Nasıl mastürbasyon yapıyorsunuz?

Nasıl Mastürbasyon Yapıyorsunuz ? Evet arkadaşlar nasıl mastürbüsyon yaptığınızı merak ediyorum ? Kızlık zarınızı bozmadan nasıl boşalıyorsunuz ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• cep telefonunu titreşime al :D en sevdiğin bölgesine koy arkadaşına söle ödemeli atsın .:D yeeah kırbaçla beni bebeimm :D

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• 36 ayrı bayan yönteminiz olduğu sıralanmış, üstelik bakire usulleri diye geçiyor.

0|0
    0|1
  • tek ve en temel kural. parmaklarını (veya herhangı bır cısmı) ıcerı SOKMAYACAKSIN :) buraa detaylı anlatı p*rnografık kacabılır :)

0|0
    0|0
  • işte orda beceri işi istiyor.

bezelyeni okşa, anlıyacaksın zaten ))

0|0
    0|0

• nivea yı alıyorum. şak şuk şak şuk devam ediyorum..

haa .sen kızlar için mi sordun:D

link

0|0
    0|0
  • sen yenisin galiba geç içeri arkadaşlar yardım cı olacak sana :))

1|0
    0|0
  • klitoris diye bir şey duydun mu ?

0|0
    0|0
  • klitorisle oynaaa yeterli :)

0|0
    0|0
  • Yardimci olmami ister misin?

0|0
    0|0
  • sağ sol karışık yapıyorum işte iyi oluyo be oğlum hoşuma gidiyo arada rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • kavunu alıyorum sıcak suda bekletiyorum ısınıyor ondan sonra penisime göre bi delik açıyorum sonra gir çık gir çık gerçek vajina gibi oluyor:)))) denemesi bedava

0|0
    1|1
  • obje eşya bul daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• klitorise parmağınlaa konsantre olursann gerisii gelirr :D

0|1
    0|0
  • Bi kere yaptıktan sonra diğerleri kolay oluyo niyeyse, kendini iyice keşfet..

0|1
    0|1
  • Klitorisini okşayacaksın, hafif bastıracaksın... Ama biz dişiler seks için yaratılmış gibi bir şeyiz, vücudumuz zevk almak için yaratılmış.. Sırf göğüs uçlarını okşayarak orgazma ulaşan kız sayısı az değil. Göğüs uçlarını da okşayabilirsin.

0|4
    0|1
    • hakikaten kadınlar tamamiyle zevk için yaratılmış. heryerden alıyorlar..

• seks için yaratıldınız ama hep erkeklerden kaçıyorsunuz bu ne yaman çelişki :D

• iyi noktaya değindin... kadının seksteki gücünün erkeği korkutması ve erkeğin kadını baskıyla cinselliğinden soğutması... başka açıklaması yok. vajinası ıslanınca vicdan azabı çeken kızlarla yaşıyoruz. aynı kızın çokluorgazm yaşama şansı var halbuki.

• Tamamen yüzeysel.

0|1
    0|1
Yükleniyor...