Adet gecikmesi?

2 gün önce adet olmam lazımdı ama hala olmadım. geçen haftalarda 2defa evde gebelik testi yaptım negatif çıktı testler de hata payı olabilir mi? bu ay çok ağrı kesici antibiyotik kullandım ve tek bir tane adet geciktirici hap kullandım ama devam etmedim bunlar adeti gecikmesine neden olabilir mi ayrıca streste yapiyorum tabi bunlar mı etkilemiştir acaba

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 adetinden önce test yaptığın için o test doğru sonuç vermez bu hamilesin anlamına gelmiyor tabi. minimum 1-2 hafta adetin geciksinki o testler sonuç versin ayrıca o testlerin doğruluk oranı %80-85 oranında yani kesin sonuç için kan tahlili gerekli.

aldığın ilaçlar, stres, hava değişimi vs bunların hepsi adetini geciktirebilir. anladığım kadarıyla cinsel hayatın var eğer düzenli bir cinsel hayatın varsa doğum kontrol hapı kullanarak korunmanı öneririm en etkili korunma yöntemidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha 2 gun olmus. Belirtiler var mi adet belirtileri? İki gunde test saglikli sonuc vermez.

0|0
    0|0
    • Sadece karnimda şişlik var belirti olarak. Her ay 28 günde adet olurdum geçen ay 25 günde oldum erken adet gördüm bu ayda gecikti. Adet olmadan bikaç gün önce karnımda bacaklarımda ağrı olurdu bu ay hiç bir ağrı yok.

• İlişki üzerinden 2hafta geçti. İlk testi 1 hafta sonra 2 . testi 2hafta sonra yaptım ilişkiden ikiside negatif çıktı içeri boşalma olmadi geri çekilme oldu ama bilmiyorum sevgilim geri çekilirken içeride aktı mi

• Sevgiline yapma kuzum boyle seyleri. Nicin zina edersiniz!!

Erkekler Ne Diyor 5

• Tam olarak ne yaşadığını anlatırsan.

0|0
    0|0
  • psikolojiktir.. ve kullandıgın haplar 1 haftaya kadar gecikmeye sebep olur. sonuçların negatifse yanılma payı yüzde 1 i geçmez, ikikere aynı neticeyi aldıysan gebe değilsin..

0|0
    0|0
  • Stresin cok büyük katkısı var hanımefendi olabildigince stresten uzak dur kendini regl olmak üzere planla hani aksini düşünme olucam diye düşün umarım olursun hayırlı sabahlar

0|0
    0|0
  • hava değişimi bile ağdeti etkileyebilioken adet geiktirici ve bir çok hap aldığını söylüyosun tabiki bunlardan dolayı

0|0
    0|0
  • en fazla anne olursun. Oda güzel bişi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En fazla 1 hafta gecikebilir bu normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...