Artık biri tam olarak cevaplayabilirmi lütfen?

Arkadaşlar normal testis torbası boyutu nasıldır yani en az ne kadar büyüklükte Olmalı bir ölçütle ya da bişeyin boyutunu örnek verirmisiniz benim testis torbam bana küçük geliyorda onu Öğrenmek istiyorum

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Orkidometre yardımıyla ölçüp karşılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
    • O aleti nerden bulacam kardeşim evde yokki

• önceki yorumlarında 25ml altı tehlike dedin yani sıkıntılı olabilir dedin

• Tam emin olmamakla beraber, evet, yetişkin bir bireyde sıkıntı olabilir. Dr'a göster bence.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Normali normal boyda bir mandalina gibi dusun :)
    Yani o kadar genis degil ama o kadar bisi yani. Duruma gore sarkar ya da toplar kendini ve olculeri degisir tabi. Bu durumlar hakkında bilgi istersen paylaşabilirim

0|0
    0|0
    • Paylaşabilirsen sevinirim ya mesela banyodayken sarkıyor bacaklarımı iyice açtığımda sanki küçükmüş gibi geliyor yani avucuma çok çok rahat sığıyor sanki 2 büyük misket büyüklüğünde gibi 😄

• Ceviz değil de siyah mıknatıslar var bilirmisin hani oyuncak stres mıknatısları onlardan çok çok az daha küçüktür beşlide denktir normal mi 😄

• Onlar biraz daha uzun aslında ama 😄

• Yani belli bir boyutu olmaz. Soğukta içeri çekilir sıcakta gevşer. Testisler sıcaktan ve soğuktan etkilendiği için olur bu. Soğuk olunca ısınmak için içeri çekilir. Sıcakta serinlemek için iç isidan kurtulmak için gevser aşağı doğru suzulur

0|0
    0|0
    • Onu biliyorum bro demek istediğim mesela sarkıkken en büyük hali ya mesela normal boyutu nasıl olur yani avuca aldığımda ne kadar yer almalı 😄

• parmagınla yuvarlak işareti yap ondan az bişe büyük olmalı

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• büyük elma deyil orta boy :D

• Bence yine büyük Amasya elmasına aslında çok küçük değil ama tabi yine bilemem 😄

Yükleniyor...