Iliskiden sonra krem rengi sivi akinti?

Yeni evliyim 5 ay oldu. Ilk birlikteligimi esimle yasadim ama aklima takilan bisey var. ne zaman esimle cinsel iliskiye girsem diger gun sabah uyandigimda akintim gelmis oluyo. Krem renkli sivi bisey. Bunun sebebi ne olabilir normalmidir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle eşinizle size mutluluklar dilerim. size tavsiyem bir jinekoloğa görünmeniz olacak aslında her kadın ilk birlikteliğinden sonra 6 ayda bir jinekoloğa muayene olmalı Allah korusun ileride yaşanabilecek rahatsızlıkları önceden tespit edip önlem alabilmek için (Allah korusun ama rahim kanseri vs.)

şöyle farzediyorum eşinizle ilişkiye gece yarısı girdiniz ve eşiniz içinize boşaldı sabaha kadar sperm o renk kalmaz şeffaflaşır. bahsettiğiniz olay mantar vari birşey olabilir. bilginiz olsun tabi yanılıyorda olabilirm bu sebeple bir jinekoloğa muayene olmanızı şiddetle tavsiye ederim hatta mümkünse 6 ayda 1 düzenli olarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Vajina kendini temizleyen bir yapidadır bu normal tüm kadınlarda olur koku ve koyu olmadığı surece normal

0|0
    0|0
  • Eşiniz içinize boşalıyor, rahim onu dışarı atıyor

0|0
    0|0
  • Bosalman öyle oluyor ışte... Onun ilişki esnasında çıkmamasınin nedeni tam orgazm olamadığın için ertesi güne birekerek akıyor

0|0
    0|0
  • asdfghjkll :D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Temizlenmeden yapmayın

0|0
    0|0
  • Eşiniz içinize orgazm oluyosa vücut tekrar dışarı atar bu şekilde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşalman

1|0
    0|0
  • Ben başta acaba canınızı yaktığı için meniyle birlikte kan mı akıyor diye düşündüm ama "her defasında" oluyorsa bu, aşağıdaki arkadaş doğruyu söylüyor. Eşiniz içinize boşalıyorsa, rahim onu dışarı atıyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...