Nasıl bebek düşürülür?

Arkadaşlar doktora gitmeden nasıl bebek düşürebilirim? lütfen yardım edin

Güncellemeler:
3-4 haftalik

0|0
13|33

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sana burada atıp tutan tutana bunlara aldırma bizim millet böyledir edebiyatı sever konuşurda konuşur yok canisin yok beynini aldır yok şu bu falan ama inanki kendileri de hayatlarında bir çok haltı yemistir ya da başına senin durumun gelse yiyecek.
    Gelelim senin durumuna şimdi hangi yöntemle düşük yaparsan yap ciddi sağlık riski durumun var bu yuzden sen ya da erkek arkadaşınla da konuşup tıbbi bir çözüm bulun çünkü zaman biraz geçmiş başka çözümler allah korusun ciddi sağlık sorunları doğurur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen nasıl bir canisin !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Hamile olduğunu nasıl anladın?

0|0
    0|0
    • Adetim gecikti bu yûzden test yaptım pozitiv çıktı

• sonuçta kendi başına çözüm bulamazsın. jinekoloğa gidip ultrasonla baktır. O gerekli işlemi yapar zaten.

• Saçmalama yaaa, kanama durmazsa ne yapacaksın.. ?
    böyle risklere girip hayatınla oynama.. doktor yardımı olmalı mutlaka..

2|0
    0|0
  • Ya neden dikkat etmezsiniz ki boyle seylere çocuk oyuncağımi bu Allah aşkına yaaa.
    insanlar cocuk sahibi olabilmek icin neleri feda ediyo senin soyledigin seye bak. Senin gunahinin bedelini o yavrucak o can odemek zorunda mi?
    Ayrica bunun bide dini boyutu var. Can aliyosun cannn.

Peygamber efendimiz kasten cocuk düşürmeyi cinayetle es tutmuştur. Al yapan serefisiz karşına durumu anlat ve birlikte bir yolunu bulup bu isi tatlıya bağlayın

0|0
    0|0
  • Sen bu dünyada yaşama

0|0
    0|0
  • Bebeğe nasıl kıyacaksın, hayvanlar bile yavrularını nasıl koruyor, yaparken hiç mi düşünmediniz, babası olacak ite söyle evlensin seninle.

0|0
    0|0
  • Kezzap iç sende geber.

0|0
    0|0
  • Merdivenden Yuvarlan :/

0|0
    0|0
  • İlacı felan yok doktora bayacan parayı seni kayıtsız kurtaja alacak ismin olmayacak kayıtlarda ama evlenin gitsin evlenmiomu ortalığı ayağa kaldır bence

0|0
    0|0
  • doktora git aldır. eski usül karı koca karı yöntemleri deneme. vay arkadaş ya nikahsız hamile kalan kalana.

0|0
    0|0
  • bebegi yaparken yardım istedinmiki düşürmek için yardım istyorsun bence yapmana yardımcı olanı ara

0|0
    0|0
  • Merdivenlerden atla :D

0|0
    0|0
  • Cyotec

0|0
    0|0
    • Sordum eczacilara ama yok hicbiryerde

• Kaldirildi cunki, sadece doktor veriyor kontrollu oda. el altindan bulabildik. Eczaci biri buldu.

• düşürürsen kana olursa kan kaybından gidersin öyle birşey yapma doktora git

0|0
    0|1
  • Yazık...

0|0
    0|0
  • vallaha sıkı tutmazsan düşürürsün. Hatta havaya at sonra da kapma bebek yere düşer :)

0|0
    0|0
  • Son adetin ne zamandı

0|0
    0|0
    • 22 mayıs

• Teşekkür ederim :( çok korkuyorum aslında híç böyle birsey yapmak istemezdim ama ailemin bu bebeği kabul etmiceyini biliyorum

• bir kere olmuş yapacak bişey yok.. bir an önce bulunduğun şehirde kayıt dışı bu işi yapan doktor bulmaya bak.. söylediğim gibi maksimum 4-5 haftanız var.. ve ne kadar ilerletirsen durumu o kadar canın yanar.. şimdi değişen hormonlar onu benimsemene neden olacak psikolojik olarak... daha fazla annelik hormonuna maruz kalmadan çözün bu işi.. 3 4 ay atamazsınız üzerinizden yoksa.. tekrar geçmiş olsun..

• bu saatten sonra kurtaj yapacaksın

0|0
    0|0
  • Yuvarlan merdivenden

0|0
    1|1
  • Hii eyvahh. s Sakın öyle bir şey yapma, doktora git doktordan korkma bir şey olmaz.. :S

0|0
    0|1
  • kendini gebert kesin çözüm. gereksiz

2|0
    1|3
    • Ciddiyete al biraz kardeş, kızın ne halde olduğunu bilmiyorsun kendini gebert falan? Hakka girme!!

• Bebek sayilir. Onun kalbi var şu an cani var

• canım kardeşim bir çocuk sahibi olmak için yıllarca uğraşanlar var. çocuğum düşmesin diye hergün iğne yiyen anneler var. can bu. hadi bu ayrı konu fikirler çatışabilir. tecavüze uğramış vs. olabilir o ayrı. o konuda hak veririm. ama bu seferde kendi canı. doktor var klinik var vs. kendi canıda kıymetsiz ise yapacak bişey yok

• bence tehlikeli o...

0|0
    0|0
  • çok sağlıksız olur durumun yoksa yaz bana kürtaj yapman için yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • saçmalama
    ana haberlerde senin
    haberini duymak istemiyorum
    lütfen sağlıklı düşün
    yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım

• Aldırırlar bebeği banada dünyayı dar ederler

• kendi başına iş yapmaktan daha iyi
      canına kıymış gibi birşey seninki
      lütfen mantıklı karar ver
      gerekirse doğur kendi hayatını kur

• Düşürme doğur

0|0
    0|0
  • tehlikeli işler. intörn doktorum ve çok yanlış üzeresin destek alman şart

0|0
    0|0
  • Saçmalama çok tehlikeli ve günah canından bile olursun

0|0
    0|0
    • Ağırlık falan kaldırsam olmaz mı?

• Çıkıyor ama ben bunu aileme açıklayamam

• Evlenin o zaman günah o cana. Bak şöyle düşün sen annenin karnınfayken annen sana böyle birşey yapsa istermisin kıymayın o yavruya madem o çocuğa bir can verdiniz arkasında durun. Bu işin birde ölümden sonrası var ahirette o yavru Size sorar yaşama hakkımı elimden aldınız der çok günah

• İğnesi var, eczanede yaptır tanıdığın varsa, yoksa bitkisel yöntemlerle

0|0
    0|0
  • sağlam bir dayak ye

0|0
    0|0
  • Seni hamile bırakan şerefsiz ne düşünüyor? 5 dk zevki bebeğinden değerli olan şerefsiz!

1|0
    0|0
  • Gel ben bir zorlayim duser o :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• tehlikeli.. canına kastınmı var?

0|1
    0|0
  • Onu oldurcem diye kendin olursun kimlik vermeden ve bebek büyümeden ozele git baska isim yazdir aldir gel fazla para vermeden kimse de fark etmez 2 3 saat dinlenir donersin eve

0|0
    0|0
  • Dusuk yapabilecegin normal yiyecekler var maydanoz soğan vs. Bence gidip bir uzmana başvur. Böyle yazık yani.

0|0
    0|0
  • Bebek düşse bile onu aldırmak zorundasın sonuç olarak

0|1
    0|0
  • Yapma

0|0
    0|0
  • Bak madem babası sahip cıkıyo ailene imam nikahımız vardı de gizlice yapmıstk de.. cok gunah

0|0
    0|0
  • Kanamadan geberir kalırsın demedi deme

0|0
    0|0
  • hapları var alabilirsin pahaliya patlar

0|0
    0|0
  • İşe yaramayan beynini aldır düşer muhtemelen

0|0
    0|0
  • Neden ilişkiye girdinizki

0|0
    0|0
  • Ah be kizim yapilir mi bu sakin kendin deneme ya doktora git ya da bebegin babasiyla evlen

0|0
    0|0
  • yere at kendını bebekte duserr

0|0
    0|0
Yükleniyor...