Kız arkadaşım bekaratini bozdum benle evlenmek istiyor imdi nasıl yırtarım?

ikimizde alkolüydük bir de mini etek giyinmişdi ogun öpüşmeye başladık sonrası malum şimdi benle evlenmek istiyor nasıl yırtarım?

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sıçmışsın sıvamaya başlamışsın😆😆
    işin zor... olanlardan haberdar et...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah belani versin . Pislik sin sen. Biz kizlar vermeyince kezban oluyoruz demi bide. Allah im hic bir erkege guvenemiycekmiyiz. Hic bir erkek adam gibi yaptiginin arkasinda durmuycakmi.
    bir gunah islemissin. Bu gunahin kefaretinide o kizla evlenerek odemelisin. Tabi vicdan sahibi bir insansan.

1|1
    0|2
    • evlenecez hayatımızı mafedecez o kadar çocukca konuşuyorsunki kelimeler yetmiyor

• çocukca konuşuyorsun bir kere ikimiz de bir hataya düştük ama şimdi bile mutsuzsak ileride evlenince daha büyük sorunlar teşkil eder ikinciside dogada bile kanun böyledir dişi hırlamasa erkek atlar yani bizim özeliğimiz bu hiç bir erkek seksden kaçmaz çunku kaybedecek bir şeyi yoktur kaçıyorum diyen yalan söyler ve ya kalkmıyordur hanfendi muckkssssssss :) ;) :D

• yapacaklarım da beni baglar sana gıren çıkan ne mall :D

• İyi halt ettin

0|2
    0|0
  • Bozmasaydın sende, hakkıdır yengeye selamlar :D

0|1
    0|0
  • Yırtmışsın yırtacağını. Uçkurunu önüne gelene açtırmasaydın.

0|0
    0|0
  • Ne kadar kisiliksiz iğrenç bir insan türüsun

0|2
    0|0
    • nie o kızın suçu yok mu pardon karının :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Srn ve srnin gibi erkegim diye gezinen onun bunun kizlarinin gunahina girip kullanip birakanlar sizin varya *miniza koyayim
    Kizlar sizde bu kadar 3-5 soze erkeklerin altina yatiyosuniz bu kadar ucuzsunuzya sizede lanet olsun

2|1
    1|0
  • Kesin ve net bir dille istemediğini söyle ve ayrıl.

2|0
    1|1
    • aynen öyle söyliyecem zaten bu kızla olmaz çok açık giyiniyor eli tane erkekle mesajlaşıyor evlenip napayım bunla başıma bela alırım..

• doğr soyluyorsun

• eyvallah.. Benim prensibim şudur.. Yanımda bana eşlik eden kız fahişe bile olsa benim yanımdayken gözümde 1. sınıf insandır.. Asla hakir görmem başkalarının da kötü bakmasını istemem.

• Bastan dusunecektin. Kiza serefsizlik yapma. Beraber yasayin bir sure en kotu magdur etme onu. Seni hapse bile yollar isterse tacizden.

0|0
    0|0
    • yolayamaz mesajları var elimde kendi beni istiyor zaten kız olosbu gibi bir şey 3 cm mini etek giyip sokağa çıkıyor bunla evlenip napayım başıma belamı alıyım

• aynen bırazda gezelim tozalım sonra uzaklaşırım

• Aynen oyle yap. Hem senin vicdanin rahat etsin hem de o magdur olmasin.

• Seninde karakterin bozulmuş, bu daha ciddi bir durum.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa KIZ seni becermiş arkadaş, anlattığın gibi bir kızsa sen tufaya gelmişsin. Nası sıyrılırsın bilmem ama bence bundan sonra zevk almaya çalış

1|0
    0|0
  • Gecmis olsin s. ikerken iyidi ama dimi it herif

1|0
    0|0
    • l*n bilip bilmeden konuşma ibine çok açık giyiniyor eli tane erkekle mesajlaşıyor olosbu gibi birşey olmuş başıma belamı alıyım

• vallaha zor yırtarsın. kızlığını yırtarken düşünecektin.

1|0
    0|0
  • Ortada bırakırsan adamlığına tüküreyim

2|0
    0|0
  • Nie bozuyon arkadasım ozaman donuclatına katlan adamlık yap

1|0
    0|0
    • ya ben bozmasam başkası bozacakdı zaten

• Mantığa bak iyi halt yemişşin zihniyete bak

• boşver kanka artık ne yapalım oldu bir kere sıkılmıs amın davası olmaz :)

• Karaktersizligini zirvelerde yasiyosun oru. cocugu.

1|0
    0|0
  • Bence anneni onun babasına sun affeder o zaman seni :-)

2|0
    0|0
  • hem bozup gülebildiğine göre iyi senaryo

0|0
    0|0
  • Senin sucun yok, gercekten, suc sana kizligini teslim edende... Evlenecegini biliyormuyduda kizligini bozdurdu?
    Kafa cek sarhos ol yat ve kizligim bozuldu benle evlen.. Kusura bakmasinlar ama böyle kizlara, pardon, kadinlara acimiyorum.

0|0
    2|0
  • troll

0|1
    0|0
  • uckuruna sahip ciksaydin annenizden babanizdan habersiz imam nikahi kiyabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...