Sigara bırakma ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Hiç kullandınız mı?

Çeşitli mecmualarda, televizyon ve radyolarda sıkça görmeye alıştığımız şu günlerde, bu ürünler/yöntemeler hakkındaki düşünceleriniz neler? Aranızda kullanan var mı? Eğer kullanıyor iseniz faydalı oluyor mu? Lütfen belirtiniz..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Makul gelmiyor acikcasi. Bu temel olarak irade isi.Ama yoksunluk krizlerini kontrol etmek icin bazi bazi urunler kullanilabilir.Onlar da en fazla birkac gun icersinde , uzun sureli etki gostermiyorlar, daha dogrusu gerek yok.

2|1
    0|0
    • Sıkıntı bastı artık, bir şekilde bırakmak lazım..

• Bu soguk lazer akupunktura esdeger bir uygulama aslinda, bire bir etki noktalarina ulasarak seratonin endorfin gibi maddelerin salinimini sagliyor..Bu da birakma surecinde direncinizi ciddi olcude arttiriyor.Niye tekrar basladim?Cidden cok kotu bir donem yasadim ve kendi istegimle rahatlamak icin bu yolu sectim.Su an stresli bir donemde oldugum icin tekrar gitmiyorum ama tarihim su anda belli. Eger yararli olmasaydi herhalde o kadar sure icmemezlik etmezdim diye dusunuyorum.

• Denemeye değer.

Kızlar Ne Diyor 7

• Para tuzağı olduğuna inanıyorum.Bunalımda olduğum bir dönem günde 2 paket sigara içtim 1 seneye yakın bir süre.Sonda sigarayla kendimi kandırdığımı aslında sigaranın psikolojim üzerinde hiç bir etkisi olmadığını farkettim ve o an sigarayı bıraktım.Bu irade meselesidir.Nefsine hakim olmayı bildikten sonra sigarayı aramazsın bile.Hemen şu anda bırakabilirsin...

1|1
    0|0
  • hiç ürün kullanmadım. sigara bir kez bırakıldığında bir daha başlamazsınız. eğer başlıyorsanız bırakmamışsınızdır. içiliyorsa da suçluluk duyulmamalı. yapılan kötü bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Hic bir yontem sizin yerinize sigarayi birakamaz bunu goz onune almanizi tavsiye ederim.Sadece bu sekilde destek verebilirler.Mesele iradedir.

1|0
    0|0
    • Umarim isinize yarar. Ikinci sinif vatandas olarak gorulmek cok yorucu, en kotusu de insanin sagligini etkilemesi.

• kullanmadım ama pek de inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bu ürünleri hiç denemedim. Sigara bırakmaya karar verdiğim zaman bırakıyorum. İrademe hakim olamayınca tekrar başlıyorum.

Bu ürünlerin faydasına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • biraz irade yeterli bence

1|0
    0|0
  • En iyisi hiç başlamamak...like me.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir arkadaşımın ilginç bir lafı var. Diyor ki "Sigarayı bırakmak çok kolay. Ben 1000 defa bıraktım"

:)))

Bu ürünler ancak sen gerçekten bırakmak istersen psikolojini rahatlatır ve bırakma konusunda faydası olabilir. Sen kararlı olmadıkça hiç biri faydalı olmaz.

Benim 4 arkadaşım bırakmaya karar verdiklerinde manyetik rezonans uygulaması yapan bir merkezde bıraktılar. Bir seans 3'üne yetti, biri ise ücretsiz 2. seansı aldı. Karar verdiğimde ben bu yöntemi kullanacağım.,

link

Ama esasen irade en önemli konu.

1|0
    0|0
  • Nikotinel nikotin bandı ve niktotin sakızı. bırakma kararınızdan sonra cidden çok yardımcı oluyor.

1|0
    0|0
  • külli yalan.o ürünü kullanmaya başlamakla kendini psikolojik olarak şartlandırıyorsun zaten yoksa o ürünlerin içeriği falan hikaye.iraden güçlüyse bırakırsın.iraden zayıfsa bırakamazsın.hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum.babam kullandı ama bir işe yaramadı.

1|0
    0|0
  • vücudaki nikotini karşılyacak ilaçlar var yani ama nikotin sakızı işe yaramıyor nikotin sakızı agzımda camelemi içtim delirtii sakızla içtim hatta para kıyarsann kurtulursun ben gencim dahaa vaktim varr içerim daha xd

0|0
    0|0
Yükleniyor...