Sevgilime bakire olmadığımı söylesem gözündeki değerim düşer mi yoksa söylemeden diktirmeli miyim?

Sevgilime bakire olmadığımı söylesem gözündeki değerim düşer mi yoksa söylemeden diktirmeli miyim ? Not:olaya sadece karşıdan bakmayın kendinizi benim yerime koyarak cevaplayın lütfen:

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Seni terk edebilir... Sevgilin bakir mi peki? Bakirse yazıktır, itiraf et, terk etse bile yazık o adama. Ama sevgilin bakir değilse, git diktir.

Ayet var... Yalnız zina edenler zina edenlerle evlenir, zina etmeyenler de zina etmeyenlerle... Yani sevgilin zaten zina etmişse, ona zina etmeyen kız olmaz. Kızlık zarı dikimi de görece ucuz ve kolay bir operasyon. Kesinlikle de anlaşılmıyor. Ayrıca şu da var, terk etmese bile ilerde javgalarda kesin yüzüne vuracaktır. Şimdi bunları yazdım diye bana küfür edecekler, dislike'a basacaklar ama salla. Bakir olmayan bir adamın sevgilini sırf bakire değil tiye terk etmesi adilik değil, kızlık zarını diktirmek adilik.. Olur :).

4|2
    1|4
    • Bravo kardeşim <3

• doğrusu en iyisi

• Tasadur, yanlış biliyorsun. Kızlık zarı dikiminin iki türü vardır, biri kısa vadeli, diğeri uzun vadeli... Uzun vadeli olan için evlenmeden önce sadece 1 kez kontrol ettirmek yeterli. Sıcak su muhabbeti de efsane. Bu linkten bir jinekolog'un yazısını okuyabilirsiniz. link Benim liseden arkadaşım uzun vadeli olanı bayan bir doktora yaptırmıştı, geçen ay evlendi, hiçbir sorun çıkmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• kızlar atıp tutmuş erkekte bakir değil diye bu ne saçma birşey erkek bakir değilse seninde onu kabul etmeme şansın var. seven her insanın karşısındakinin ne olduğunu bilmeye ve onu bu şekilde kabul edip etmemeye hakkı var kız erkek fark etmez sende kimsenin bu seçim özgürlüğünü elinden alamazsın. kandırarak bu hakkı almaya çalışmak en büyük adiliktir.

1|0
    0|0
  • Dürüst olmanı tavsiye ederim, seviyorsa gözardı edebilir.

1|0
    0|0
  • seni yerine koymak zor ama bizded bu kızlık takıntısı varçok düşürür söylemesen sonradan çıkar bencebaştan söyle ilerde çok üzülme

0|0
    1|0
  • bence söyle hadi varsayalım diktirdin ilerde vicdan azabı çekersin bu duygu seni hep rahatsız edecek seni seven her şekilde sever zaten

1|1
    1|0
    • Terkederse sevmemiştir değilmi?

• e yani terkederse bu sebepten dolayı sevmemi,ş demektir gerçek sevgi herne olursa olsun daima seninle olan dır unutma

• Senin için benim bir düşüncemin değeri yoktur ama sormuşsun diyerekten bende söylüyorum. Benim gözümdeki değerin düştü bile. Şimdi sen gidip diktirirsen ama ilerde sevgilin bunu öğrenirse tepkisi ne olur bilemem ama ben olsam onun görinde benim gözümde çöplükten farkın kalmaz. Midem bulanır. Ee evdeki çöpler de ne yapılır malum.

0|0
    1|0
  • kesinlikle söyleme ve diktir. Dr. Harun ÖZKAN a git.. sonuçta karşındaki de bakir değil...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle diktirme otur anlat daha iyi bence

1|1
    1|0
    • Ya bni terkederse

• Bir boku yediysen arkasında dur terketmez iki gün trip yapar en fazla

• :) tamam ama ya başkalarına sölerse bu çok gizli bi olay kimse beklemio bunu bnden

• söylemek zorunda değilsiniz.ama diktirmek de etik değil.iki ucu kirli değnek.ahirette yaşayacağınız gazabı düşünemiyorum bile.bence sevgilinizi ikna etmeye çalışmak yerine tövbe edin. evlenene kadar yapmamaya söz verin Allaha ki o da affetsin sizi...

0|0
    0|0
  • terketme ihtimali war ama içini dürüstlüğünle rahatlatmıs olursun

0|0
    0|0
  • söylersen dürüst olursun, için rahat olur ama büyük ihtimal terk edilirsin.

0|0
    0|0
  • sanırım sevgilini yeteri kadar tanımıyosun

ilişkiye girmelisin onla ki karakteri daha da acık olsun

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• senle seviştikten sonra karar verecektir buna

gerçi o durumda da iyi sevişirsen "ulan kaç kişiyle yaptı da bu kadar iyi" diye düşünebilir..

reyiz karışık bişeymiş ya... sen iyisimi... neyse demedim bişi

• arkadaşım böyle konuları sevdiğiniz adama söyleyin sonuç onu kaybetmek bile olsa.zaten seviyorsa önemsemez ama siz acaba beni terkedermi diye yalan söylemeyin.doğruyu söyle gerisini ona bırak

0|0
    0|0
  • Bedenin alışmışsa ruhun ne yapsın. Evleneceksin adam kız aldım diye düşünecek ve sen vicdanen rahat rahat uyuyacaksın. Siktir git diktir gel. Yuhh

0|0
    0|0
  • Çocuk bakirse eğer git diktir ,bakir değilse söle terk ederse aynı durumdasınız zaten sevmemiş demektir ama bakirse git diktir :)

0|0
    0|0
  • Bence git söyle seni seviyorsa öyle akbul etsin hataların bile olsa herkes hata yapar

0|0
    0|0
  • dürüst ve efendi ol herzaman doğruyu söyle kandırma sevgilini.

0|0
    0|0
  • Bak işte şimdi küfür edicem

Ulan o dikme kızlık zarını bulan adamın annesini annannesini ebesini artık sülalede ne kadar bayan varsa hepsini şuan saygıyla anıyorum

Ulan nasıl insanlarsınız siz yiyin her bi boku sonra diktiriyimde sevgilim kızmasın allah belanızı versin müslümansınız lan siz ayet var hadis var yaptıysan bi hata git adam gibi tövbe et allah affediyor tövbe edince sevgilin kimkide affedecek?

Ve ne gerizekalı insanlarsınızki allahtan korktuğunuzdan değilde sevgiliniz kızacağından böyle fikirler geliyo aklınıza gidip oranı buranı diktirebilirsin ama allah görüyor bunu efendi efendi tövbeni et

Ve şunuda söylemek istiyorum sevgilin ne kadar geniş ne kadar dardır bilemem ama biri beni bu şekilde kandırırsa sonu boşanmaya gider sevgilinde azıcık erkekse böyle yapar ha birde kendi adıma konusayım ben ille bakire biriylemi evlenicem hayır yapmışsa bu günahı o*da olsa üstünden 1 milyon adamda geçse tövbe etmesi namusum demem için yeterde artar bile şimdi defol git gözüm görmesin seni!

5|1
    3|0
    • :) çok tatlısın ama anla işte ben..i siz erkeklerde dayanamıyorsunuz sanki siz hiç yapmadınız ..yani diktirme anlat diyorsun peki sonu ne olur siz erkeklere böyle bi problem yok .

• :)))

• ben çoğu gizli yorum yapan bayanın altına görüşümü belirtemiyorum çünkü engellenmişim . Kimse bu kadar küçülemez karşısındakini kandırarak başlanacak yuvada ilk adımı yalanlar üzerine kurulu olarak.Madem bir şey yaşanmış ya arkasında durulur,yada vebale alınıp karşısındakininde kul hakkına, vebaline girilmez.Hadi fizyolojik olarak anşılmadı atlatıldı diyelim vicdanları peşlerini bırakırmı? Ha vicdanının sesini duyamayacak kadar köreldiyse duygular o daha vahim.Dürüstlük yoksa değerinizde yoktur.

Kızlar Ne Diyor 2

• karşınızdaki her ne olursa olsun kandırmaya, yanıltmaya ne hakkınız nede haddiniz yok...

0|3
    2|0
    • süpersiniz

• Burda sorun çıkmayacak belki ama ahirette yüzüne bakabilecekmi buna tenezzül edenler? Bu resmen pis kurnazlık...

• Tabikide söyleyin yoksa ilişkiniz yalanlar üzerine kurulu olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...