Kapat

Ben heteroseksüel bir insanım erkeklerden hoşlanıyorum, bazı durumlarda orgazm için kızları düşünüyorum neden?

Evet soru aynen böyle. Tamam belli yaşa kadar kızlar kızlardan etkilenebilir ama erkekleri düşünürken kendime dokunuyorum ancak öyle oluyor. Ama kızları düşünürken kendime dokunmama bile gerek kalmıyor neden acaba? Ayrıca kızları düşünüyorum derken sadece yumuşak bir ten düşünüyorum acayip libidomu yükseltiyor neden ki? Kesinlikle lezbiyen ya da biseksüel değilim bu arada.

Güncellemeler:
Bu arada bu istek her kadında var fakat belli bir sürede geçmesi bekleniyor, benimki hala sürüyor anlayamadım bu işi
Sevgilim var arkadaşlar erkeklerle alakalı bir sorun değil

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her canlı eşitdir )

Bizde normal kadınlardan hoşlanıyoruz fakat boşalırken lezbiyenleri düşünüyoruz

Beyin metronizmasının algıladığı bişey bu )

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• tabiki kadının teni koksu yumusaklıgı hiç birseye değişilmez de ondandır

1|0
    0|0
  • bisexüellik bir kadına çok yakışıyor.. bence garip bir durum değil...

1|0
    0|0
  • Kadın vücudu yada dişiliğin cazibesi sadece erkekler için değil çünkü estetik ve güzelliğinden sadece erkeklerin etkilenmesi mümkün değil. Bi kadının başka bi kadından etkilenmesi onu beğenmesi gayet doğaldır. Kadınlık estetiğin ve güzelliğin en muhteşem karşılığıdır zira...

0|0
    0|0
    • haha aynen bende öyle düşünüyorum

• Biseksüel eğilimlerin var.

0|0
    0|0
  • hayal her zaman daha tetikleyici olur. kendine birini bulursan erkeklerden sorun çözülebilir belki

0|0
    0|0
  • Kadın vücudu arkadaşım güzelliği sadece erkekler tarafından değil kızlar tarafındanda görülüyor sanırım bu yüzden :) Ayrıca o yumuşak doku olayı bendede var şöle yumuşak görünümlü bi vajina gördüğüm zaman dokunmadan boşalabilirim :D

0|0
    0|0
  • tesadüfün bu kadarı olurdu daha ne diyim bende orgazm için kızları düşünürüm :))) fakat burada bir ince olay var . sen değil ben heteroseksüelim sen ise biseksüelsin :)))

0|0
    0|0
    • deme öyle

• o zaman normal bir durum sendeki. bazen biz erkeklerde siz bayanlar gibi düşünüyoruz fakat hayata geçirmiyoruz . mesela justin bieber gibi şeker bir çocuğu dudağından öpmek gibi mesela ama bak mesela :D

• Justin Bieber kıza benziyor yaw ili çekmeyecek gibi değil. Benim ilgimi çekmiyor orası ayrı tabi. Kız gibi çocuk derler ya erkekler onlarda birbirlerinin ilgisini çekiyor sanırım

• Olabilir , fantazi olarak geliyor sana muhtemelen ve bu seni tahrik ediyor.Gerçekte , bir kadınla sevişmeyi yapabilir misin sorusunada evet diyorsan , o zaman biraz işin rengi değişir.

0|0
    0|0
    • yapabilirim belki ama duygusal olarak olmaz yani doğama aykırı olur hayvanca olur.

• sizegöre gelişmişlik bana göre gerilemenin dik alası gibi bişey bu : ) bakış açılarımız farklı

• gerilemek mi , niye gerilemek olsun ki.Bil ama kullanma mantığı :)

• her insanı seven birisin demekki hümanistsin

0|0
    0|0
  • bu her kadında varmıs öyle diyorlar:D

0|0
    0|0
  • hepimiz biseksüeliz:) tam olarak ne düşünüyorsun kadınlarla ilgili

1|0
    0|0
    • ya böyle niyeti bozduğum anlarda orgazm takviyesi oluyorlar resmen. Tenini düşünüyorum dudaklarını falan

• Evet

• o zaman ileri boyutta

• kızları düşündüğün zaman kendine dokunmadan boşalabiliyor musun? sadece ıslanma olarak mı söylüyorsun sadece düşünce ile boşalmak imkansız değilse bile çoooook zor diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Boşalmak değil. Böyle baskı yapıyor resmen şişiyor gibi oluyor ıslanıyor bir de.

• orda mısın ?

• versende konuşacak vaktim yok ki nca buraya arada bir yazıyorum

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasakların verdiği haz

0|0
    0|0
  • Çok az da olsa biseksüelliklik var. Olabilir normaldir çoğumuzdada var :)

0|0
    0|0
    • sende de bir miktar var mı :))

• O zaman herhalde bu çok normal birşey :) İçime su serptin

• Öyle :)

Yükleniyor...