Rengini nasıl düzeltirim?

Ya arkadaşlar benim vajinamın rengi koyulaştı rengini nasıl düzeltirim doğal yollarla. Bir de benimkinin dıştaki dudaklar büyük bu yüzden sanki sarkmış gibi duruyor ameliyat dışı bir şey ile düzeltemez miyim

Güncellemeler:
Ya dalga geçmeyin evleneceğim ve bakireyim kendimi her anlamda sakladım eşim öpüşeceğim ilk kişi olacak daha önce öpüşmedim bile ve ona güzel gözükmek istiyorum

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina dudakları ameliyat dışında düzelmez.

Limonla tuz , sirke, kabatma tozu-su, çiğ patates. bunlar rengini açan şeyler.

bölgeye sürtebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ten rengi ile aynı renk vajina gördüğn mü hiç? göz kapağınla burnun aynı renk mi? çenen le yanağın aynı renk mi? nedir bu dudak rengi saçmalığı ya. bırakın bu salakça işleri biraz kafanızı çalıştırın ya.
    her gün yüzlerce insanın gördüğü yüzünüzdeki farklı renkleri merak etmiyorsunuz. gecenin karanlığında kocanızın bile zor göreceği ten rengini merak ediyorsunuz. sizin aklınızdan zorunuz mu var. yoksa çerçeveletip asacakmızınız.
    yahu erekte bölgesi ve hareketli bölgedeki deri açık renk olur mu. hiç mi kafanız basmıyor. göz kapağı dirsek diz kapağı vajina aynı konumda. gergin değilken koyu gergin iken açık renk olur. orda deri yoğundur çünkü. hareketli bölgede az deri olmaz yırtılır. elbette deri çok olunca renk de koyu olur. daha neyi saçmalıyorsunuz

1|1
    0|0
  • Ağda yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • kendini kocana saklıyorsun vajinanı herkese tarif ediyorzun bari birde resmini koysaydın

2|1
    0|0
  • Çamaşır suyuna yatır biraz.

0|0
    0|0
  • kendiliginden açılır rengi jilet vurmamaya bak birde sarkık dudaklardan zarar hgelmez korkma benim hatununkide öyle çok yararı var

0|0
    0|0
  • bence sen solaryuma gir komple bronzlaş , sorun daha kolay çözülür

0|0
    0|0
  • Pastel boya

0|0
    0|0
  • jilet kullanma

0|0
    0|0
  • Ağda kullanıyon mu?

0|0
    0|0
  • Çok seks yapmışsın demek ki

0|0
    0|0
  • İşleyen demir ışıldar

0|0
    0|0
  • oyle kalsın daha fazla oynarsan bozarsın

0|0
    0|0
  • Ciks omass oyle

0|0
    0|0
  • rengi nasıl değişirki bukalemun mu ki bu hem o dudaklar dışarı olmasında sorun yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah baska dert vermesin

2|3
    0|0
Yükleniyor...