P*rno filmlerin cinsel yaşamımızdaki etkileri?

arkadaşlar p*rno filimler kolay ulaşılır oldu işin ahlaki tarafını bir kenara koyalım. p*rno cinsel yaşmımızda olumlu olumsuz sağlık açısından etkileri nedir sizce.

amerika FDA nın şaşırtıcı ilginç istatistiki bilgileri var elimde ama etkilenmemeniz için yorumları aldıktan sonra güncellemede bunu açıklıcam

Güncellemeler:
FDA araştırmalarına göre 20-55 yaş arası alınan sonuçlarda 3500 kişi üzerinde alınan sonuç bunların tamamı evli çiftler her 100 kişiden 62 kişi cinsel birlikteliğin renkli hale geldiğini boşanmaların azaltıcı etkisi oldugunu ispatlamış 22 kişi eşinin dışında cinsel arayışlara girmiş 11 kişinin aşırı seksten cinsel proplemeler yaşamış 5 kişi cinsel sapkınlık yapmış

çoğu olumlu ama 5 cinsel sapığın insanlara ne kadar zarar verdiğini hatda cinayet işlediğini düşünürsek 5 rakamı çok daha büyük

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Önceden anal diye bir şeyi kim biliyor uyguluyordu hep p*rnolar sayesinde millet çok normal birseymis gibi görüp uygulamaya başladı.

1|2
    1|0
    • anal seks eskdende varmış

• Olabilir vardır yok demedik bizde... Ama kim biliyor ve uyguluyordu günümüzdeki gibi...

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında daha önce bu işi yapmamış olanlar için iyi bi deneyim mesela dah önce hiç kimseyle sevişmemiş bir erkek evlendiğinde orada gördüğü gibi sevişirse gayet hıooş olur

1|1
    0|0
    • bu yararlardan biri benim kafama takılan yüde 5 olan kısım düşünsene armızda cinayete eğilimli cinsel sapık yatişdiriyoruz bu nedenle p*rno daha zor erişilmesi gereken birşey olması gerek

• Orada gördükleri herşeyi normal sayıp uygulamaya çalışıyorlar.

1|1
    1|0
  • Erkek arkadaşım izlememi istemiyor, videolardaki adamların penisini gördükten sonra onunkini beğenmem diye düşünüyor... O yüzden p*rno izleme zevkimin içine edildi.. Başka da bir şey olmadı.

1|2
    1|0
  • bence olumlu yönte etkileri olur.

1|1
    1|0
    • Ya p*rno manyakligi ayri gercek hayatla p*rno filmleri karistirmamak gerek herseyde oldugu gibi bundada olumsuzluklar olacaktir

• p*rnoya karşı değilim ama en azından bunlara 18+ girebilme teknolojisini getirmemiz gerekmiyormu? erken p*rnoyla tanışan çocuklarda psokolojik tıravma yaşanıyor içe kapanık oluyorlar

Erkekler Ne Diyor 10

• etkileri kesin var. olumlu etkiler bence. tabi sürekli p*rno izleyip, o dünyaya bağımlı hale gelinmiyorsa, dozundaysa etkileri olumlu olacaktır.

0|0
    1|0
  • evet aynen etkiliyor. filmlerde gördüklerini uygulamak istiyor insan

0|0
    0|0
  • izlenmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben bi etkisi oalcğaını düşünmüyorumm.. Olsada çok etkii değidir

0|0
    1|0
  • kesinlikle zevkli...

0|0
    1|0
  • bi etkisi yok izliyoruz arada

En iyi cevabı vermemişsin hala :)

0|0
    0|0
  • filmler olmadan sapıklık daha coktu şimdi adam azınca 2 film izliyor geçiyor istediği doyuyor

0|0
    0|0
  • benim psikolojim bozuldu 18 yaşına gelir gelmez ajansa kayıt oluyor kızlar ve 50 yaşlarındaki adamlarla film yapıyorlar. O yaştaki kızla ben arkadaşlık bile kurmazken küçük diye 50 yaşındaki adam kızı yapmaktan pert ediyor öyle şeyler yapıyorlar ki insan insana bunu yapar mi diyorum bazen ama izleyiciyi memnun ediyorlar mi evet ediyorlar. O filmlerle insan cinsellikte daha eğitimli olur bir ilişkide birçok pozisyon öğrenir şahsen hepsini uygulayasım var :)

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek unutkanlığı arttırır,masturbasyonu çogaltır ve cok masturbasyon ilerde erken bosalma sorununa neden olur :D

0|0
    0|0
  • Binbir türlü olumsuz etkisi var.Hepsi abd ve batılı diğer ülkelerin başlattığı pislikler,diğer toplumları ahlaken çökertme tuzakları.Minik bir örnek vereyim size,burda ikide bir anal seksle alakalı sorular soruluyor.O p*rnoları izleyen bazı ahmaklar,anal seksi p*rnoda gördükleri gibi normal birşey sanıp,bayanın çok zevk aldığını sanıyorlar.Eskiden anal seks yani livatanın lafı bile çok rahatsız ederdi insanları...Bu basit örnek bile sanırım yeterli o pislik filmlerin olumsuz etkilerine

3|3
    0|0
Yükleniyor...