Bakire olup olmadığını nasıl sorabilirim?

21 yaşındayım ve bir çok fırsatım olmasına rağmen hiç iliskiye girmedim.bu arada gay felan degilim sadece biriyle iliskiye girmenin özel olduğunu düşünüyorum bu yuzden de evlenicegim kızın bakire olmasını istiyorum. Peki evlenmeden once bi kıza nasıl sorabilirim bakire olup olmadığını.

Güncellemeler:
Arkadaşlar öncelikle olumlu olumsuz bütün cevaplarınız için teşekkür ederim. Tabi herkesin düşüncesi farklı ama benim bu soruyu sormam geri kafalılığımdan değil, düşünsenenize bir ömür birlikte yasamayı planladığınız eşiniz geçmişte baskasıyla veya baskalarıyla birlikte olmuş bu kadar özel olan bir seyi herkesle paylasmış.Evendiginizde esinizin hep kiminle yaptığını düşünmiyecekmisiniz.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım, sen kendin bakirsen en doğal hakkın bakire kız istemek. Allah inşallah kendin gibisini nasip eder...

Nasıl soracağına gelince. Ne yazık ki zor bir durum... Kıza kendinin hiç zina yapmadığını ve kendin gibisini istediğini söyle ve sor... Ben Allah nasip ederse böyle yapacağım... Gerisi de senin güvenine kalmış. Yapacak bir şey yok.

2|4
    1|0
    • ister feminist de, ister masculinist, ister başka bir şey... ben dinim gereği adaletli olanı savunurum.

• mer131... Zina edenler yalnız zina edenlerle evlenir, zina etmeyenler de zina etmeyenlerle... Bu ayeti bilmiyorsun galiba. Zina eden kişiye kendisi gibisi olur. Zinakar kişiye ehli namus kişi haramdır.

Kızlar Ne Diyor 4

• sen evlenmeyi gerçekten çok istiyosan kız sana öyle bi durum varsa zaten açıklar... mereak etme... kara haber tez duyulur : DD

1|0
    0|1
  • Valla bana biri sorsa direkt ayrılırım cevap bile vermeden böyle zihniyettekiler sınır oluyorum kusura bakma

2|0
    1|2
    • değilsin anlaşılan :)

• Olup olmamakla alakası yok. Beni kızdıran şey insanın namusunu bacak arasındaki bir zara bağlamaları! Bu arada evet değilim çünkü bi anneyim bay ukala!

• sorda gör bakalım noluyo

0|0
    0|2
  • Bende cinsellik köşesinde fink atıp karıya kıza sarkıp salya akıtanların bu gibi sorularda en iyi cevap seçilmesini anlamıyorum mesela..

Ayrıca bakire misin gibi bir soru kadına sorulmaz ayıp..

1|0
    0|0
    • sende haklısın ama o arkadaşta haklı artık yalan söyleyen çokca insan var ama lafa direkte bakiremisin değilmisin denilmez flört etmeninde bir adabı var amaç cinsel istek gidermek değil flört çocukların bile yaşadığı seks ilişkisine dönüştü flört etmek ben senden hoşlandım ömür boyu senle yaşayabilirim ama birbirimizi daha iyi tanısak diyerek kişilerin huy karekter yönlerinin öğrenilmesi ama mübarekler seks ilişkisine dönüştürdü öpüşmeler sürtünmeler iğrenç bi durumda.

• benim yaptıklarım benim gözümdede az ama ben en azından birşeyler yapmaya gayret ettim sahip çıktım her yolu denedim yapamayan utansın.Ben illa bakire bir bayan istiyorum demiyorum nasipte kısmette ne varsa allah ne yazdıysa kaderime o olur çok önyargılısın ben niye bakire kız hayali kurayım geleceğime yatırım yapıyorum herşey bekaret değil herşey seks değil .sadakat onur karekter en zor anda bile el ele tutşup beraber göğüslemek bunu yapabilecek kız olmayınca haliyle terk etmek gerekiyor

• Önyargılı değilim gerçekler bunlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu nasıl bir düşünce , " herkesle paylaşmış " da ne demek ? Sorduğun konu pazarda serilen birşey mi , vitrine falan mı konuyor ne oluyor da herkesle paylaşmış oluyor? Bir insanın başına binbeşyüz sebep gelebilir , bu verdiğin değeri sıfıra indiriyorsa sen bir insanla hayatını paylaşmayı değil , orijinal kutu bulmayı umuyorsun. Öncelikle, karşındaki insanın parmağı ya da saçı kadar kendine ait bir konu bu ve sadece erkeksin diye aslında bunu sormaya hakkın dahi yok, Bu konu sorun olsa zaten sevginin gücü ve anlayışına hitaben o kendisi söyleyecektir. Bu gücü ve sağlam bağlanmayı , güvenmeyi sen ona önce göster , sonra buna dair birşeyler " isteme" ama bekle. Olmayan birşeyse ya da olan birşeyse sana söyler - güvenirse- . Peki sen evlenmeden önce deneme atışlarını ne yapacaksın , o kadar kıza kadın takıldın , bu ne şimdi madalya mı takmalı sana yoksa - herkesle paylaştın - mı denmeli ?

Sorun sana ait ve cevap adaylarına kendilerinden örnek sormaya da cüret etmişsin, sen fazla benmerkezci düşünüp insanları da sen gibi düşünmeye itmeye çalışıyorsun. Beklediğin cevap zaten çizdiğin alan nedeni ile sınırlı gelecekir, kendi düşünceni paylaş ya da sor ama insanların aynı durumda ne düşünmesi gerektiğini de söylemesen iyi olur.

0|0
    0|0
  • rkadaşım, sen kendin bakirsen en doğal hakkın bakire kız istemek. Allah inşallah kendin gibisini nasip eder...

Nasıl soracağına gelince. Ne yazık ki zor bir durum... Kıza kendinin hiç zina yapmadığını ve kendin gibisini istediğini söyle ve sor... Ben Allah nasip ederse böyle yapacağım... Gerisi de senin güvenine kalmış. Yapacak bir şey yok.

diyen ukela ne diye engelliyorsun SENDE müslümansan bu islam dinine hakarettir islam dini erkek bakir değilse kadında bakir olmaz mı diyor bu dini kullanmaktan bir vazgeçin be ne kadar çirkefsin birde engellemiş bilgin yiyorsa çık karşıma

0|1
    2|1
    • hala cevap yazıyor engelliyor aklı kıt yazdığından haberi yok gelmiş foruma görüş beyan etme gayretine girmiş sen ilk önce yazdığını bir anla sonra çık karşıma

• Valla kardeşim helal olsun sana umarım kendin gibi birisini bulursun ama bunu sorduğun zaman kızın kalbini kırma ihtimalin var işte . Bu durum zor bi durum ama önce kendini anlat ve bekle eğer anlarda sölerse söler yoksa zr bi durum .

0|1
    0|0
  • böyle saçma sorumu olur arkadaş? hiç yaptın mı yapmadın mı demek kadar aşalıyıcı bir soru olmaz o seninle neden birlikte geleceği kurmak için neden geçmişi deşiyorsun ilişkiye bu çok zarar verir. geçmiş ne olmuşsa geçmişte kalır sen geleceğine bak.

0|0
    0|1
  • Behçet Kan Ağladı mı De :) :)

0|0
    1|2
  • konuyu oraya getir laf arasında sor işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...