Adet kokusu bu kadar iğrenç mi?

sinemada sevişirken elim sevgilimin orasına gitti ve iğrenç bir koku geldi. neydi o adet kokusu mu. inanın dışkı kokusu bile bu kadar kötü degildir. burnumun direği kırıldı elime parfüm sıktım. bütün kızlara sesleniyorum cidden bu kadar iğrenç bir şeyle nasıl yaşıyabiliyosunuz üç gün boyunca?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• 3 günden oldukça fazla sürdüğü bir gerçek kardeşim :D Kokulu pedler sık ped değiştirme ve sık sık su ile temizlik. Zamanla kokuya alışıyor garipsemiyorsun. Her insana kendi dışkısı güzel kokar mantığı :D

0|1
    0|0
    • son söylediğin bir gerçek evet herkesin pisliği kendine güzel :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence senin sevgili adet doneminde taharet almiyor ve pedini sık degistirmiyor yoksa o koku o kadar kotu kokmuyor yani.

0|1
    0|0
    • soğudum zaten ayrılsam mı :D

• Bende pek olmuyor ama bazilarinda asiri oluyor.

• evlenince geçer demiş doktor :)

• Mecbur yapcak bişey yok

0|1
    0|0
  • Acıdım bro sana :D

0|1
    0|0
  • Ne 3 günü? Bilmediğin işlere bulaşma. Kızın adet döneminde olduğunu bilip bulaşmayacaktın. Nokta.

0|0
    0|0
  • Sadece 3 gün olsa hadi neyse

0|1
    0|0
  • Degistirmemis tir birkaç saat. Ondan olmuştur.

0|1
    0|0
  • aynen o kadar ıgrenc ve o ığrenclıgı hamıle kalmak ve sıze cocuk yapmak ıcın cekıyoruz ıste maalesf... kokusunu gectım onun sancısı varya berbat bısey ya

0|0
    0|0
    • ya tabiki herkesçe pis kavramı vardır. ama hamilelik kutsal müessese sonsuz saygılıyım annelere ve anne adaylarına. sadece çok şaşırdım bu kadar kötüsüne ömrümde rastlamamıştım

• Kan kokusu pis kokar

0|0
    0|0
    • tamam da kan dediğin demir gibi kokar. bu ise çok iğrenç bişeydi dışkı kokusu gibi

• anladım. olsun siz olmadan yaşanmaz o bir gerçek :)

• Orası oyle☺

• 3? Hangi kizin adeti 3 gün sürüyor yahu, benim 6yi buluyor..

1|1
    0|0
    • her gün bu koku mu var?

• Koku olmuyor dersem yalan olur. Ama duş falan alınırsa o kadar da kokmaz.

• hayattan soguduö açıkçası. bayanlar güzel yaratıklardır halbuki

• 5 gün

0|1
    0|0
    • 5 sn koklamak bile benim midemi kaldırdı

Erkekler Ne Diyor 6

• Normaldir. Ayrıca 3 günden fazla sürer. Koku o dönemde sadece vajinadan değil tüm vücuttan geldiği için daha ağır şiddetli bir koku olur.

Kadınların kendilerini erkeklere bu dönemde yaklaştırmama nedenleri bu yüzden aslında. Hem de kötü koktukları için utanırlar doğal olarak. Olası bir kan pıhtısının penisten içeriye girmesi mikrop kapmasına yol açabilir.

0|1
    0|0
  • ne yapacaklar. Allahın verdiği bir sağlık durumu. ayrıca o koku pis koksa da olay pis değil. rahimdeki kaplı özel dokunun kokusu. o kokan doku olmasaydı sen olmayacaktın. senin pis dediğin o koku babandaki spermi kaptı da sen oldun

4|0
    0|0
  • Eyvah sende şimdi soğudun tabii kızdan :) ?

1|1
    0|0
  • Evet olabilor..

0|1
    0|0
  • hayatın acı gercekleri boyle iste

0|1
    0|0
  • Rahatsizsan uzak dur

0|1
    0|0
Yükleniyor...