Ks'de cinsellik kaldırılsın ister miydiniz?

Cinsellik ks de kötü amaçlarda kullanılıyor bilgi ve öğrenme amaçlı değil saçma sapan bir çok şeyi görebilirsin hakaretlere kadar özellikle kızları bir et parçası olarak görmekten bıkmadılar cinsellik değil kasap desek yeri var bu kadar abaza bir millet olunmaz günlük yaşamlarımızda da karşılayıyoruz bu tür insanlarla laf atan saçma sapan yorumlar yapan peki senin kız kardeşine ve annene yapılsa mutlu olurmuydun soruları hep hakaretlerle sonuçlanır öldürürüm peki seni öldüren var mı? olaya tek taraflı bakmıyorum kızların da eksik yanı var, onuda belirtmeden geçmeyeceğim benim yorumum bu kadar saygı değer KS halkı yorumlarınızı bekliyorum.

• EVET
    A seç
  • HAYIR
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Alakası yok. Sarkan adam "Aşk İlişkileri" ya da "Ayrılık" kategorilerinde ya da alelâde herhangi bir yerde sarkamaz mı zannediyorsun? "Cinsel Sağlık" kategorisi Kızlar Soruyor sitenin peynir ekmeği. Bize bu siteyi bulduran ve takılmaya başlatan bu kategoridir. Çünkü bu kategori altında çok soru dönüyor ve bazı sorular da cevaplar da burada bulunabiliyor. Sorun olan şey, yönetimin disiplinsiz, savsak ve ciddiyetsiz hâlidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...