Bakire bedenlerde fahişe düşünceler...

bu sözüm ona buna elletip sırf bakire olduğu için namuslu kız taklidi yapanlara gelsin , o tür kızlar hakkında ki düşünceleriniz neler ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen sözde bakireler ama ruhen or... ''namus bacak arasında degıldır'' bu sözü hem ruhu hem bedenı bakire olanlar hemde ruhu o.. bedenı bakıre olanlar,kendi düsüncelerine göre yönlerdirebilirler.

ben söyle düsünüyorum ya tamamen feda edıceksın kendını ya da tamamen bu ıslerden uzak duracaksın.

1|6
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• Herkesin,herkesle sevişme sanatı vardır...Sorgulama!

3|5
    1|5
  • Bu konu hakkında savunduğum fikri sonradan kötüleyebilirim de. Bu konu çok derin ve mezheplerine ayrılmış.

2|3
    0|2
  • Kendini bakire sanan geri kafalı ama yeni nesil diyorum ben onlara

1|4
    2|3
  • Soru ve bunu düşününebilme kabiliyetine 5 yıldız...

1|2
    2|1
  • ne seni ne beni ne milleti ilgilendirir milletin bilmemnesini tartışmak size mi düştü.Bırak boş işlerle uğraşırıp cadı avına çıkmayı daha mantıklı sorularla gel.

2|0
    0|0
  • Çok iki yüzlü insanlar

0|1
    2|2
  • oylelerıne acıyor ve nefretle bakıyorum ve sırf onlar yuzunden bızımde adımız batıyor:/

0|3
    2|2
  • İyi yapıyoruz ne yani açıkca belli edip iğrenç düşünceli insanlardan kaşar o* damgasımı yiyelim ?

3|3
    4|11
    • cesur kız ++

• fena alındı üzerine anlam veremedim (:

• yaw he he

Erkekler Ne Diyor 7

• bakire kalmaları gerektiğini düşünmüyorum. çok uzaklaştırmış durumdayız cinselliği hayatımızdan. hep uzak sınıların gerisinde tutup, pis iğrenç bi şey olarak görüyorruz. eşinle olunca temiz ama. helalin ya o senin. bana kalırsa o kadar basit bi şey ki cinsellik. hep bunlar erkeğin inanılmaz yüksek egosunun sonucu. tek ve emsalsiz olma isteği. cinsellik doğal. cinsellikte kötü bişey yok.

2|1
    0|0
  • Saçmalığın kralını yapıyolar. Yaptırcaksan tam yaptır bari ha anal-oral yapmışsın ha direk içine almışsın ne fark var

0|1
    1|0
  • herkesin kendi bedeni, kendi vicdanı, kendi özsaygısı. bana ne diye düşünürüm

3|1
    0|1
  • onların bir de erkek versiyonu var

2|0
    1|0
  • toplumda baskı olmasa onlar da dürüst olurdu direk yaparlardı.herkes herkese saygı duysun ben bakire isterim ama olmayana niye yaptın o* demem kendi tercihi beden benim değil ya.

2|0
    0|0
    • kendinleçelişiyosun madem bukadar medeni birisn anlayışlı birisin dene bakire istiyosun ?

• insanların ne yaptığı beni bağlamaz kendi bedenleri bu hakaret etmemi gerektirmez arkadaşım olur kankam olur ama eşim olmaz olay bu.

• güzel soru tebrikler

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor.

3|0
    1|1
Yükleniyor...