Kapat

Bayanlarda boşalma konusunda yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar kız arkadaşım klitoral orgazm yaşıyor fakat ben vajinal orgazmı tatmasını istiyorum. Bunun için belki etki eder diye halkalı prezervatif tavsiye ettiler ondan aldım. Sizce bunun etkisi olur mu? Ya da ne tür bir yol izlemeliyim? Bayan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• niye sana ne zararı var nasıl orgazm olduğunun.bırak öyle oluyosa öyle kalsın bu konuda ona öneride bulunman yada sen böyle olamıyomusun yada böle olman için napalım gibi şeyler sölersen kendini yetersiz hissedip onu beğenmediğini ondan daha iyisini gördüğünü ve onun klitoral orgazmından rahatsız olduğunu düşünür.ve senden soğur senle hiç yaşamamaya başlar.bırak nası yaşıyosa öyle yaşasın.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence hani şu sona geldiği yer varya hani kasıkların klitorise dayandığı an o anda hafif hafif geri ileri yapınca çok hoş oluyo titretir gibi ...

0|1
    0|0
    • o ne yaa 38 cm bass oluyo

• penis içerdeyken klitorisi uyarmaya devam etmek ve içerdeyken hafif sağ sol azdıracak ...

• teşekkür boastiful cum tecrübeyle sabit.:)

• bak şimdi dediklerimi aynen yap

1. kıvancı ara

2. kızı ara

3. otel odası tut en kral dairesinden

gerisine karışma kapiş :)

1|0
    0|5
    • Sorulan soruya verecek tavsiyen , sunacak fikrin yok ise ;

Adnan Şenses'i ara seni bir güzel yoğursun.

• sizdeki bu kıvanç merakı nerden geliyor souldancer hanım kızım?:)

• adamın hakkını yemeyelim :)

• vajinal orgazm için klitoris de uyarılmalı.. sex sırasında elinle uyarabilirsin. bunu kendi de yapailir.

0|0
    0|0
  • vajinal orgazmi onun kesvetmesi lazim aslinda ama girip cikarken clitoriside oksa

0|1
    0|0
  • ikisini birden ilgil gösterirsen olur, sevişirken klitorisinide okşa

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• malzemeyi almışsın .gidiceksin kullanıcaksın işe yarayıp yaramadığını kendin görüceksin zaten .sonrada buraya yazıcaksın işe yaradı yada yaramadı diye bizde faydalımı faydasızmı öğrenmiş olucaz

0|2
    0|0
  • Dilini kullanırsan hiç bir şeye gerek kalmaz. Net.

0|1
    0|0
  • prezervatifi almışsın işte etkisi olurmu diye sormaktansa keşke deneyip bakaydın varmı etkisi diye?

0|0
    0|0
  • yorum yok

0|0
    0|0
  • prezervatif değil ..senin aktif olman gerekir,klitorisi uyarmaya devam et penis içerdeyken...vede sağa sola oynat penisi hareketli ol ...zevkten kuduracaktır...

0|0
    0|0
  • Bence halkalı prezervatif ile vaginal orgazmı tadamazsın. Partnerinizin becerisi olması lazım. uzun soluklu ama yavaş yavaş bir iş kurarsanız o zaman olur bence

0|0
    0|0
  • bence uğraşma ikisinden alacağı zevk aynı.

0|0
    0|0
  • arkadaşım tırtıklı prezervatifi denedinmi zaten biraz vajinaya girdiğinde tepkisini görürsün

0|1
    0|0
    • Migrosta satılan FEx markasının tırtıklı prezervatifini aldım ama nokta nokta şeyler yok prezervatifte.Halka halinde tırtık var.

• sen dene onu işini görecek emin ol

• Umarım görür .. Üzerinde bulunan halkalar çok ince gibi gözüküyor.Yani sanki hiç etki etmeyecek gibime geliyor.Ama umarım işe yarar.

Yükleniyor...