Sorumm detayyda bir bakınn?

ben 10 11 yaşlarımdaykeen vajinama parmağımı soktumm bir kaçç kezz. kann gördümm bir sokmamda anneme anlattımm.. bozdun mu dedi bana eğer bozduysam da muayene sıraasında ilişkii yaşamadığımm belli olurmuu.. kii yaşamadımm...

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen dr a goturup rapor almaliydi annen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• nasıl bozulduğu tespit edlemez. sadece ameliyat ile bozulan belli olur onun haricinde içine ne girdiği bilinmez. yani seni ilişki ile bozduğunu zannedecekler.
    kusura bakma ama annen aptallık etmiş. seni hemen doktora götürüp yıkarken parmağını kaçırmış diye muayene ettirseydi ve raporlasaydı olay çözülürdü.

0|0
    0|0
    • annem hiçç tınlamıyoo bu durumu mu bozduysan bozdun diyoo ama ben birazz huzursuzumm. evlenicem adamlaa bu aramızda sorunn olsunn istemiyorumm. zarınn bozulduğuu bakıncaa tam anlaşılmıyoo sanırımm.

• ne demek açıp bakacak hali yok. açıp bakacak tabi. eşşek değil ya. haaa sen eşek bulursan hiç bir şey bilmeyen öküz bulursan bilmem

• konu başkaa saçma sapan şeylere sapıyoo.

• Muayene de nasıl bozulduğu belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Soran olursa Anneni şahit gösterirsin.

0|0
    0|0
  • Nasil bozdugun muayene esnasında anlaşılmaz. .

Bozmuş olabilirsin ancak yasin cok kucuk oldugu icin vucudun onarmis olabilir de.

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı arkadaşım. Seni gerçekten seven sana inanır, güvenir. Sen bakma yorumculara. Zar önemli. İlişkiye girme sakın evlenince yaparsın. Anlatırsın anlayan anlar anlamak istemeyen de sevmez zaten !!!

0|0
    0|0
  • Belli olmaz.

0|0
    0|0
  • aradan uzun zaman geçince ve tam yırtılmadıysa zar kendisini tamir edecektir.. emin olmak için bir kadın doğumcuya git derim..

0|0
    0|0
  • çok fazla harf sarfiyatı yapıyorsun. böyle gidersen stokları tüketecek yazacak kelime bulamayacaksın gelecekte. idareli git.

0|0
    0|0
  • ne fark eder çok mu önemli boktan bir zar

0|0
    0|0
    • değilmii. sizee göre fasafisoo bunlarr ama bazılarınız öylee düşünmüyoo

• @Scre4m o kadar kötü durumdasın ki dünyada senin görüşünden başka hiçbir şeyin olmadığını bütün insanların sana uyması gerektiğini düşünüyorsun başkalarına tahammülün yok

• Sende onun uymasını istiyosun ateist olabiloirsin. Kız üzülmüş yoldak çıkartıyosun. Demekki sende öyle bir din yok. Harama bakma istediğinle yat !!!

• Olur

0|0
    0|0
  • Boş işler..

0|0
    0|0
  • annen şahitmiş işte ne korkcksın

0|0
    0|0
  • ayır resmini çek ben anlarım?

0|0
    0|0
  • Evet belli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• "Allahım ya takma kızım bu kadar" demiycem bende olsa bende takardim

0|0
    0|0
  • Belli olur

0|0
    0|0
  • yuh ya 10 11 yaşımda dışarda ip atlıyodum ben, siz kızlığınızı bozma durumuna ne ara geldiniz :o

0|1
    0|0
  • Böyle manyaklar da var demekki. Sen akıl fikir ver yarabbim.

0|0
    0|0
  • tabiki belli olur benim kuzenimde aynı seyi yasadı sonra nişanlandı nişanlısı böylee seylere önem veren biriydi kızlık zarını diktirdi

0|0
    0|0
    • diktirmekk içinn okadar masrafa girmem.. yapay zarr kullanırımm orjinalindenn.

• diktirincee kan gelmiyoo diyebiliyorumm. çokk nadiir geliyo..

• Nerde satılıyor peki?

• Aynısını yaşadım kan geldi bendende gittim doktora geçen yıl hiçbişey yok dedi küçükken gelen o kan neydi dedim olabilir normal dedi

0|0
    0|0
  • "8-14" "7-13" senedir bunun hala çözemedin mi. Yenimi aklına geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...