Gerçekten bilgisi olanlar cevap versin?

Göğüs ucundaki kahverengi bölge aşırı derecede geniş benim göğüslerimde. Resmen göğüsüm o kahverengi bölge diyebilirim. Bazılarınınkine bakıyorum hepsinin kahverengi bölgesi küçük. Utanıyorum birisi görür de bu ne der diye. Hiç görmedim benim gibi olanı. Bilenler yardım etsin!

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda utanılacak birşey yok
    Yaradan seni öyle yaratmış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• sen gözünde büyütme olayı. göğisler tek tip tek model değil ki. onlar da değişik tipte. kafanızı böyle şeylerle karıştırmayın. sorun yok

0|0
    0|0
  • resim at bakim

0|0
    1|0
  • normalde olabilir, hastalıkta yapar. intörn doktorum. evde bikaç metot yaparsan geçer uzn süredir varsa bir hekimden yardım almalısın geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Kendimi bildim bileli böyle ama, teşekkür ederim

• normal bir büyüklük değilse resim çekmen şart tatlım

• Anormal bir durum yok vucut yapın gereği yaradılışın o şekilde. Benimde 1 kız arkadasımın o şekildeydi cok rahatsız edici değildi benim için

0|0
    0|0
  • Daha gelişimini tamamlamıştır gelişim durduktan sonra düzelir

0|0
    0|0
  • genelde göğüsü büyüklerinki öyle oluyoer seninkidemi iri

0|0
    0|0
  • siz erkeklerin arayıp da bulamadığı nadirlikte güzelliklerden birine sahipsiniz desem ;)

0|0
    0|0
  • Gerçek yaş ne?
    olmadı silikon takviyesi işi normalleştirilir..

0|0
    0|0
  • Utanilacak birsey degil bu

0|0
    0|0
  • Oda cok cekıcı bence abartma :)

0|0
    0|0
  • Büyük göğüs ucu benim için çekici ve tahrik sebebidir. Çok Seviyorum tam kadınsı.

0|0
    0|0
  • Evet var oyle buyik olanlar kahverengi bolge pek hos degil bence :/

0|0
    0|0
  • buyutu nerdır oda mı cok buyuk

0|0
    0|0
  • degişebiliyor

0|0
    0|0
  • Bana at utanmanida ortadan kaldirmis olursun hem ve erkekler seveni var

0|0
    0|0
  • senin kahverengisi bol memelerine kurban olsunlar, sen özelsin utanılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • O çok büyük sorun değil süt kanalları onlar areola bölgenin ismi de kişiden kişiye değişir sen de geniş olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun değil.

0|0
    0|0
  • Benimkide öyle

0|0
    0|0
    • her genç kız annesine önce göstermeli aşırı büyüklükse hekime gitmelisiniz. ben size yol gösterip resimle görebilirim diye hekim abiniz olarak gereken alakayı gösterdim gerisi size kalmış. geçmş olsun çocuklar

Yükleniyor...