Kızlar, vajina dudaklari arasindaki et parcasi sebebi nedir?

Vajina ic dudaklarimin arasinda vajinamin oldugu yerde sarkan acik pembe uzanan kucuk bir et parcasi var. Normal mi bu herkesde oluyo mu? 19 yasindayim ve hic iliskiye girmedim. bir hastalik filan olabilir mi ki?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Yukarıda kalan şeyi söylüyorsan, bunun adı klitoristir. Erkeklerin penis başı ne kadar etkiliyse ve burada ne kadar sinir ucu bulunuyorsa; kadında da klitoris vardır. Şöyle söyleyeyim. Erkeğin penisi ne kadar kalın, ince, uzun ya da kısa olsun, ona zevk aldıran şey penisinin baş kısmıdır. Sen fiziksel mastürbasyon yapacağın zaman elinle o kısmı okşamaya başlarsın. Sırf bu şekilde bile hassaslaşabilir, etkilenebilir, zevk almaya başlayabilir ve de orgazm olabilirsin. Bunun ismine de klitoral orgazm denir. Yazıyı ilk okuduğumda vajina dudaklarının içerisinde kalan iki adet olan yapıyı kast ediyorsun sandım ama değil. Yine de söyleyeyim. Bunlar da tabii ki sen tahrik olup sulanmaya başlarken penisi içine daha rahat alabilmen içindir.

1|0
    0|0
    • Yok klitorisin ne oldugunu biliyorum. bu dedigim ic dudaklarin icinde vajina girisinin oralarda. Yara vs. gibi degil. boyle icten disari dogru geliyo iki tane sanirim kucuk uzun etimden parcalar. Ama normal mi degilmi anlayamadim. Cevap icin de tesekurler :)

• Bence normaldir, rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• gizli şeyini görmüş yarası var sanmış :D

3|0
    0|0
  • herkesin vajina yapısı farklıdır

0|0
    1|0
  • Çift cinsiyet olabiir

0|0
    0|0
  • Yeni mi çıktı? Klitoristir o