Kapat

Hamile olabilir mi yoksa saçma mı?

Kız arkadaşımla ekim ayı sonuna doğru ilişkiye girmeye çalıştık ama olmadı.Kasıldı biraz bende korunuyordum zaten.İlişkiye doğru dürüst giremeden bıraktık boşalma vs hiçbişi olmadı.

Nedense adeti baya gecikti 15 gün kadar geçen ay şimdi de karnım şişti dedi.2 ayda karın mı şişer hamile olabilirmi valla soğuk soğuk terliyorum.

Güncellemeler:
buraya gelip lütfen ahlak dersi vermeyin

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• yalancı hamileliktir. Seninki kafaya takmıştır meseleyi acaba bişey oldu mu olmadı mı diye bünyesi tepki vermiştir. Gerçek hamilelikle bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Gerçeğini taklit eder her türlü ama gerçek değildir bence.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• niye soguk soguk terliyorsun ki? :) hamile olsa ne olacak? evleniverirsin. yapraga gelince kıtır kıtır sapa gelince meeeeee. yediginiz nanenin sorumlulugunu almayı bilin.

5|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama yine de test yapın

0|0
    0|0
  • psıkolojktr o bnde yaşadm benzerni test alp rhatldm

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmamıştır kadınların senede bir iki kere adeti geçikebilir çok şüphe varsa test alıp yapsın

0|0
    0|0
  • Sanmam kafaya taktıysa psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ilişki olmamış boşalma olmamış nasıl olacak o hamilelik stres yapmştır o daha neler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 ayda karnı şişmez.

0|1
    0|0
  • Senden önce başkasıyla furuşmuş olabiler

0|1
    0|1
  • beline kuvet

0|0
    0|1
  • en kesin yolu test her korunmanın %99 garantisi var. %1 büyük rakam...

0|1
    0|0
    • iceriye giden bisi de olmadi ama :( test yapmiyo doktora gitmiyor

• İlişki sırsında da çok az da olsa sperm çıkışı olur. En başından itibaren korunduysan Prezervatifi en başından taktıysan sorun olmaz. Ama en başta takmadan içeri girdiysen olabilir. Bunun yanında kız arkadaşın psikolojik olarakta geçikmiş olabilir. Sen tam anlamıyla giriş yapmadıysan sorun olacağını tahmin etmiyorum. için rahat olsun. ( ucundan hamile kalınmaz)

• yani takarken ereksiyonda değildim nerdeyse zor taktım hatta ondan yırtık varmı diye baya da bakınırım ilişkiye girmeden ama bilmiyorum

• giremden hamile kalınırmı demeki başaksından hamile kaldı hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • gazı vardır osursun geçer sizde ne haltlar çevirmişsiniz

0|1
    0|1
Yükleniyor...