Penis büyütücü aparatlar işe yarıyor mu?

Arkadaşlar penisim 15 cm kalınlığı sa normal derecede.. penisimi biraz daha büyütmek ve partner bulursam da ona hazırlıklı ve tam donanimli olarak gitmek istiyorum. Bu Penis büyütücü reklamları kafamı karıştırıyor.. tavsiye edeceğiniz büyütücü var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• birazdan 15 cm ne la kes at diyenler doluşur buraya da sana bişey söyliyim bak iyi dinle. normal penis boyu 8-12 cm olarak geçer 12-15 arası büyük 15 üstü mega olarak adlandırılır ve dünya üzerindeki erkeklerin %5 inde bulunur sadece. he sen ölçümünü nerden yaptın bilmiyorum ama üstten dibine bastırmadan ölçülür normalde. öyle ölçersen 13 normal dibne basarsan 15-16 normaldir

0|0
    0|0
    • Yok bastirmadan ölçüm yaptım. Ancak daha büyük olsun diye uğraşıyorum. Kadının gözü doymali

• patlıcan versen doymaz onlar dosrum zaten girişte 1/3 lük kısmı hissediyolar o da 4 cm e denk geliyo en babası. büyük can yakar. ayrıca dediklerine bakma o kadar büyüğü görseler korkar kaçarlar anca lafta hepsi.10cm kalemi sok içine desen yarısı yapamaz

• Doğru diyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hikaye onların hepsi para tuzağı 15 yeter inletmeye merak etme

0|1
    0|0
  • 15 cm yeterli bosuna ugrasma o ilaclar yalan. Egzersiz ile buyutebilirsin 1 2 cm kadar max. ya da ameliyatla

0|0
    0|0
    • Ilac ve ameliyat haricinde pompa nasıl acaba

• Yaramıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...