Ks'de cinsellik kaldırılsın ister miydiniz?

Cinsellik ks de kötü amaçlarda kullanılıyor bilgi ve öğrenme amaçlı değil saçma sapan bir çok şeyi görebilirsin hakaretlere kadar özellikle kızları bir et parçası olarak görmekten bıkmadılar cinsellik değil kasap desek yeri var bu kadar abaza bir millet olunmaz günlük yaşamlarımızda da karşılayıyoruz bu tür insanlarla laf atan saçma sapan yorumlar yapan peki senin kız kardeşine ve annene yapılsa mutlu olurmuydun soruları hep hakaretlerle sonuçlanır öldürürüm peki seni öldüren var mı? olaya tek taraflı bakmıyorum kızların da eksik yanı var, onuda belirtmeden geçmeyeceğim benim yorumum bu kadar saygı değer KS halkı yorumlarınızı bekliyorum.

• EVET
    61% (19)27% (6)47% (25)Oy Ver
  • HAYIR
    39% (12)73% (16)53% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok kişi evliliğinde birlikteliğinde bu sebeple sorun yaşıyor ve buradan bilgi edinme amaçlı sorular soruyor. az da olsa yapanlar var ki cinselliğin aşkın ilişkinin %70 i olduğunu bir çoğumuz biliyoruz. ki bilmeyen kişiler azda olsa faydalanmalı bu kategori üzerinde. bazı bilinçsiz gerzek kullanıcılar yüzünden kaldırılmamalı aksine spam paylaşımlar yok edilmeli. :) sorunu çözmek varken kökten kaldırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • sorun çözümü basit aslında dediğin gibi çözülecek şeyler kaldırmak biraz katı bir söylem oldu ama ks genel olarak bir bayanlara yönelik kurulan bir site o kadar saçma sapan şeyler yazıyorlar ki onların ki bilgiden çok abazalık bana göre kimsenin kimseyi rahatsız etmesine gerek yok ankete dikkatli bakarsan bayanlar kapatılmasından rahatsızlık duymadıkları ortada

• sitenin bayanlara yönelik kurulmuş olduğu yok. bu ayrı bir olay. ismi ile mantık yürütmek yanlış sitenin isminin çok gizli ve çok manalı şekli var. o ayrı lakin bir çok kullanıcı cinsel kategorileri farklı amaçlar ile kullanıyor gereksiz yerli yersiz konuşmalar hakim. kullanıcılar hiçe sayıp kullanabilir yinede. önemli olan doğru mantıklı düşünceler ile atılmak.

Kızlar Ne Diyor 2

• Alakası yok. Sarkan adam "Aşk İlişkileri" ya da "Ayrılık" kategorilerinde ya da alelâde herhangi bir yerde sarkamaz mı zannediyorsun? "Cinsel Sağlık" kategorisi Kızlar Soruyor sitenin peynir ekmeği. Bize bu siteyi bulduran ve takılmaya başlatan bu kategoridir. Çünkü bu kategori altında çok soru dönüyor ve bazı sorular da cevaplar da burada bulunabiliyor. Sorun olan şey, yönetimin disiplinsiz, savsak ve ciddiyetsiz hâlidir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herkes kendininki kaldırsın bence

0|0
    0|0
  • Gereksiz bilgiler haricinde gerekli bilgiler de oldugu icin kalmali bence

0|0
    0|0
  • Bu Konuları Hakkıyla Kullananlarıda Unutmamak Gerek.

0|0
    0|0
    • Tabi ben fark ettiyseniz gerçekleri doğal bir dille eleştirdim hakkıyla kullanan insanları elbette unutmamak lazım cinsellik değip geçmiyoruz bilgi ne olursa olsun öğrenilmelidir ama şu yazımda haksız olduğum bir nokta var mı varsa bizde insanız hatamızı düzeltelim.

• sıkıntı yok ne demek istediğinizi anlıyorum bizlerde ks eğlenme amaçlı giriyoruz ama şu an gizli yazıyorum gizli yazmasamda bu zamana kadar açık baksınlar kimseye kötü bir şey yazmamışımdır eğlenmek eğlendirmek güzel ama saçma sapan sorularla taciz etmek bu hoş bir şey değil sonuçta bunu herkes okuyor.

• o zaman şikayet et , engellesinler.

• Siteye giren sayısın3te 1 e düşer

0|0
    0|0
Yükleniyor...