Gay değilim ama neden böyle oluyor?

Geçen hafta kız arkadaşımla cinsel ilişki yaşarken erken boşaldım. Sonra oda elinde birşey alıp arkamda gezdirdi. 1dk sonra falan penisim geri kalktı. Daha sonra pazartesi gene böyle birşey oldu. Gene aynısını yaptı... Yani hoşuma gitmiyor aslında. Ama penisim kalkıyor. Az bişe zevklenme oluyor. Geçen mastürbasyon yaparken gene 4-5saniyeliğine yaptım bunu. Yani GAY değilim ama hani neden böyle oluyor? Lütfen herkesten yardım bekliyorum.. Korkuyorum birazda hani...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• prostata baskı uygulamış çok bilinen bir tekniktir bizim ülkemizde böyle şeyler acayip karşılanıyo da gaylik değil yani korkma her erkekte var ereksyon problemi yaşayanlar da o bölgeye baskı uygularlar kız bilerek yaptıysa kork o hatundan bu bilgiyi erkek olarak sen bilmiyosun da o kız biliyosa içinde ne canavarlar yatıyodur

2|1
    0|0
    • o yaptı. hemde ben napıyorsun ya dediğimde sus dedi. bazen çok değişik şeyler diyor şaka olduğunu falan düşünüyorum ama. işte ne bilim rol olarak sen bana tecavüz edeceksin falan gibi şeyler... ama bu ilişkimiz sadece aramızda...

Prostata baskı uygulamak demek. Tamam çok sağol gerçekten içimi rahatlattın... :)

• çok sağol gerçekten ... çok teşekkür ederim...

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Kızlar Ne Diyor 5

• gay olmasan bile erkeklerinde arka tarafı hassas ve zevk vericidir korkma gay değilsin :)

0|1
    0|0
  • arkanda ne gezdirdi?

0|0
    0|0
  • arkanda ne gezdirdi uleyn sevgilinin cinsi ne sen düdüğü tersten çaldırmışsın olum işin bitmiş senin

0|1
    0|0
  • Sorunu biraz açmalısın hiçbirşey anlaşılmıyor

0|0
    0|0
    • ya erken boşalınca eline birşey alıp arkamda gezdirdi biraz. makat bölgesinde sonra penisim geri kalktı. bunu 2defa yaptı. bende masturbasyon yaparken bi kere denedim acaba nolcak diye gene aynısı oldu. Acaba bu normal mi?

kopyala yapıştır yaptım.

• bişi anlamadım ne oldu:))))

0|0
    0|0
    • ya erken boşalınca eline birşey alıp arkamda gezdirdi biraz. makat bölgesinde sonra penisim geri kalktı. bunu 2defa yaptı. bende masturbasyon yaparken bi kere denedim acaba nolcak diye gene aynısı oldu. Acaba bu normal mi?

• Çok haklısın. Çünkü bir erkeği falan görünce hani böyle şeyler homoca şeyler aklıma gelmiyor.. çok sağol içimi rahatlattın teşekkür ederim.. ama bundan sonra yapmıyacağım bunu

• rica ederim kesinlikle sıkıntı yok içini ferah tut)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle gay değilsin. Sevgilinin yaptığı şey sadeceo yaptığı sürece sakıncalıda değil. Ama sen kendine yapma çünkü alışkanlık yapabilir. Bırak sevgilinin yaptığı bişey olarak kalsın...

0|1
    0|0
  • senin kız cok saglam azgın ısının uzmanı yanlız ısterık oldugu kesın hadı kolay gelsın egıtımlı egıtımlı cok arastırmıs cinsel ıcerıklerı taho kıtaplarında uyarıcı etkısı oldugu erkekler uzerınde yazıyor ama sen bence o kızla baya bı fantezı yasarsın ısının ehlı benden on numara kaptı o kız

benım kıcıma dogru hareket yapsa sevgılım elını kırarım mesela da bu da ayrı bır konu

0|0
    0|0
  • Eyvahlar olsun! O bölgede sinirler yoğun olduğu için daha kolay uyarılıyor olabilirsin. Bilemedim valla. Düşünmek de istemiyorum. Sen de uzak dur bence...

0|0
    0|0
  • hadş hayırlı olsun artık kalmadıgım zaman arkanı eleyecen kalakcak sıkıntı yok şimdilik ama ilerde ne olur bilmem kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Yumurtalıklar ile makat arasına bir temas olduğunda sinirlerin yoğun olmasından dolayı hemen ereksiyon olunuyor.. Bunu da bir kız arkadaşım diliyle yapmıştı bana. Bu ölüyü bile diriltir demişti :)) Sıkıntı yok yani. Senin partnerin işi iyi biliyor. Şanslısın ;)

0|2
    0|0
Yükleniyor...