Penisimi nasil buyutebilirim?

Penisim 14 santim buyutmek istiyorum ne yapmaliyim 17-18 santim olsa yeter neler onerirsiniz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• ucuna ağırlık bağla sünsün uzar ama genişlemesine bişey diyemicem

0|0
    0|0
    • İşe yariyor mu gercekten

• yaşım doğru değil takılma yaşa

• Peki siz uzun mu severdiniz veya kalin mi yoksa işlevi mi onemli

En İyi Erkek Görüşü

• niye büyütüyorsun be arkadaşım niye. bu işler ölçüyle değil. daha önce yazdığım şu yazıyı ve içindeki linkleri incele

www.kizlarsoruyor.com/.../q2258044-penis-olcusune-kafayi-takanlar-sorulariniza-yanit-ister-misiniz

0|0
    0|0
    • büyütmek bagzı yöntemlerle mümkün oldugu söyleniyor bu dogrumudur

• @Afreza büyütme ilaçla falan olmaz. geçici büyütmedir. bir de vakkumpomp vardır vakkumla uzatma. bu da penisin yapısını bozar kısa süre sorun yaar bir daha kullanamazsınız. erkeklik biter.

uzun daha iyi olur gibi bir yanlış bilgiyi bu tüccarlar attı ortaya. inanın insan utanıyor bu durumdan. çünkü dünyanın hiç bir ülkesinde bu ölçü meselesi yok herkes bilinçli bu işin ölçüyle olmadığını biliyor okumuş araştırmış kadın vücudunu anatomisini biliyorlar. bu nedenle de ölçü olayını hiç düşünmezler önemsemezler.
      ama bir tek bizde var bu cahillik. şahsen utanıyor üzülüyorum. biraz okuyalım araştıralım lütfen. kadın vücudunu vajinanın yapısını orgazm sistemni öğrenin.
      içeride zevk alacak bir uyarı noktası yok. esas merkez klitoris. içerde bir şey olmayınca ölçünün anlamı da yok.

• Vala abi çok güzel anlattın bende biliyorum uzunlugun öenmi olmadıgını ben yalnızca piyasada cok ürün var reklamdan gecilmiyor bunların dogruluk payını sormak istemiştim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer kilolu isen kilo verdiginde 1 2 cm fark edecektir çünki yag dokusunun altinda kalabiliyor. Yok kilo sorunun yok ose olculeri gayet ideal. Büyümenin hiçbir yolu yok o yüzden kandirilmani istemem ne ilaclar nede bunun icin satilan aletler ise yarwr

0|0
    0|0
  • Zeytinyağina yatır sündür haftada 3 kere , 6 ay sonra gör farkı :s

0|0
    0|0
  • Çekme halatı yerine kullan büyüyeceğini tahmin eder gibiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...