Sizce ne yapmalıyız?

15 yaşında kız kardeşim arkadaşlarıyla havuzda kaydıraktan kayarken aniden ayağı kayıp yüzüstü düşünce hassas bölgesini kaydırağa çarpmış eve geldi ağlayarak çok korkmuş halen korkuyo morarmış baya çok kötü oluyorum içim sızlıyo resmen ayağa kalkmaya korkuyo kaldıramıyoruz acıycak diye çok ağlıyo ne yapmalıyız geçer mi doktora gitmeli miyiz önerebileceğiniz bişeyler var mı acilen?

Güncellemeler:
Neyseki kucaklayıp ağlaya ağlaya da olsa götürdük doktor biraz daha geçikseymişiz kan toplanabilir dedi iyiki buraya yazmışım siz zorlamasaydınız korkup da gitmezdik iyiki zorladınız beni şimdi morfin verip sarıp alçı gibi bişey yaptılar hastanede kaldık dün şimdi uyuyo kardeşim bugün çıkıcaz hastaneden 2 hafta sonra sargıyı açıcaklarmış çok saolun iyiki zorladınız beni

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• İsss cok kotu olmus be allah sabir versin bence bir doktora gosterin malum hassas ve onemli bir yer ilerde cocugu olmaz falan allah korusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hala sormanız saçma. Kemiği kırılmış da olabilir. Damar ezilir kan dolaşımı durur kangren olur...
    Hemen doktora gidin

0|0
    0|0
  • Gitsin doktora bence.

0|0
    0|0
  • göğüs mü vajina mı ya anlamadım

1|0
    0|0
    • :D göğüs ne alaka ya ayağa kalkmaya korkuyor diyo sence neresi olabilir

• yani orayı vurmayı nası başardı :( of çok kötü oldum neden hala götürmediniz

• Kör şansı ya ayağı kayıp yüzüstü düşünce oturma yeri var kaydırağın başında oraya çarpmış anlatması zor işte nasıl çarpış hiç bir fikrim yok çok zor bir şans götürdük ayrıntıyı güncellemede paylaştım üzüldüğün için saol

• Morarma varsa mutlaka doktora gitmelisiniz.. olası bir darbe veya iç kanama olabilir. Biraz da buz koyun diyeceğim ama o bölge itibariyle dayanamaz doktora gitmelisiniz bence..

0|0
    0|0
  • yok doktora gitmeyin bir sıkıntısı varsada çeksin kız. belki rahmini parçaladı en fazla kan kaybından ölür.

kusura bakma ama MALMISINIZ SİZ BURAYA YAZANA KADAR GİTSEYDİNİZYA DOKTORA.

0|0
    0|0
    • İşte aynılarını söylüyoruz biz de dinlemiyo bizi

• kız 15 yaşında yani reşit değil onun bu konularda karar vermeye hakkı yok. velisi olan annen ve babanın kararları geçerli. gerekirse kolundan tutun ve sürükleyerek götürün başkada birşey diyemiyorum.

• tabıkıde doktora gıdın. delımısınız. tamam basıt bı doku zedelenmesıdır ama oradakı kemıkte hasar gormus olabılır

0|0
    0|0
  • Bence de gidin bir doktora yani önemli bir şey yoktur muhtemelendde yine de doktor daha iyisini bilir.

0|0
    0|0
  • o çarpmadan değildir birisine emdirmiştir korkmayın

0|0
    5|1
  • Geçenlerde gazetede okumuştum benzer bir durum. Yanlış hatırlamıyorsam mağdur doktor denilen birine gitmişti orda gerekeni yapmışlar. Sizde deneyin bence

0|0
    0|0
  • oncelikle gecmis olsun. bunu doktorda baska kimse yapamaz bunu icin hastaneye git

0|0
    0|0
  • Muhakkak gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • Doktor a gitsinler

0|0
    0|0
  • Doktora gidin tabi. Doku zedelenmesidir bisey yoktur ama kontrol iyidir tabi

0|0
    0|0
  • doktora gitmek yerine "dur bunu bir sitede sorayımmı " dedin.
    gidin hemen doktora

0|0
    0|0
  • hastaneye gitmelisin bu onun için daha iyi olur

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • Bence gidin kırık çıkık olabilir. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yaa ne cahillik
    burdan ne çare umuyorsun
    kızcağıza acı çektirmeyin hemen götürün doktora

0|0
    0|0
  • üreme sorunları yaşamaması için Doktora götürün...

0|0
    0|0
  • Bizahmet doktora gidin yani

0|0
    0|0
  • Kendin diyorsun zaten doktora gidin

0|0
    0|0
  • doktor gidin ne olur ne olmaz birşey falan olur sonra

0|0
    0|0
  • yani beklemek lazım buz falan koyun en olmadı

0|0
    0|0
  • Doktora gidin

0|0
    0|0
  • gösterin derim bir doktoıra

0|0
    0|0
  • daha dr. gitmediniz mi?
    siz nerede yaşıyorsunuz.. mezrada filan mı?

0|0
    0|0
  • Doktora gidin bisey olmustur

0|0
    0|0
  • kan filan toplanmış olabilir çarpmanın etkisi ile
    yine de bir doktora götürün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gidin canim. hassas bolge sonucta. krem verir morlugu alacak jel verir. agri kesici verir. yazik aci cekmsin.

0|0
    0|0
    • Çok ağlıyo ya gitmek isyemiyo içim acıyo resmen kıyamam

• ama boyle de zarar gorebilir. sen onu ikna et.

• Nasıl ikna edebilirim çok ağlıyo kıyamıyorum

• doktora gidin tabıkı nolur nolmas

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Soruya bak ya..! burada zaman kaybedecegine simdiye, doktordan dönmüs olmaliydin.😠

0|0
    0|0
  • Doktora gitmek en mantiklisi

0|0
    0|0
  • Doktora gidin bişey olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Çatlak falan yoktur umarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...