Adetken ve bakireyken hamile kalınır mı?

biz kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik o gün adetinin son gnuydu tam olarak bitmemişti hatta iç çamaşırında 3-5 damla kan vardı ama biz sürtünmeyle ilişkiye girdik. kız arkadaşım geçen ay 24unde hasta olmuştu ama bugüne kadar olmadı ve kustuğunu söylüyor. endişeliyim ve kız arkadaşım bakire ve emim ki spremim kız arkadaşımın vajinasına değmedi bile. ama yinede endişelim. lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
yaa şu dalga gecenlere tek bir şey demek istıyorum inşallah sizde bu duruma dusersiniz ve anlarsınız. o zaman nasıl kufur edıyosunuz anlarsınız(anlayana;)

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Eğer hamile kalmış olsaydı mide bulantıları 5. haftada başlardı , vücuttan yumurta atılmışken olmayan yumurtayı döllemek imkansızdır ...

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• olamaz böyle birşey. yalancı hamilelik belirtileri bunlar. sevgiline düşünmemesini ve sakin olmasını söyle. stresten gelmiyordur

0|2
    0|0
  • Aslinda bu zamana kadar adet olmasi lazimdi..ama adet kende hamile kalmak imkansizdir..

Sanirim stresden adet gecikti..mide bulantisida ondan olabilir

0|2
    0|0
  • ahhh siz ergenler ahhh gitsin test yapsın.

1|3
    0|2
    • ergen dediğin adam 23 yasında canım ! dıkkat et bence konusmalarına !

• merak ettim bu ergen olmayan lez arkiş kaç yaşında (kendim için istiyosam )

• 28 yaşındayım noldu ?

• piskolojiktir o bulantıları endişeye gerek yok .

0|1
    0|0
  • Hayır ama şans iste adet döneminde yumurtlayan bayanlarda var :-) bu şans sizi bulmuş olmasın :-)))) binde bir ihtimal dert etme

0|0
    0|0
  • kalabilir neden olmasın

0|0
    1|1
  • Ama bakireyken kalınabilir.

0|1
    0|0
  • Adetken kalınmaz.

0|0
    0|0
  • Sperm değmediyse hamile kalınmaz ki imkansız

Bişey olmaz psikolojiktir o mide bulantısıda ama korkuyorsanız yine de bir test yaptırın

0|2
    0|0
  • kalabilir ama bazen psikolojik olur bunlar acaba hamilemiim die düşünürsün ve herşeyden şüpelenrsin

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eski sevgilimle denedik, içime boşalmanı istiyorum demişti adet zamanı bişi olmazmış falan... olmadı

0|1
    0|0
  • Bakire iken hamile kaliniyor onu biliyorum:)

0|1
    0|0
  • bana laf atıyorsun da,

senin ki vesvese

şeytanın en büyük işi, insana vesvese vermektir.

şeytana küfür etmiyorsun, geliyor bana küfür ediyorsun, çok ayıp

biyolojik olarak, spermlerinin, yumurtalıklara gitmesi lazım,

sen diyorsun sperm yok ortada eminim

o zaman eminsin

0|0
    0|1
  • kısmet artık, üzülme baba oluyorsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...