyuda açmıyor hep ben açıyorum. bende söylüyorum kabul etmek zorunda değilsin diye ama ayrılmakta istemiyor seninle çok mutluyum inş herşey düzelecek atlatacam falan diyor

• bence söyle ama ayrılma . yuvayı yıkmak zor dur. büyük sıkıntılar yaşarsınız manevi olarak . yuvanızı kurtarın

0|0
    0|0
  • Bişey daha dikkatimi çekti. 5 yıllık ilişkim vardı demişsin. Bununla da 1 yıl eder 6 yıl. Sen şimdi 21 yaşındasın! Hayata kaç yaşında başlamışsın sen ya?

0|0
    0|0
    • ewet çocuktum daha.. yalnız burda yardım istediğim yada sorduğum mewzu bu değil farkında mısın?

• Sana burda kimse yardım edemez. Çok ciddi travmalar geçirmişsin. Senin aşk-ilişki dediğin şeyler o yaşlarda oyun gibi geldiğinden ruhsal anlamda çok ağir etkiler bırakmıştır. En doğrusu profesyonel yardım alman gerekiyor. Psikiyatriste gitmelisin.

• atlatabilir ama senin yardımınla

senin dünyanın merkeziymiş gibi davran ona

hayata onunla tutundugunu anlat

0|0
    0|0
  • BU KONU ATLATILMAZ EVLENİCEGİ KİŞİNİN ONDAN ÖNCE BASKA BIRININ SAHIP OLMASI CILDIRTIR İNSANI,EVLİLİKTE DE SÜREKLİ HUZURSUZLUK,KAVGA VE BOŞANMAYA KADAR GİDER

0|0
    0|0
  • bu da bırsey mı benım ayrıldıgım sevgılım 16 yasndan ıtıbaren 30 kısıyle yatmıs ıkı yıl ıcınde ortalama ayda ıkı kısı eder dua etsn sen br kısıyle yatmısısn ben ogrendıgımde beynımden vurulmusa dondum

0|1
    0|0
    • yuh dedim sadece

• bunu nasıl öğrendinki?

• şüphe var ya işte o şüphe içine br kez kurt dusurdu mu hersey corap sokugu gıbı gelıyor ama yıne de kızı kutlamak gerek mukemmel rol kesıyor serefsız dıyorum o gozyaslarıyla nasıl da kandırdı benı her seferınde anlattıgı yada ıtıraf ettıgı seylerın bıle aslında oyle olmadıgını kendım arastırınca ogrendım

• bence sizin birlikteliginiz sadece hayallerde kalcak kolay atlatılabilinecek bir şey olmayacaktır onun için

0|0
    0|0
  • onu sevdiğini kaybetmek istemediğini göstererek sabretmelisin bide sana gözü kapalı güvenmesini saglamalısın

0|0
    0|0
    • bana gözü kapalı güweniyor zaten kendisine yanlış yapmayacağımdan emin hep dürüst oldugumdan olsa gerek. kendiside beni kaybetmek istemiyor hayatında bir tek benim yanımda mutlu huzurlu ama böyle bi eksikliğim war işte :( kendiside bu konuyu açma zamanla düzelecek herşey diyor ama benim pek inanasım gelmiyor :/

• inanmalısın bence çünkü o sana dürüstçe davranıp içindekileri söylemiş zamanla aşabilir sevgilin bu konuyu bencede

• inşallah ...

• cok zir evlenemez senle oyle gorunuyor

0|0
    0|0
  • unutamam diyorsa unutamaz bence boşuna uğraşma çünkü çok hassas bir konu

0|0
    0|0
  • unut gitsinnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Bunu atlatamaz o emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • koskoca bir agacı 1 kurt çürütür

0|0
    0|0
  • kendini artık kullandırma

geçmişte yaptıkların bir hata

evlilik akdini almadan bir daha kimseyle ilişkiye girme

şimdiki ilişkinide sonlandır

veya evlilik tarihi iste vermezse yol ver

0|0
    0|0
  • başkasını bulucan unutucan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eger seni seviyorsa gercetden seni kaybetmek isteme oldugun gibi kabul eder üzerine gitme zamana bırak giderse de üzülme seni sevmemiş demekdir. dinimizde haram olan birşey de vardır ki harama dokunmamış kızlar harama dokunmamış erkeklerle evlenmelidir. yani dul bir kız dul bir erkekle evlenmeli. bekar bir kız bekar bir kızla evlenmeli. zina yapan erkek zina yapan kadına layıkdır diye okumuştum. o bakir mi? eger o bakir değilse kusura bakmasın zaten bakire ( temiz bir kadınla )olan birisiyle evlenmesi ona da haram

1|0
    0|0
    • bakir değil :S

• o zaman kusura bakmasın snei sorgulama hakkı yok dini araştırsın zina yapan zina yapanla evlensin . temiz kadınla evlenmek zina yapana haramdır diye okumuştum. kadında erkekde eşine kendini saklamak zorunda.bunu kadını erkeği yok.ben ne erkekler gördüm harama el sürmemiş kendini eşine saklamış. kendine gelince yap yap kadına geldimi ahkam kes geçsinler bunları dostum dini araştırsın gelsinler.erkeklik meselesi yapacakalarsa ne erkekler var ospuları nikahına alıyor.severse atlatır ama dikkatli ol

• yapacak bişey var mı bu durumda kabullenmesi için baskı yapamazsın ilerde belki daha çok üzülüceksiniz iyidüşünün

0|0
    0|0
    • bende bunu söylüyorum zaten eğer bişeyleri düşünmene engel oluyorsa bu durum bitirelim diyorum benim zamanı geriye alma gibi bi seçeneğim yok diyorum beraber aşacaz sen benim bitanemsin diyor anlam weremiyorum bazen :S

• dengesiz davranıyo boşver ayrıl çünkü kolaylıkla atlatılmaz

• hiç ugrasma sonradan değişecek duzelecek bir durum değil bu...hata onda kabul edemeyecekse bastan baslamamalıydı sonrada seviyorum ama atlatamıyorum yok öyle bir sey...yeni bir sayfa ac ne kadar sevsen de

0|0
    0|0
  • Kısacası ciddi bişey olmz demeye getırmıs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...